Jump to content



Online : Джулия - На Дявола жената, 2017


Препоръчани коментари

За Джулия бяха писали Планета, че в късните часове ще излезе клипа й, може би затова е изтрит.

 

Днес, 4 декември, телевизия “Планета” отбелязва своя 16-ти рожден ден. По случай празника музикалната медия е подготвила специална изненада за своите многобройни почитатели. Тази седмица, всеки ден в ефира на телевизията премиера ще имат нови видеоклипове на звездите на музикална компания “Пайнер”. Първа за рождения ден своя подарък поднесе Мария, а в по-късните часове на деня предстои премиера за новия клип на Джулия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всички казваха че ще е новата Преслава, след стила й на песните до 2016-та година, но май ше е новата Галена. :1000 (29):

"Toчка за мен" според мен е най-яката й песен, но провокацията продава. Радвам се, че тази година благодарение на страхотните песни на Пашев и помощта на колегите й, годината й е повече от успешна, заслужава го!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички казваха че ще е новата Преслава, след стила й на песните до 2016-та година, но май ше е новата Галена. :1000 (29):

"Toчка за мен" според мен е най-яката й песен, но провокацията продава. Радвам се, че тази година благодарение на страхотните песни на Пашев и помощта на колегите й, годината й е повече от успешна, заслужава го!

 

Каква Галена бе мило, тая грачи, а Джула пее та се къса 1000%20(29).gif

Мен пък до днес, тази ми остава любима

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къса плейбека... защо не пя на няколкото фирмени концерта на живо?

 

Звучи доста ретро и за това зарибява. Видеото - евтинджос и без вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къса плейбека... защо не пя на няколкото фирмени концерта на живо?

 

Звучи доста ретро и за това зарибява. Видеото - евтинджос и без вкус.

На всички концерти пя на живо- миналата година й лепнаха плейбека на записа. За тазгодишния концерт не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера има уникалната способност дори 1/10 да са пели на живо, да им се лепне после плейбек в/у изпълнението и наслагване на викове/аплодисменти. Така ако не си бил там, оставаш с впечатлението, че човека е бил на плейбек, а реално не е. Много долна практика, заради тия дето са на плейбек.

 

И тоя клип защо пак го свалиха, к'во става с тоя смотан канал вече?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къса плейбека... защо не пя на няколкото фирмени концерта на живо?

 

Звучи доста ретро и за това зарибява. Видеото - евтинджос и без вкус.

 

Кавърът на Лепа Брена го изпя страхотно в Арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятни малоумници - да искаш да наложиш нова звезда и да прецакаш брутално премиерата на най-добрата ѝ песен досега.

 

И въпреки това ще е хит и то голям. Джулия е бъдещето на Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Да не говорим, че може Пайнер да не я налагат, но гаджето (Ники Пашев) сериозно инвестира в нея.

И този трак няма да се помни след два месеца а така лидерка не се става.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги като я видя ми напомня на Галена.Имам чувството,че следва нейния стил и някак си ми липсва идентичност при нея.Иначе прави добри проекти. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има прилични кадри. Песента е скучна.

 

Общо взето... направили са нещо набързо, без много да го мислят. Не го виждам да се наложи.

 

Само с количество няма как да избутат Джулия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Да не говорим, че може Пайнер да не я налагат, но гаджето (Ники Пашев) сериозно инвестира в нея.

И този трак няма да се помни след два месеца а така лидерка не се става.

Пашев е с жена и дете.

До колкото знам, Пайнера му е връчил Джулия да я прави звезда.

 

Яка е песента, Джулия няма слаба песен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша.

 

Самата певица не ми харесва. Няма нищо отличително в нея. Гласът ѝ е дебел и груб като на Галош. И всичко в нея крещи "изхабена чалгарка", което за нова изпълнителка е пагубно. Новата Преслава колкото Джена беше Нова Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...