Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Абе познаваш ли го тоя Даниел, дето е писал предпоследен в скандалите? Виждал ли си го как изглежда?

Развали ми дискусията за книги, бе. :girl_cry2:

Ами не, не го познавам - защо така реши? :1000 (29): Но е прав в случая. А на Смит му казах, ако ще се завръща, да смени плочата, защото е супер интелигентен и няма полза от това да оставя потребителите с друго впечатление. Не че са му някакви, де, ама... не си помага, не помага и на форума. Има друга страна, която е много по на ниво и трябва нея да показва. Кажи му го и ти.

Свършиха ли пуканките? :1000 (29): С тоя форум няма нужда човек да ходи на кино. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А другият - Дани, който също е писал, е супер пич, той е от отбора на Гло. Поздравявам го за мнението, повече хора като него трябвата на форума, а и на държавата.

За другия Даниел ли питаш ти? Ако е за него - не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добър, както и Толкин, но що се отнася до фентъзитата, аз предпочитам Рей Бредбъри.

То като цяло една голяма част от фентъзитата стъпват върху скандинавска митология и т.н., но Бредбъри реално смесва нещата и с реалността.

Иначе Пратчет е развлекателен, универсален - подходящ е и за ученици, и за възрастни. И в произведенията му си има смисъл, символика, просто самият маниер на повествование не е за всеки, както са и дескриптивните нотки при Толкин. Но са си майстори в жанра.

Обожавам Толкин :bowdown: , но със сигурност не е особено леко четиво. Искам нещо на работа да чета в съботите и неделите.

Мерси, Руже :) даже вече си и избрах. А за Турция след 2 месеца като заминавам си взех "Крадецът на книги". Дано да ми стигне :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А другият - Дани, който също е писал, е супер пич, той е от отбора на Гло. Поздравявам го за мнението, повече хора като него трябвата на форума, а и на държавата.

За другия Даниел ли питаш ти? Ако е за него - не знам.

 

За Даниел питам, че нещо се изсилва със заплахи за побой и ми стана интересно. Данито го знам, че от отбора на Глория.

 

Развали ми дискусията за книги, бе. :girl_cry2:

Ами не, не го познавам - защо така реши? :1000 (29): Но е прав в случая. А на Смит му казах, ако ще се завръща, да смени плочата, защото е супер интелигентен и няма полза от това да оставя потребителите с друго впечатление. Не че са му някакви, де, ама... не си помага, не помага и на форума. Има друга страна, която е много по на ниво и трябва нея да показва. Кажи му го и ти.

Свършиха ли пуканките? :1000 (29): С тоя форум няма нужда човек да ходи на кино. :1000 (29):

 

Не може да му се влее акъл на Смит. Него го тресат лудите настроения, просто си е такъв, аз съм го приел вече. Важното е, че ние знаем и добрата му страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам Толкин :bowdown: , но със сигурност не е особено леко четиво. Искам нещо на работа да чета в съботите и неделите.

Мерси, Руже :) даже вече си и избрах. А за Турция след 2 месеца като заминавам си взех "Крадецът на книги". Дано да ми стигне :1000 (29):

Не е лек, да. Има една много приятна, развлекателна от новите - "Тънкото изкуство да не ти пука", препоръчвам я, както и на Ваня Червенкова книгата - уникална. "Ако мога да дам един съвет" - също.

"Крадецът на книги" била страхотна, но доста драматична. Мислех да я чета на немски, но засега съм пас, че в последната година, каквато и книга да пипна, съдържа вътре нещо за онкоболен или за Втората/Първата световна и ми дойде в повече от съспенс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лек, да. Има една много приятна, развлекателна от новите - "Тънкото изкуство да не ти пука", препоръчвам я, както и на Ваня Червенкова книгата - уникална. "Ако мога да дам един съвет" - също.

"Крадецът на книги" била страхотна, но доста драматична. Мислех да я чета на немски, но засега съм пас, че в последната година, каквато и книга да пипна, съдържа вътре нещо за онкоболен или за Втората/Първата световна и ми дойде в повече от съспенс.

Крадецът, ми е по препоръка на 1 съфорумец, та да видим. И там ще кибича без нет, сама в стая... и смятам, че ще е идеалното място да и се отдам.

Иначе не вярвам, че на Ваня Червенкова или разни там наши звезди би ме грабнало нещо. Не знам защо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Даниел питам, че нещо се изсилва със заплахи за побой и ми стана интересно. Данито го знам, че от отбора на Глория.

