Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Съгласен съм за крещенето и обидите, но невинаги е възможно. А и любимката ти изобщо не си поплюва в това отношение.

 

Смитището е с Асцендент като твоя - Риби. Но при него е в опозиция със зодията му и енергията е много по-ирационална и взривоопасна.

 

Ами кво да правя, ще я гледам. Слави ми вкарва нерви по принцип, но заради Глория си струва.

Няма да има Пловдив :( тази година панаира е по-рано и няма да се е върнала дружката дотогава. Отиде косата......

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

добрата, лошата ...

Ама бях права нали? За друг баннат говоря ....

 

Няма да има Пловдив :( тази година панаира е по-рано и няма да се е върнала дружката дотогава. Отиде косата......

Еееееее..... айде гледай в сайтове тогава, тъкмо да ми дадеш съвет, знаеш че търся :3fdb8960598fa63e:

Макар че и на мен ми се ходи на Пловдив на този панаир не съм ходила никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове


Раздадоха наградите "Оскар" 2018


Кои са победителите на тазгодишните награди „Оскар“
Най-оспорвана този път беше категорията „най-добър филм“


>>>>>>>> http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=108147
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама бях права нали? За друг баннат говоря ....

Еееееее..... айде гледай в сайтове тогава, тъкмо да ми дадеш съвет, знаеш че търся :3fdb8960598fa63e:

Макар че и на мен ми се ходи на Пловдив на този панаир не съм ходила никога.

Не искам от сайт.. от 3 пъти само 1 път е било е било успешно. Ако ще е сайт, ще е нещо евтино, та поне да не ме е яд.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам английски, немски, френски, италиански, испански, руски, гръцки, хърватски, португалски. Бих искала да науча фински, шведски, холандски, японски ,корейски, китайски.

 

 

:roll1: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм какво депресивно време е навън... Само за самоубийства. Предлагам да изгълтаме 3-4 хапа Ципралекс и да лягаме да спим. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм какво депресивно време е навън... Само за самоубийства. Предлагам да изгълтаме 3-4 хапа Ципралекс и да лягаме да спим. :3fdb8960598fa63e:

какво мислите ?

 

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/03/05/i...tvoto-si.369751

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ами някой да ти влезе в дома с взлом посред нощ да те краде много ясно, че трябва да се защитиш. Лекарят може и да не искал да го убие, но в мелето няма как да си прецениш движенията до сантиметър, явно е нещастен случай. Според мен лекарят трябва да бъде освободен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами някой да ти влезе в дома с взлом посред нощ да те краде много ясно, че трябва да се защитиш. Лекарят може и да не искал да го убие, но в мелето няма как да си прецениш движенията до сантиметър, явно е нещастен случай. Според мен лекарят трябва да бъде освободен.

 

От друга страна, като е самозащита, защо трупа е бил намерен от случайна минувачка, а самия лекар не е сигнализирал за случая? Или съм изтървал няква част от историята?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Бони направи много интересен лайф във фейса. Десет минути възхвалява Глория, но за съветите, които даде си заслужаваше да се изтърпи това :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От друга страна, като е самозащита, защо трупа е бил намерен от случайна минувачка, а самия лекар не е сигнализирал за случая? Или съм изтървал няква част от историята?

 

О, аз това не го знам. Току-що разбрах за историята от линка на Фикла. Мислех си, че докторът сам се е обадил в полицията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне. Ся долкото виждам/гледах/четох (от два три сайта и като цяло набърже), сутринта (някоя от тия) намират тяло на мъж, може би фатално промушено с нож. Който може и да не е бил съвсем умрял като са го намирали, нещо не ми стана ясно. В/у капак на кола. От която може би е щракнат от близка видео камера как се опитва да свие фарове. Евентуално,по сигнал на случайна минувачка. После се оказва, че е тоя Плъха, известен на полицията крадец рецидивист. По някое време, са арестували тоа доктора. Който уж си бил защитил семейството си, докато Pлаха е бил посреднощ влязъл с взлом с цел грабеж, евентуално въоръжен, щото бил намушкал доктора. Който евентуално стрелял по крадеца с пистолет?

 

Ся, не ми харесва, че са го прибрали тоя доктор, евентуално щото е (за)стрелял, въоръжен крадец по време на обира.

 

Ма

 

1) Тоз доктор от къф зор има пистолет, и съответно има ли разрешително за него? Не сме Щатско.

 

2) На теория поне, Булгаристан е все още правова държава, и убийство, дори непредумишлено, следва да бъде преследвано от закона, колкото и смешна да е реализацията му в 99,99% от случаите, включително сходни на разглеждания.

 

3) Още повече не ми харесва тия скандирания да легализират стрелянето и други методи за постигане на същия КРАЕН резултат. с оправданията "самозащита". Пак казвам, не сме Щатско.

 

4) За доктора що не е сигнализирал сам, вече казах.

 

5) Съмнителните и разминаващи се факти в репортажите, отбелязани от мен в горния "преразказ" на случката с удебелен шрифт, будят повече въпроси, отколкото да оправдаят докторето, поне в самоопределящ се за умерено интелегентен и търсещ логиката в нещата "човек" кат мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне. Ся долкото виждам/гледах/четох (от два три сайта и като цяло набърже), сутринта (някоя от тия) намират тяло на мъж, може би фатално промушено с нож. Който може и да не е бил съвсем умрял като са го намирали, нещо не ми стана ясно. В/у капак на кола. От която може би е щракнат от близка видео камера как се опитва да свие фарове. Евентуално,по сигнал на случайна минувачка. После се оказва, че е тоя Плъха, известен на полицията крадец рецидивист. По някое време, са арестували тоа доктора. Който уж си бил защитил семейството си, докато Pлаха е бил посреднощ влязъл с взлом с цел грабеж, евентуално въоръжен, щото бил намушкал доктора. Който евентуално стрелял по крадеца с пистолет?

 

WTF? Значи Плъха е намерен намшукан с нож сутринта на капака на кола, а докторът е стрелял по него вечерта с пистолет? И докторът и той намушкан? Я не понимаю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WTF? Значи Плъха е намерен намшукан с нож сутринта на капака на кола, а докторът е стрелял по него вечерта с пистолет? И докторът и той намушкан? Я не понимаю.

 

Именно. Или нещо не рипортват както трябва, или аз нещо не съм разбрал, или има нещо мътно в тая история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решаваме ли листовки до 4 сутринта? :3fdb8960598fa63e:

Август месец аз съм на ринга, не ме е страх от листовките, а от кормуването....мнооого съм зле :1000 (29):

На теб поне веднъж даде ли ти ДА, или не успя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Август месец аз съм на ринга, не ме е страх от листовките, а от кормуването....мнооого съм зле :1000 (29):

На теб поне веднъж даде ли ти ДА, или не успя?

Рекорда ми е 86 точки, още малко :D

Още съм новак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекорда ми е 86 точки, още малко :D

Още съм новак!

Моля ти се, едно момиче от нашия клас е чак юни месец, но двете й приятелки, с които се движи са януари и февруари и са ги почнали, и какво се случи... покрай тях започна и тя да решава и вече няколко пъти й дава ДА, а дори не е започнала курса :1000 (29):

 

Успех на теб! С упорито решаване и малко повече концентрация ще започнеш да ги взимаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...