Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Масово пуснатите песни през зимата имат по-малко гледания,това не е само в чалгата.Дори новата на Криско,която се върти навсякъде има малко гледания,а ако беше пусната след май-юни досега да има над 10 милиона.Най-много гледания се правят лятото и есента максимум до декември покрай празниците.Неслучайно всички най-гледани музикални клипове са излезли през този период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Има бъг в сайта. Цял ден коментарите на песента на Преслава стоят 648, а всъщност има много нови. Невъзможно е и плюсовете да стоят едни и същи 12 часа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има ли? Ето това:

+ факта, че песента е супер яка.

 

Не се връзват нещата просто и е видно за всеки. Или има бъг в youtube, или е пазарувано за предната песен.

Аби и Галена има фенска маса и беше на върха когато изкара провала си от 2016 която не знам и 2 милиона стигна ли, но заради това не сме поставили под въпрос 20те милиона на Пантера или В твоите очи. Гнилото тук е по скоро около новия проект. Всяка песен в чалгата почти прави премиерно повече гледания след 12 от тези които направи Преслава през изминалата нощ. Ако е купила лайковете и гледанията в първите 3 часа, как ще обясниш 700те коментара... Интереса е факт а гледанията и забиха. Чак ми става жал ако някоя колежка стои зад това. Злобата към Преслава наистина е голяма и от колеги и от фенове. Не е изключено да има намеса

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дръж се, Преси! Ние в сърцата си знаем, че всъщност гледанията са 600К! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви ли направи впечатление, че след като скочиха минусите изведнъж почнаха много по-бавно да се актуализират гледанията ?

 

Ами #мамаобратнатазахапка се похвали снощи с снимка, че нещо е пазарувала, с видимо доволна усмивка.....

Тук има нешо гнило. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами #мамаобратнатазахапка се похвали снощи с снимка, че нещо е пазарувала, с видимо доволна усмивка.....

Тук има нешо гнило. :feminist_en:

Стига дееее... не започвай и ти да я нападаш :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да я саботира някой, дано стане ясно кой е. Бързичко при това. Искам публичен линч за виновника. Ще ми подкопават авторитета тук, Мохамед прави грешни прогнози, но чак толкова фрапантни грешки не допуска. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

17.02.2018 18:00

24 ч. - 286 757 показвания

харесвания - 12к

НЕхаресвания - 2,5 к

коментари - 669

 

Остава въпроса, защо има толкова малко гледания?

1. Защото си е купила гледания за "Не се изтриваш"

2. Защото, не си е купила гледания за "Обратно в играта"

 

Което е да е няма значение, защото довечера ще се размажа на: "мъжетеееее, в краката, ей там са ми любимиии" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен съотношението гледания/лайкове си е ок .. "Не се изтриваш" имаше 19к лайкове при 490к гледания първото денонощие.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен съотношението гледания/лайкове си е ок .. "Не се изтриваш" имаше 19к лайкове при 490к гледания първото денонощие.

 

Тези доводи с лайкове и дисклайкове мисля, че снощи окончателно дадоха фира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези доводи с лайкове и дисклайкове мисля, че снощи окончателно дадоха фира.

Да, заради швестерката от Кирково :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава въпроса, защо има толкова малко гледания?

1. Защото си е купила гледания за "Не се изтриваш"

2. Защото, не си е купила гледания за "Обратно в играта"

 

Което е да е няма значение, защото довечера ще се размажа на: "мъжетеееее, в краката, ей там са ми любимиии" :Vishenka_05:

 

3. Защото песента е тъпа и само лудите фенчета на Преса я слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава да се възползват от минусите и да пишат до медии, че злобни колежки саботират Преслава. Ще предизвика още по-голям интерес към проекта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава да се възползват от минусите и да пишат до медии, че злобни колежки саботират Преслава. Ще предизвика още по-голям интерес към проекта.

 

Вместо това събираме средства да и купим направо 5К плюса и 2-3 милиона гледания :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен съотношението гледания/лайкове си е ок .. "Не се изтриваш" имаше 19к лайкове при 490к гледания първото денонощие.

Обясни ми тогава гледанията на ТЖМП. 400К с 11К харесвания. :mf_surrender:

След това видяхме още 10 премиери с същите харесвания и 250-300к гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи полемики покрай тази песньовка... Просто поредният сезонен хит на Преслава, какво толкова се тръшкате колко е гледана, лайквана, мразена и коментирана?! И 1 000 000 гледания да направи за два дни, лятото вече ще е забравена и в коша, за да дойде поредния дует на въпросната. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...