Не може да му се влее акъл на Смит. Него го тресат лудите настроения, просто си е такъв, аз съм го приел вече. Важното е, че ние знаем и добрата му страна.

Виж, че на хората им писна от тия размирици във форума. Сега защо изобщо трябва да има банирани... Малко по-улегнало да се пише, без атаки, ще има много повече, така да се каже, чуваемост. Като се "крещи", не се вниква в думите. Още повече, че хора, които не се познават, се обиждат...

Какъв му е асцендентът на Смит, съвпада ли с тези негови настроения? Аз лично много съм му говорил и съм го молил. Той едно мисли, друго говори, трето прави. Жалко, защото има интелект и сам виждаш колко добре са го приемали, когато го е показвал и се е държал нормално.

Ще гледаш ли Глорче на 8-ми при Славун? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крадецът, ми е по препоръка на 1 съфорумец, та да видим. И там ще кибича без нет, сама в стая... и смятам, че ще е идеалното място да и се отдам.

Иначе не вярвам, че на Ваня Червенкова или разни там наши звезди би ме грабнало нещо. Не знам защо.

Хубаво е, че четеш.:)

На Ваня и аз не вярвах, че ще ме грабне, но... сега няма какво да агитирам за нея - ако се спреш на нейната книга някой път, сама ще се убедиш. Тя наистина си е като наръчник за оцеляване. Ружето да ти каже. Аз и на Стела я препоръчах.

Ако попаднеш на някоя нова хубава книга, казвай - то ние и в темата можем да обменяме впечатления, тъкмо да живне малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, че на хората им писна от тия размирици във форума. Сега защо изобщо трябва да има банирани... Малко по-улегнало да се пише, без атаки, ще има много повече, така да се каже, чуваемост. Като се "крещи", не се вниква в думите. Още повече, че хора, които не се познават, се обиждат...

Какъв му е асцендентът на Смит, съвпада ли с тези негови настроения? Аз лично много съм му говорил и съм го молил. Той едно мисли, друго говори, трето прави. Жалко, защото има интелект и сам виждаш колко добре са го приемали, когато го е показвал и се е държал нормално.

Ще гледаш ли Глорче на 8-ми при Славун? :3fdb8960598fa63e:

 

Съгласен съм за крещенето и обидите, но невинаги е възможно. А и любимката ти изобщо не си поплюва в това отношение.

 

Смитището е с Асцендент като твоя - Риби. Но при него е в опозиция със зодията му и енергията е много по-ирационална и взривоопасна.

 

Ами кво да правя, ще я гледам. Слави ми вкарва нерви по принцип, но заради Глория си струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за крещенето и обидите, но невинаги е възможно. А и любимката ти изобщо не си поплюва в това отношение.

 

Смитището е с Асцендент като твоя - Риби. Но при него е в опозиция със зодията му и енергията е много по-ирационална и взривоопасна.

 

Ами кво да правя, ще я гледам. Слави ми вкарва нерви по принцип, но заради Глория си струва.

Ми не го одобрявам тоя момент при нея, ама... Янева си е Янева.

А при мен е много в хармония със зодията, да знаеш. :1000 (29): В смисъл - саморазрушително е, не друго.

Имам един въпрос, понеже ги нюхаш нещата... каква песен според теб трябва да направи Глорче, за да си върне позициите... Защото си спомням, че нещо не беше фен и на "Докосването има памет", както и на Стрелците, и въобще написа, че отдавна не те е грабвала Глориева песен. Коя беше последната и каква песен й трябва на нея според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не го одобрявам тоя момент при нея, ама... Янева си е Янева.

А при мен е много в хармония със зодията, да знаеш. :1000 (29): В смисъл - саморазрушително е, не друго.

Имам един въпрос, понеже ги нюхаш нещата... каква песен според теб трябва да направи Глорче, за да си върне позициите... Защото си спомням, че нещо не беше фен и на "Докосването има памет", както и на Стрелците, и въобще написа, че отдавна не те е грабвала Глориева песен. Коя беше последната и каква песен й трябва на нея според теб?

 

По принцип Риби и Скорпион са знаци, които символизират саморазрухата. Скорпионът обаче има силата след, като "умре", да се "прероди". Целият му живот е низ от своебразна смърт и прераждане. Докато Рибата може да си се саморазрушава до припадък, да си дълбае дънцето до немай-къде и изобщо дори да не си дава сметка за това. Много хора Риби, които познавам са странни, объркани и понякога не разбират самите себе си. За емоции, прекалена чувствителност и променливи настроения говорим при всички водни знаци каквито са и тези двата. Но повярвай - Водолей с АСЦ Риби, е много по-хармонична комбинация отколкото Дева с АСЦ Риби.

