Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Лоша е истински колос в чалгата.Имам познати,които я слушат,а не са чалгари,къде заради ефектият клип,къде заради музиката..

Следващите песни,които научих на Андреа бяха "Докрай" и "Хайде опа" и около 1 седмица си ги тананиках,даже и преди да заспя. :3fdb8960598fa63e: Коментирай факта,че слушам Докрай от 6 години и още не ми е омръзнала.

Няма защо,за теб винаги. :Vishenka_05: Дано лятото ми остане време да я посетя тази Пунта Кана,че от години се каня. :gun_bandana:

И музиката , и клипът играят голяма роля при успеха на "Лоша".До ден днешен си я слушам :3fdb8960598fa63e:

"Докрай" също е много готина и сякаш стана като визитна картичка на Андреа.

Мястото, на което са я преместили не ми допадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И музиката , и клипът играят голяма роля при успеха на "Лоша".До ден днешен си я слушам :3fdb8960598fa63e:

"Докрай" също е много готина и сякаш стана като визитна картичка на Андреа.

Мястото, на което са я преместили не ми допадна.

Поздрав. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще правим, когато одъртеем и заприличаме на него? :helpsmilie:

О, за теб - не знам. Но аз смятам да остарявам като катедрала, и на 40 да изгледам по-добре отколкото на 20. Има много яки чичковци, дето годините не им личат, но и трябва и подръжка. :3fdb8960598fa63e:

10-dushi-koito-sa-neobichaino-mladi-8.jpg

Този фотограф от Сингапур има собствено фотографско студио, но е лесно да го объркаме с един млад модел. Този 50-годишен мъж удивява с идеално гладката си кожа и младо тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10-dushi-koito-sa-neobichaino-mladi-8.jpg

Този фотограф от Сингапур има собствено фотографско студио, но е лесно да го объркаме с един млад модел. Този 50-годишен мъж удивява с идеално гладката си кожа и младо тяло.

 

Ами хубаво, но този е от друга раса. Има голяма разлика между бели, черни и жълти. Всяка раса старее по различен начин. В този ред на мисли нашата не е печелившата.

 

Искам да се опънеш като Галена и ще ти викаме Арлекино. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хубаво, но този е от друга раса. Има голяма разлика между бели, черни и жълти. Всяка раса старее по различен начин. В този ред на мисли нашата не е печелившата.

 

Искам да се опънеш като Галена и ще ти викаме Арлекино. :3fdb8960598fa63e:

Може ли да си смениш аватара? :dontgetit: Много лошо гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хубаво, но този е от друга раса. Има голяма разлика между бели, черни и жълти. Всяка раса старее по различен начин. В този ред на мисли нашата не е печелившата.

 

Искам да се опънеш като Галена и ще ти викаме Арлекино. :3fdb8960598fa63e:

Нима се съмняваш в мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих го сменил, но не знам какво да сложа. Нищо не ме е грабвало напоследък.

По-добре Кама с дистанционното. :phpgrin2:

Сложи нещо верно на Кама - има много естетични фотосесии, там примерно за "Секси" или нещо от първия Плейбой.

Гледа ли й лайфа оная вечер, беше яко подпийнала... Не знам как шофираше, пък се усещаше да е пила или не знам - не мога да различавам вече кога е сериозна и кога се лигави. :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре Кама с дистанционното. :phpgrin2:

Сложи нещо верно на Кама - има много естетични фотосесии, там примерно за "Секси" или нещо от първия Плейбой.

Гледа ли й лайфа оная вечер, беше яко подпийнала... Не знам как шофираше. :ninja:

Тя не шофираше тя :1000 (34): Да си сложи снимка на форумната Камелия, ще избие рибата :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не шофираше тя :1000 (34): Да си сложи снимка на форумната Камелия, ще избие рибата :1000 (34):

Нали Цвети заспиваше...

А понеже ме попита за Вероника - не ми дава да я кача в докса, дава ми грешка. Писна ми вече, трябва пак да ги рипвам от дисковете, но да не са УАВ, че по 50 мб на песен... аман, бе.

Тъкмо направих темата и описанието, качих обложките... и самият файл не ща и не ще да се качи. Е така като стане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Цвети заспиваше...

А понеже ме попита за Вероника - не ми дава да я кача в докса, дава ми грешка. Писна ми вече, трябва пак да ги рипвам от дисковете, но да не са УАВ, че по 50 мб на песен... аман, бе.

Прати ми ги - ще ги конвертирам. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре Кама с дистанционното. :phpgrin2:

Сложи нещо верно на Кама - има много естетични фотосесии, там примерно за "Секси" или нещо от първия Плейбой.

Гледа ли й лайфа оная вечер, беше яко подпийнала... Не знам как шофираше, пък се усещаше да е пила или не знам - не мога да различавам вече кога е сериозна и кога се лигави. :ninja:

 

Не го гледах. Каза ли нещо, което си струваше гледането? Утре Глория обаче ще се гледа и ще коментираме своевременно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прати ми ги - ще ги конвертирам. :girl_witch:

Ядосах се и ги изтрих.

Къде да ти ги пратя... то ще се праща пет часа... по 20 минути ми ги качваше в докса и накрая на 99-ия процент забива и изписва "грешка при прехвърлянето". Да му се и прехвърлянето! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледах. Каза ли нещо, което си струваше гледането? Утре Глория обаче ще се гледа и ще коментираме своевременно.

Да, три пъти запецна докато ми изгори първото име. Питах я за обложките на "Къде си ти", оригиналните :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледах. Каза ли нещо, което си струваше гледането? Утре Глория обаче ще се гледа и ще коментираме своевременно.

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, махни го този човек, неееееееееее.

Каза много неща, но вече забравих.

Питаха я за книгата, за Преса, за Гласа. Имаше един турчин, който й пишеше мръснишки неща и тя му отвърна подобаващо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ядосах се и ги изтрих.

Къде да ти ги пратя... то ще се праща пет часа... по 20 минути ми ги качваше в докса и накрая на 99-ия процент забива и изписва "грешка при прехвърлянето". Да му се и прехвърлянето! :girl_cry2:

:roll1:

"Мачкам те, трия те, даже те забравих" :pokey:

Всичките ли са по 50 Мегабайта, щях да предложа по единично да ми качиш само уавките да ги направя мп3-ки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

"Мачкам те, трия те, даже те забравих" :pokey:

Всичките ли са по 50 Мегабайта, щях да предложа по единично да ми качиш само уавките да ги направя мп3-ки.

Те са 30 песни. Да, почти всички са по толкова. Няма шанс, нали, трябва отначало да започвам процеса... :gun_bandana:

За нищо не ставам, отказвам се. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са 30 песни. Да, почти всички са по толкова. Няма шанс, нали, трябва отначало да започвам процеса... :gun_bandana:

За нищо не ставам, отказвам се. :gun_bandana:

Не се отказвай, ще потърся решение! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...