Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Никъде не се крия.Казах ти го и в скандалите...

Не става не става за никъв уй Кама не става...

 

Абе ти що си изпростял толкова напоследък? Какво ти е виновен света, че Деса е решила да се размножава с деца? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе ти що си изпростял толкова напоследък? Какво ти е виновен света, че Деса е решила да се размножава с деца? :gun_bandana:

И пак Деса хахаха

Абе говори за бозата на Кама...какво намисаш Деса.

Не става Камата за хитмейкър от 2002

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземете си още два телевизора, така всеки ще си има.

 

За какво са ни- има 2 HD телевизора- предостатъчни са, а и няма място къде.

 

Ева Лонгория вчера на Global Gift Gala в Маями: Рики Мартин е мой съпруг във филантропията.

Рики Мартин вчера на Global Gift Gala в Маями: Те не ни третират като американски граждани, хората на Пуерто Рико умират.

 

Къде ще прекара празниците Рики Мартин: Аз отивам в Пуерто Рико с ток или без ток, не ми пука, ние ще бъдем там. Имам нужда да прекарам Коледа със семейството ми, моят рожден ден, Нова година. И в годината, която влизаме, започваме да работим много бързо.

 

Явно Рики догодина ще работи на бързи обороти.

 

Дотука за Рики 2018 се очертава много натоварена: януари снима новия клип в Мексико, 17 януари тръгва American Crime Story, март месец резиденция във Вегас пак, албум, турне, промо на абума

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълго време се колебаех дали да започна да гледам Game of Thrones, много хора ми го бяха препоръчвали сериала и така пускам си първият епизод, да видим. :lol:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълго време се колебаех дали да започна да гледам Game of Trones, много хора ми го бяха препоръчвали сериала и така пускам си първият епизод, да видим. :lol:

Хубав е. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълго време се колебаех дали да започна да гледам Game of Trones, много хора ми го бяха препоръчвали сериала и така пускам си първият епизод, да видим. :lol:

Няма да сгрешиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълго време се колебаех дали да започна да гледам Game of Thrones, много хора ми го бяха препоръчвали сериала и така пускам си първият епизод, да видим. :lol:

Гледай, до 6-ти сезон е клас, особено сезони 3, 4 и 6. 7-ми е невероятен боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме нова група Rak-Su, която спечели X- Factor на 2 декември 2017. Дали ще има успех само времето ще покаже. Но сингълът им влиза на номер 2 във Великобритания. Песничката е готина между другото.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме нова група Rak-Su, която спечели X- Factor на 2 декември 2017. Дали ще има успех само времето ще покаже. Но сингълът им влиза на номер 2 във Великобритания. Песничката е готина между другото.

 

 

Дано и в нашият фактор спечели групата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дават филм за Версаче по btv сега. За мен убиецът е пълен психопат. Нямам търпение да тръгне и с участието на Рики на 17 януари.

Танче намери ло работа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...