 

За Глория е дълга тема на разговор. В 20:30 имам среща, а още седя тук и се обяснявам, отиде ми живота в Рамания. :1000 (10): С две думи: Искам "Златни клетки", "Сбогом адиоси" и "Диви нощи" от Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип Риби и Скорпион са знаци, които символизират саморазрухата. Скорпионът обаче има силата след, като "умре", да се "прероди". Целият му живот е низ от своебразна смърт и прераждане. Докато Рибата може да си се саморазрушава до припадък, да си дълбее дънцето до немай-къде и изобщо дори да не си дава сметка за това. Много хора Риби, които познавам са странни, объркани и понякога не разбират самите себе си. За емоции, прекалена чувствителност и променливи настроения говорим при всички водни знаци каквито са и тези двата. Но повярвай - Водолей с АСЦ Риби, е много по-хармонична комбинация отколкото Дева с АСЦ Риби.

 

За Глория е дълга тема на разговор. В 20:30 имам среща, а още седя тук и се обяснявам, отиде ми живота в Рамания. :1000 (10): С две думи: Искам "Златни клетки", "Сбогом адиоси" и "Диви нощи" от Глория.

С кой имаш среща бре???

Мен пък Глория ми е голяма слабост, особено старите песни. Почти няма ден в който да не ги слушам. Един ден близначките ми викат "майката на /една съседка наша дет живее над тях, а аз живея под тях/, беше надула на Глория "За добро или зло" и "Откраднат миг", какви стари песни само". И че била ревала :1000 (29): викам им аз ги бях пуснала и не съм ревала. Подлудявам блока с Глорчето. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Развали ми дискусията за книги, бе. :girl_cry2:

Ами не, не го познавам - защо така реши? :1000 (29): Но е прав в случая. А на Смит му казах, ако ще се завръща, да смени плочата, защото е супер интелигентен и няма полза от това да оставя потребителите с друго впечатление. Не че са му някакви, де, ама... не си помага, не помага и на форума. Има друга страна, която е много по на ниво и трябва нея да показва. Кажи му го и ти.

Свършиха ли пуканките? :1000 (29): С тоя форум няма нужда човек да ходи на кино. :1000 (29):

 

За кое точно е прав? Янева лицемерката специално хич не си полюва с обидите, изненадвам се че чак сега е с бан. Самия той също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кое точно е прав? Янева лицемерката специално хич не си полюва с обидите, изненадвам се че чак сега е с бан. Самия той също.

За това, че нивото на форума пада и е тъпо, когато някой направи интересна тема с идеята да се радвижи положението, да бъде дискредитирана тя или той по някакъв начин. На моменти се получава така, че всеки е срещу всеки - точно като неадерталци. Аз имам съвсем друга гледна точка вече. Има какво да се прочете и в твоите постове, и в тези на Янева, и в тези на Смит, и на още хора - определено не биете на кухо, дори напротив, даже наскоро ти го написах - доста си интелигентен в различни области, но невинаги го показвате. Не съм съгласен, че като е чалга форум по презумпция, та трябва да сме в ролята на чалгари. Защо да не е мястото да покажеш друга страна от себе си... Самоизяждате се, обиждате се заради някакви певици, а в постовете на всеки от вас съм прочитал и по нещо смислено в по-спокойните ви състояния. Отварям форума и вместо някакви аргументи, факти - хоп, сквернословия. Грамотни хора сте, големи. Сега, има една съвсем малка част, тотално невежа и нафукана, на по 15 години, но тях не ги коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато има индивиди, заради които нивото на разговора просто е невъзможно да се комуникира по друг начин - някои форумни дискусии ще се наложи да бъдат водени на това ниско ниво. И то не защото е чалга, а защото с тоя материал - толкоз просто. Варианта съвсем да не се комуникира с тях също не е удачен, щото почват безнаказано нахално да се вземат за голямата работа, и правят целия чалга раздел съвсем на мармалад.

 

На лицемерката съм персонално обиден и не е като да няма за какво. Междудругото, тя си е точно за бан и не е от днеска. В конкретния случай от днес пак тя започна с обидите в момента, в който посоката се обърна против нейното имане за крайна инстанция, неприемаща други мнения.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

DIONA "детронаторката" на Гери-Никол :3fdb8960598fa63e:

 

 

Уф, ша ма обявите за дърт хейтър, знам, ма таз мома ми звучи по следния начин

 

 

Което никак не ми се връзва със сичкото дупене и цицене в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...