Jump to content



Перманентен бан за действята на Сенуж/Смит


???  

54 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Изобщо не съм знаел, че снимките Не са твои, иначе нямаше да ги качва. С подобни номерца не играя аз. Виновен съм.- извиних се, какво повече да направя, ръцете ли да си отрежа...

Утре ще направиш нещо по-гадно и пак ли ще минеш с едно - извинявай?

Айде сектир от тука, знаеш ли какви нерви и проблеми можеш да създадеш на човек с по-лабилна психика при една такава пастъпка? Срам си !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не виждам защо всички обвинявате Сенуж при положение,че Дойчо разпращаше тези снимки и лично на мен ми е казвал,че това е Слави.Смит просто разкри интригата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави е постнал линк на предната страница, Докето е казал на Сенуж, че си измисля.

На мен Докето ми каза,че това са снимки на Слави,така че и двамата са си виновни,но не разбирам защо Смит отнася всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата имат вина. Дори вече иаз не мисля,че бан е необходим. Дано поне за миг да са се почувствали победители срещу мен и доволни от мръсотията си.Но хепи енда е за мен този път :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата имат вина. Дори вече иаз не мисля,че бан е необходим. Дано поне за миг да са се почувствали победители срещу мен и доволни от мръсотията си.Но хепи енда е за мен този път :whistling:

За лицемери и интриганти перманентен бан!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенуж е в депресия и сега плаче. Как не ви е срам бе, големи хора сте!

+1

 

Спрете се вече !!! Всеки прави грешки,

 

Лошо му е , искате да се самоуби ли ? това ли искате

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм получавал ПМ, но ме информираха и след като после влязох във форума да видя какво се случва мнението ми накратко:

Стана ясно, че Smith е бил подлъган и е повярвал най- наивно за снимките, той няма вина в случая! За разпространяването в ПМ никога не е имало правило за ограничения, поне аз не си спомням. Да не споменавам колко пъти всички клюкарствате и изпращате снимки на ПМ без знанието и съгласието на въпросните потребители, за които се отнасят, защото аз такива случаи знам и съм виждал, дори съм бил потърпевш от измислици и никой от модераторите не се зае с наказания или банове. Винаги се е мерило с двоен аршин спрямо едни и други, затова подкрепям Смит в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да плаче.

+1 Когато представял унизителни снимки за принадлежащи на Слави не рИва, нали? Много плосък опит да се измъкне: "1-2 извинения, ще кажа, че съм изпаднал в депресия и ще се смилят." И Докето заслужава наказание обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че или нямате истински проблеми, или не правите нищо по разрешаването им, ако имате.

 

Големи хора сте, а не сте мръднали от интересите, скандалите и драмите на 12 годишните.

 

Тъжно е, защото след години ще се обърнете назад и ще видите огромно количество време, пропиляно в пълни глупости.

 

Ако използвате форума като начин за запознанства - ок. Но после ги пренесете наживо.

 

Нямам против различната сексуална ориентация, но това са педерастки номера. И въобще поведение.

 

В крайна сметка в този форум има потребители, които искат да обсъждат музика. Пречите ни!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте ли много малки за да налагате цензура на който и да е? Всъщност, знаете ли повечето въобще какво е цензура? И кой е направил темата, ако мога да попитам? Не е ли един самовлюбен чикиджия на около 30, който публично го изобличиха в "Господари на ефира", като измамник злоупотребяващ с доверието и парите на хората? Точно той, който трябва да се е скрил от погледа ни въобще, ще се възмущава от този или онзи? Нещо не ми се връзват нещата логически, ама никак.

 

И когато говорим за провокации не е ли точно напудреният " шуменски" застаряващ "секс символ" най-наглият и нахален трол във всяко едно естество? Това самоповярвало си пишлеме го раздава пръв гъзар от доста години и по всякакъв начин опитва да менторства над по-малките тук, но видите ли стана страшно възмутен когато по един или друг начин във форума попаднаха негови снимки от гей портал. Що не попаднат мои снимки от такъв? - щото не влизам в такива. А защо са попаднали негови снимки (по негови твърдения)? - ами защото се е правил на мъж и на други места, освен в Рамания. И дори да му повярваме на твърденията, че е набеден, откъде накъде същият ще иска перманентен бан за който и да е тук? Че източникът на снимките не е Рамания или потребител на Рамания, а неназован, но потвърден от него гей сайт. Да се оправя с оня, който ги е качил там, а не да ни прави сълзливи "селесте" сериали тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте ли много малки за да налагате цензура на който и да е? Всъщност, знаете ли повечето въобще какво е цензура? И кой е направил темата, ако мога да попитам? Не е ли един самовлюбен чикиджия на около 30, който публично го изобличиха в "Господари на ефира", като измамник злоупотребяващ с доверието и парите на хората? Точно той, който трябва да се е скрил от погледа ни въобще, ще се възмущава от този или онзи? Нещо не ми се връзват нещата логически, ама никак.

 

И когато говорим за провокации не е ли точно напудреният " шуменски" застаряващ "секс символ" най-наглият и нахален трол във всяко едно естество? Това самоповярвало си пишлеме го раздава пръв гъзар от доста години и по всякакъв начин опитва да менторства над по-малките тук, но видите ли стана страшно възмутен когато по един или друг начин във форума попаднаха негови снимки от гей портал. Що не попаднат мои снимки от такъв? - щото не влизам в такива. А защо са попаднали негови снимки (по негови твърдения)? - ами защото се е правил на мъж и на други места, освен в Рамания. И дори да му повярваме на твърденията, че е набеден, откъде накъде същият ще иска перманентен бан за който и да е тук? Че източникът на снимките не е Рамания или потребител на Рамания, а неназован, но потвърден от него гей сайт. Да се оправя с оня, който ги е качил там, а не да ни прави сълзливи "селесте" сериали тук.

