Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Козар..прасе...давай давай

Чакам ви модчета мили мои.

Няма да го оставя Дою така .

Ами вие с оня Александър малко ли наричате, по тази логика трябва постоянно да сте с бан

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами вие с оня Александър малко ли наричате, по тази логика трябва постоянно да сте с бан

Аз бях 8 дена с бан за подобни обиди, мисля че е редно и ти да си го получиш.

А и ти се размина с интригата, която направихте със Сенуж, само той го изяде , а се разбра че ти си бил инициатора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях 8 дена с бан за подобни обиди, мисля че е редно и ти да си го получиш.

А и ти се размина с интригата, която направихте със Сенуж, само той го изяде , а се разбра че ти си бил инициатора.

Захарче, припомни си само как нареждаше Фиклена, как го правеше на парцал пред целия форум и тогава ми обеснявай за какво те баннали. В момента с Лухче сте за смях. Да ме баннат, не ми пука аз съм над нещата за разлика от теб аз не рева като ученичка за всяко наказание. Капиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как форума не е важен за теб като от 508 коментара към 250 са твое дело в тази тема ?

И аз това шях дя напиша. 3 имена обикалят по цял ден темите и той е един от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да си го позволя

Ма ти още ли си тук ма.Алооо Христинчее нали беше обективна.Вкарвай го в панделата с банове тоя.

 

Искам бан за козар и прасе!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това шях дя напиша. 3 имена обикалят по цял ден темите и той е един от тях.

Това ли ви е болката.. Обикаляй и ти бе! :1000 (29):

 

 

Мога да си го позволя

:1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето заслужава да остане само, за да изкарва извън нерви местната пасмина (изключвам Сашо от това число). Дойчо без да си дава зор докарва ортикарии на някои хора. А това си е цяло изкуство. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това шях дя напиша. 3 имена обикалят по цял ден темите и той е един от тях.

И се взеха за някаква инстанция, моля ти се. :1000 (29):

Тръгнали да махат бана на Сенуж и да създават революция. Пародия. :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тук вървят изказвания от типа "Вън казах!". :hahaha: Паляшка история.

Ти пък кой беше или се бориш някой да те забележи.Ми незабелижими сте хаха

 

Стели виждаш ли модераторските ви действия....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И се взеха за някаква инстанция, моля ти се. :1000 (29):

Тръгнали да махат бана на Сенуж и да създават революция. Пародия. :mf_surrender:

 

Пародия си ти. Точно ти се взимаш за някаква инстанция с революционни лозунги "Аз съм двигателя на форума!!!", "Без мен Чат мания е умряла!!!". Плюеш по себе си в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...