Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Мразя 90% от дискотеките в България. Тотална простотия и пошлост. Дъно на дъната.

Нито знаят как да се забавляват, нито знаят какво е музика. Чалготека нормална няма нито една. Трябва да си една консерва, която не си представя нищо повече от това за да те забавлява. Пияни и надрусани тийн/цигани/гейове/батки/курви които мятат салфетки под звуците на нещо мазно и гадно, добавям и кофти подвикванията на диджея, който дори не може да миксира. Това ако е забавление, предпочитам да се застрелям.

На мен ми харесва. Всеки има различни виждания за това какво му е забавно и разпускащо. Въпрос на интереси е всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми харесва. Всеки има различни виждания за това какво му е забавно и разпускащо. Въпрос на интереси е всичко.

Запази си тея постове и ги виж като пораснеш, та да видиш колко смешно изглеждаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя 90% от дискотеките в България. Тотална простотия и пошлост. Дъно на дъната.

Нито знаят как да се забавляват, нито знаят какво е музика. Чалготека нормална няма нито една. Трябва да си една консерва, която не си представя нищо повече от това за да те забавлява. Пияни и надрусани тийн/цигани/гейове/батки/курви които мятат салфетки под звуците на нещо мазно и гадно, добавям и кофти подвикванията на диджея, който дори не може да миксира. Това ако е забавление, предпочитам да се застрелям.

Зависи, имах ме една дискотека тук в района където мощно се избухваше. Пускаше се това, което хората искат, микс от всякаква музика. Но я затвориха защото вдигала много шум и многото боища които ставаха. :(

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си много лош! :Vishenka_05:

Свършиха ми хаповете. :3fdb8960598fa63e:

 

Зависи, имах ме една дискотека тук в района където мощно се избухваше. Пускаше се това, което хората искат, микс от всякаква музика. Но я затвориха защото вдигала много шум и многото боища които ставаха. :(

Аз като цяло на дискотеки вече не се кефя. Предпочитам барове, а за палатки, походи, пътувания, планина, моренце са милион пъти над дискотеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запази си тея постове и ги виж като пораснеш, та да видиш колко смешно изглеждаш.

 

:1000 (29):

 

Той е детенце още и е от много малък град, нормално да се кефи на такива неща. А и хората са различни. Едни са със зъби, други - не. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Той е детенце още и е от много малък град, нормално да се кефи на такива неща. А и хората са различни. Едни са със зъби, други - не. :roll1:

Аз много го уважавам, ама като ми заговори за чалгата и дискотеки ми иде да ида до Крумовград и да му набия шамарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много го уважавам, ама като ми заговори за чалгата и дискотеки ми иде да ида до Крумовград и да му набия шамарите.

 

Иди, но ще ти се опре. Момчето е фитнесджия и ще става батка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свършиха ми хаповете. :3fdb8960598fa63e:

Аз като цяло на дискотеки вече не се кефя. Предпочитам барове, а за палатки, походи, пътувания, планина, моренце са милион пъти над дискотеки.

Природата е уникално нещо, нощния живот друго. Хората от вътрешноста сигурно. На мен морето ми е безразлично. На палатки съм ходил два пъти неудобно е, няма вода, хигиена не ми допада. При нас гора да щеш. Ходя за гъби, изледи си правим, голям язовир има и на лов ходих два пъти, но не е за мен. Единствено ми се ходи някъде в планинска хижа по Коледа, но все някой, някъде е зает.

 

Иди, но ще ти се опре. Момчето е фитнесджия и ще става батка. :3fdb8960598fa63e:

Като посещаваш такива места, трябва да имаш гръб.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че ще подам както и срещу онзи от циганския квартал на Бургас.Аман вече от завистливци

Явно не си запознат със законите. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Природата е уникално нещо, нощния живот друго. Хората от вътрешноста сигурно. На мен морето ми е безразлично. На палатки съм ходил два пъти неудобно е, няма вода, хигиена не ми допада. При нас гора да щеш. Ходя за гъби, изледи си правим, голям язовир има и на лов ходих два пъти, но не е за мен. Единствено ми се ходи някъде в планинска хижа по Коледа, но все някой, някъде е зает.

Ей това никога не съм го разбирал. Отиват на палатки уж в природата, уж фън, а замъкнали четки за зъби, пасти, кремове, гримове...Алоуу, една вечер ако не си кифла няма да свърши света. Ако е за по-дълго е добре, ама иначе ми е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки обръща внимание,стига да имаш пари и връзки.Една приятелка така подаде жалба срещу едни,които я обсъждаха,че била ковра и тн и повярвай ми взеха я на сериозно.

Научете си правата, преди да тръгнете да се борите за загубени каузи. Не можеш да съдиш някой ей така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Научете си правата, преди да тръгнете да се борите за загубени каузи. Не можеш да съдиш някой ей така.

Че кой е казал,че ще го съдя? Боже,вие имате ли 5 клас,че четенето с разбиране изобщо не ви се отдава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си бил голямо лицемерче обаче. Нито му говоря на въпреки, нито нищо, а то отворила една уста....от която не излиза нищо друго освен любимия ти солен течен бял крем.

Не виждам нищо лицемерно в това да си изказвам мнението. Ти ми говориш на въпреки при положение,че нито съм казал,че ще го съдя,нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо лицемерно в това да си изказвам мнението. Ти ми говориш на въпреки при положение,че нито съм казал,че ще го съдя,нито нищо.

 

А това кой го е писал? Аз самочувствие нямам. Нито парадирам с нещо, нито нищо. Само комплексари ме имат за надут, защото сами си създават комплекси от личността ми. Не съм аз този който паради със любовници и елитен живот, който с времето хората доказват че е лъжа.

Е и? Ако щеш и 50 години да си живял на Хаваите с това селско самочувствие си оставаш ниво село Ягода.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...