Jump to content



Перманентен бан за действята на Сенуж/Смит


???  

54 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Я, стига. Смит, като го нямаше един месец, защо пак нямаше никаква активност?! Слави доброволно си е пуснал снимките в общия чат. Да не го е правил. И откъде да знам, че тия снимки не са реални а компромати. Някой казал едно, друг друго, всеки гледа да си измие рацете и да набеди другия.

И ако успеете да го изгоните, какво мислите, че ще стане. Ще промените форума ли?! Много се лъжете.

Снимката която съм пуснал в чата не е на половите ми органи, а съвсем обикновена портретна снимка която не е със сексуален характер. Подобни могат да се смъкнат от фб профила ми така че не създавай ситуация каквато няма. Само най ниско интелигентните като теб, Фокс и сенуж се хванаха на тъпотиите на Докето. Кво е виновен, че има балъци гладни за сеир и зЛорадстване

 

Снимките и да бяха реални, никой не заслужава да му провалят живота заради схватки в чалга форуми. За мен това е най болното. Поне да си беше направил труда добре да фалшифицират материала.

 

 

Държа да уточня, че никога съм нямал лична кореспонденция с двамата господа. Само в общи теми като скандалите. На опитите им за търсене на близост съм отговарял с игнор. Игнора ми ги е озлобил, а редките ми визити вече във форума са ги накарали да се помислят за сила. Когато котката отсъства, мишките царуват . ВсъщносТ през годините съм разбил доста гейски сърца в тоя форум и съм прекъсвал всякакви опити за подобен тип комуникация. Не желая да бъда въвличан в подобни гей истории и ако търсех все пак такива, нямаше да са социопати от чалга форуми. През годините твърде много се интересувате от половия ми живот. Може да съм асексуален. Аре спрете се

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Потресена съм до къде са се прехвърлили тези виртуални форумни отношения...

Използвайте този форум за развлечение и забавление, а не за такива мизерии, които могат да стигнат до истинският живот на потърпевшите.

Подкрепям позицията на Слави, който за толкова много години е доказал, че точен и на място! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимката която съм пуснал в чата не е на половите ми органи, а съвсем обикновена портретна снимка която не е със сексуален характер. Подобни могат да се смъкнат от фб профила ми така че не създавай ситуация каквато няма. Само най ниско интелигентните като теб, Фокс и сенуж се хванаха на тъпотиите на Докето. Кво е виновен, че има балъци гладни за сеир и зЛорадстване

 

Снимките и да бяха реални, никой не заслужава да му провалят живота заради схватки в чалга форуми. За мен това е най болното. Поне да си беше направил труда добре да фалшифицират материала.

Държа да уточня, че никога съм нямал лична кореспонденция с двамата господа. Само в общи теми като скандалите. На опитите им за търсене на близост съм отговарял с игнор. Игнора ми ги е озлобил, а редките ми визити вече във форума са ги накарали да се помислят за сила. Когато котката отсъства, мишките царуват . ВсъщносТ през годините съм разбил доста гейски сърца в тоя форум и съм прекъсвал всякакви опити за подобен тип комуникация. Не желая да бъда въвличан в подобни гей истории и ако търсех все пак такива, нямаше да социопати от чалга форуми. През годините твърде много се интересувате от половия ми живот. Може да съм асексуален. Аре спрете се

Снимките са фалшиви, така е. :) Всичко е било лошо замислена шега. Въпросният потребител ти се извени, какво искаш още?

Между другото, снимката ти по листо кърти, дълго се смях на нея. :1000 (29):

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимките са фалшиви, така е. :) Всичко е било лошо замислена шега. Въпросният потребител ти се извени, какво искаш още?

Между другото, снимката ти по листо кърти, дълго се смях на нея. :1000 (29):

 

Значи все пак този "шуменски" палавник е имал нуди наклонности. :1000 (29): Ама видиш ли не можел да си направи профил в педалски сайт? Славчо, засега имаш късмет, че съм на работа и не става да пиша дълго и напоително за особата ти от телефона. Но и утре е ден, в който и на някои други хора тук ще им покажа колко примитивни са. И с мен Казаков е имал гнусни спорове, но да сте ме видели да правя теми, за елиминацията му? Що се правят някои хора на разсеяни да мислят, че под маската на бюстители на морала не прозира ревността към видното интелектуално израстване на довчерашен термит, като Казаков? Смешни са....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деба, без да исках цъкнах на "не". При резултатите, бройте един повече глас "да" и един по-малко "не".

