Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз ги харесвам триото, като се прибера ще я чуя песента. Явно за Яни ще си почакаме доста пак. :gun_bandana:

 

Бе и аз ги харесвам, ама чакаме Яница все пак, а накрая ... това. Не е лоша песента иначе, ама ми се вижда постна като за тях, друг път отнасят с гласищата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Междудругото се сърдя на някой. Баннахте зайка и тя съвсем спря да влиза. Ся кой ша ни уведомява Рики спал ли е добре, мъжо му завивали го и прочее.

Още ли ми се сърдиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли беше? Не, ама спрете да и раздавате ненужни банове, като я няма е скучно. Голяма работа че бърка чата с темата за Рики.

 

Ако пишеше за НИКИ щеше да е по-интересно, ама спама за Рики идва в повече. :confused:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли беше? Не, ама спрете да и раздавате ненужни банове, като я няма е скучно. Голяма работа че бърка чата с темата за Рики.

Аз бях, но бана и отдавна изтече. Ако иска да влиза. На теб ти е скучно, но тук масово хората се дразнят от писаниците за Рики. :)

Лелче, чакаме ли Яни днес? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В някаква детска градина са пускали Шушана на Преслава и са карали децата да учат песента наизуст. :1000 (29):

Национална звезда и музикална Богиня е Преси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Smith да бъде променено на SenuzhaPureykina69

Много дълго, няма да се показва, иначе и аз мисля за нов никнейм и малко освежаване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако пишеше за НИКИ щеше да е по-интересно, ама спама за Рики идва в повече. :confused:

 

За съжаление едното върви с другото.

Аз бях, но бана и отдавна изтече. Ако иска да влиза. На теб ти е скучно, но тук масово хората се дразнят от писаниците за Рики. :)

Лелче, чакаме ли Яни днес? :Vishenka_05:

Ама аз искам да влиза! Не ми е съвсем скучко, и ми дреме за Рики, ма даже още не е казала де е почнала работа.

 

Иначе чаках, а накрая кво - Сопрано са притоплили известно танго. Тва тряяше да е бонус към Яни. Нищо, още 20на дена до края на месеца.

 

 

Кефи, Бандерас обаче ме зариби повече.

 

 

Много дълго, няма да се показва, иначе и аз мисля за нов никнейм и малко освежаване!

 

И аз искам нов ник! Последно мислех за zaichetolelqtiriki ма мн дълго и се отказах. Отворен съм за предложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление едното върви с другото.

 

Ама аз искам да влиза! Не ми е съвсем скучко, и ми дреме за Рики, ма даже още не е казала де е почнала работа.

 

Иначе чаках, а накрая кво - Сопрано са притоплили известно танго. Тва тряяше да е бонус към Яни. Нищо, още 20на дена до края на месеца.

Кефи, Бандерас обаче ме зариби повече.

 

И аз искам нов ник! Последно мислех за zaichetolelqtiriki ма мн дълго и се отказах. Отворен съм за предложения.

YANITSA FAN :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да скандализираш с някоя иконка на Яни как се самозадоволява с лампата? :3fdb8960598fa63e:

Засега чакам новия клип, може нещо по-интересно да мине покрай набитото око на Митю пайнера :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съседите на heartless в Добрич през вечер подават оплакване в полицията, че от апартамента й всяка нощ през последните 2-3 седмици кънти "Шампанско и сълзииииииии е живота ниии". В блока пък навсякъде били разлепени плакати на Ивана. :dontknow: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за вълка говорим ... .

 

Какво нещо- Рики с новия си клип #Fiebre e бил номер 5 в Испания миналата седмица, а тази седмица Рики се изкачва директно на номер 1 и мести от върха Банята на Енрике Иглесиас ������

 

Продължава обаче да се цупи и да не ще да влиза ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...