 

Само ти не разбра, че #Doketo е направил профил на Slavi в гей сайт.

 

Сега, откъде #Doketo има снимки на Slavi и т.н е отделен въпрос. Явно са имали комуникация в скайп или някъде. :whistling:

 

И все пак, безумно е това размятане на снимки, компромати... Тоя форум стана свинщина. Даже и ти Фоксио вече не влизаш толкова често. И не си единствен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го и Фокса с неговото дежурно "много сте малки". :1000 (10): На 20-30+ годишни хора да кажеш такова нещо е нелепо. Трябваше нещо по-умно да измисли за защита на подмазвача и копието си Сенуж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно само аз не съм разбрал, но какво променя това същността на въпроса зададен като тема? И защо Слави дири перманентен бан за Казаков, ако има някаква драма между него и Докето? Безумно е, разбира се да се подхвърлят подобни снимки, но това не забелязах да е станало в тема или в чат, където модераторите могат да вземат адекватни мерки. До колкото разбирам, нещо е ставало на ЛС. Сега, и личната кореспонденция на хората тук да се забрани, та да е доволен някой на който е уязвено мъжкото его в друг форум? Това не са сериозни неща....

 

п.п. Много са ми сладки някои критици, но хайде да гледат фактите, после да умуват, а накрая да пишат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте ли много малки за да налагате цензура на който и да е? Всъщност, знаете ли повечето въобще какво е цензура? И кой е направил темата, ако мога да попитам? Не е ли един самовлюбен чикиджия на около 30, който публично го изобличиха в "Господари на ефира", като измамник злоупотребяващ с доверието и парите на хората? Точно той, който трябва да се е скрил от погледа ни въобще, ще се възмущава от този или онзи? Нещо не ми се връзват нещата логически, ама никак.

+1 :1000 (30):

 

 

meleto - покровителят на всички космати задници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не си прав този път. Не знам дали влизаш в друга тема извън Поп фолк раздела, но Сенуж от известно време е нетърпим. Знаел е, че снимките не са на Слави и ги е препратил на половината форум. Ако на теб някой ти направи профил в гей сайт и препраща снимки на чужди космати гъзове и полови органи, твърдейки, че са твои, дали позицията ти ще е същата?
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ти не разбра, че #Doketo е направил профил на Slavi в гей сайт.

 

Сега, откъде #Doketo има снимки на Slavi и т.н е отделен въпрос. Явно са имали комуникация в скайп или някъде. :whistling:

 

И все пак, безумно е това размятане на снимки, компромати... Тоя форум стана свинщина. Даже и ти Фоксио вече не влизаш толкова често. И не си единствен.

Я, стига. Смит, като го нямаше един месец, защо пак нямаше никаква активност?! Слави доброволно си е пуснал снимките в общия чат. Да не го е правил. И откъде да знам, че тия снимки не са реални а компромати. Някой казал едно, друг друго, всеки гледа да си измие рацете и да набеди другия.

И ако успеете да го изгоните, какво мислите, че ще стане. Ще промените форума ли?! Много се лъжете.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли не съм прав? Значи когато "опечаленият" Славчо се прави на бабаит и нарежда малките тук ще го търпят всички, включително модераторите, а когато Казаков му го върне с някакви си снимчици, ще го оплакваме все едно е претърпял невероятна житейска драма? Ама чакайте малко, ние какво сме виновни, че Славчо са го нацелили в сърцето уязвявайки мъжкото му начало? То в този живот освен радост има и тъга. Дори най-големите тарикати ги слагат на мястото им. Освен това виждам, че Казаков се е извинил, а коментарите след това на "шуменското" дупе не са никак сърцераздирателни, а даже ми се виждат ехидно подсмихващи се. Ако нагрубените от наглеещият Славчо тръгнат да искат извинение, знаете ли каква стена на плача се задава? Чудно ми е само как така лесно режете глави и раздавате присъди без да слушате аргументи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, стига. Смит, като го нямаше един месец, защо пак нямаше никаква активност?! Слави доброволно си е пуснал снимките в общия чат. Да не го е правил. И откъде да знам, че тия снимки не са реални а компромати. Някой казал едно, друг друго, всеки гледа да си измие рацете и да набеди другия.

И ако успеете да го изгоните, какво мислите, че ще стане. Ще промените форума ли?! Много се лъжете.

 

Защото не е само Smith.

Разберете, че тази тема не е толкова за установяване на наказание, а за да се покаже, че има трезвомислещо форумско общество тук.

 

Слави може доброволно да е пуснал снимките в общ чат, но едва ли е написал да се разпространяват и използват в Гриндр. И то в комплект с някакъв космат задник, който подозирам е или на Smith, или на Doketo. Но и да не е техен, все на някого е тоя задник.

 

И да, форумът ще е съвсем различен без всичкото заяждане, елементарни дискусии на ниво пети клас, ЛС с послания "вижте го тоя"...

 

А за Бесния_фен: ти си повелителят на косматия задник. Аз отричам цялата тая простотия, която тези двама младежи са скалъпили.

 

А за Фокса: толкова са ти невъзможни споровете със Slavi, че ползваш и тая тема, за да го атакуваш, на лична основа. Истинският спор не се случва с компромати, а с тези. Фоксич, ти тези нямаш тук, само лично отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...