 

Изключително низко поведение от Сенужката. Тук няма значение кой как се държи. Аз също не съм фен на Слави, но разпространяване на лична кореспенденция и то с такъв интимен характер може дори да разруши психиката на някои хора. Няма значение дали са негови снимки или не, целта е ясна. А това, че са фалшиви, е дори още по-голяма излагация - един потребител, подстрекаван от някои други, се опитва да измами и манипулира цял форум.

 

Не съм сигурен дали такова нещо трябва да се накаже с перманентен бан, но ако не заради това, то заради поведението на този потребител трябва да бъде даниран доживотно. Отрова е за форума и редовно се случва да нямам желание да влизат в тема, защото знам, че ще трябва да му чета диариите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли решение вече по този казус?

Иначе видях, че има само 1 модераторски коментар и той не казва нищо конкретно.

Спирайте му достъпа месец и това е.

Иначе виждам, че много хора взеха страна, което значи, че все пак са останали някакви търсещи дискусия хора. Има и нещо позитивно в цялата работа все пак :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали модовете могат да видят кой гласува за "да" и за "не"? Не трябва хора, които не пишат активно, да гласуват.

Как така от 27 на 21 гласа, станаха 28 на 20?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че Славчо е някакъв фактор тук. След тази тема всички признахме Казаков за много по-важен от "шуменският" палавник. :1000 (29):

 

И за анкетата е направо смешно, защото такива промени могат да правят само модератори. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли не съм прав? Значи когато "опечаленият" Славчо се прави на бабаит и нарежда малките тук ще го търпят всички, включително модераторите, а когато Казаков му го върне с някакви си снимчици, ще го оплакваме все едно е претърпял невероятна житейска драма? Ама чакайте малко, ние какво сме виновни, че Славчо са го нацелили в сърцето уязвявайки мъжкото му начало? То в този живот освен радост има и тъга. Дори най-големите тарикати ги слагат на мястото им. Освен това виждам, че Казаков се е извинил, а коментарите след това на "шуменското" дупе не са никак сърцераздирателни, а даже ми се виждат ехидно подсмихващи се. Ако нагрубените от наглеещият Славчо тръгнат да искат извинение, знаете ли каква стена на плача се задава? Чудно ми е само как така лесно режете глави и раздавате присъди без да слушате аргументи?

 

 

Точно така! Хич не ни е за някой, който в чата е бил смелчага, а сега ще го съжаляваме. Това е интернет, да му мислят общаците, дето си навират главата и главата навсякъде!

Иначе това е най-малкото, което им се случва на измамниците. Който каквото си надроби, това ще и сърба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли не съм прав? Значи когато "опечаленият" Славчо се прави на бабаит и нарежда малките тук ще го търпят всички, включително модераторите, а когато Казаков му го върне с някакви си снимчици, ще го оплакваме все едно е претърпял невероятна житейска драма? Ама чакайте малко, ние какво сме виновни, че Славчо са го нацелили в сърцето уязвявайки мъжкото му начало? То в този живот освен радост има и тъга. Дори най-големите тарикати ги слагат на мястото им. Освен това виждам, че Казаков се е извинил, а коментарите след това на "шуменското" дупе не са никак сърцераздирателни, а даже ми се виждат ехидно подсмихващи се. Ако нагрубените от наглеещият Славчо тръгнат да искат извинение, знаете ли каква стена на плача се задава? Чудно ми е само как така лесно режете глави и раздавате присъди без да слушате аргументи?

Никой не реже глави и не раздава присъди. Както виждаш, Сенуж още си пише във форума. За мен лично е по-важно да се проведе някаква дискусия, която да подейства като отдушник и да се успокои положението във форума. Гейските истории преминават всички граници последните седмици.

 

Аз не съм променяла нищо по анкетата, може би някой друг в изместил гласа на Сеньор (нали той каза, че е гласувал с 'не', а е искал - с 'да').

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че Славчо е някакъв фактор тук. След тази тема всички признахме Казаков за много по-важен от "шуменският" палавник. :1000 (29):

 

Продължавам да смятам същото въпреки масовката, която се е настроила за вендета. Явно съм пропуснал момента, когато Казаков ви е влязъл под кожата и е станал незаобиколим фактор. Това сигурно е в следствие на безумното тролене в поп-фолк скандалите. Явно е събрал агитка пича, защото като гледам каква антиагитка има, това няма как да е случайно. Да направи за него тема Слави, който през пролетта на 2006 година във форума на ТВ Планета, на донос от едно "десово" с ник 888 в тяхната кочина "Други изпълнители" каза надменно:

 

- Дай линк да го оправя тоя!

 

И след 11-12 години да видя, че същият наперен Славчо, се гърчи като прясно обладана мадама и плаче с тази тема, търсейки вашата индулгенция или направо животоспасяваща за егото подкрепа с цяла тема и анкета? :g2: Та това събитие си заслужава да му се обърне специално внимание и да се проучи специално кой е този младеж, който през 2006 година е ходел прав под масата, а днес е смачкал егото "шуменско" така, че Фокса гледа и не вярва на очите си. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пак се проявяваш дебилно и повърхностно. Използваш всяка ситуация за да нанесеш удар, но не си нищо друго освен един от тримата глупаци, повярвали на тази гнусна лъжа. От лъжливото овчарче се превърна в излъганото такова. Как ли сучеш и въртиш за да извлечеш негативи за мен от развилата се ситуация, а дори не осъзнаваш, че не моето его, а това на шегаджиите е засегнато. Темата дори не е за това. Мисля, че е важно да е ясно, че в нашия малък психо диспансер рамания такива подли действия не бива да остават без последици. Нали утре друг ще повтори шегата по още по брутален начин. Не всички са над нещата като мен. Ти за гей портали не говори защото такива като теб там ги наричат педофили. Радвам се, че съм те поставил в дупката ти и при всяка удобна ситуация се опитваш да изпълзиш от там, но днес не е щастливия ти ден. Така че още малко ще полазиш, а компания този път ще ти прави и идола ти сенуж. Отново анкетата е в полза на каузата ми. Истината излезе наяве. Какво повече мога да желая :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеделник е, а този още е във форума. Не ви ли се работи, модераторите? :1000 (29):

Вероятно темата се обсъжда и от модераторския тийм и очаквам мома да се произнесе. Ефективност от 3 или 7 дневен бан в тази ситуация няма да има

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеделник е, а този още е във форума. Не ви ли се работи, модераторите? :1000 (29):

С местоимението този се обръщай към някой друг. Ама как от постовете ти си личи, че си Десов бот само за манипулиране на анкети. И не знам убого тази свята наглост откъде я вадиш, след като ти, както вметнах, не си направил нищо с хуманитарна или човешка цел и идея за форума. Радвам се, че за такъв кратък срок паднаха маските на ботовете, броящите гледания и светците и то именно в тема за мен. Радвам се, че съм им бръкнал там надълбоко, в сърчицето, както заслужават.

А ти, неизвестни трибуквенико бот, не се филмирай толкова, това е само форум, току виж от толкова хистерии за мен сме те изтървали зад Райските порти, още преди да си написал и едно смислено изречение в този форум, който си превърнал в храм за изява на суетата си. Човешкото здраве е крехко, пази го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеделник е, а този още е във форума. Не ви ли се работи, модераторите? :1000 (29):

 

Сенуж няма да има перманентен бан, напразно се хабите. Не е публикувал снимките в публична тема. Всичко става на лично съобщение, а там всеки има право да си пише, каквото си иска. Те затова се казват "лични".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенуж няма да има перманентен бан, напразно се хабите. Не е публикувал снимките в публична тема. Всичко става на лично съобщение, а там всеки има право да си пише, каквото си иска. Те затова се казват "лични".

А-у, колко си лош. Остави ги да се пенят, хистерясват и бленуват зашеметяващия финал на моята пиеса в Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...