Jump to content



Перманентен бан за действята на Сенуж/Смит


???  

54 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

#Doketo има ли нещо общо с тези снимки или е твоя самоинициатива?

 

Ти пък прекалено много се развълнува от снимки на един мъжки гъз. :3fdb8960598fa63e: Следовател вече го раздаваш. Блюстител на закона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да аз съм му ги пращал ,но знае много добре че не са на Слави. Казах че са негови да го дразня, но Сенуж знае прекрасно, че не са негови

 

Един вид сте си алиби. Той на мене - аз на него.

 

Това, което попитах е дали Smith е скалъпил сам цялата кампания или ти имаш дейно участие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да аз съм му ги пращал ,но знае много добре че не са на Слави. Казах че са негови да го дразня, но Сенуж знае прекрасно, че не са негови

Тези снимки ще ги разпратя до родителите на Слави и Смит да се разберат в съда! :1000 (29):

Прекалявате вече. Какво е значението кой на кого ги е пращал?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък прекалено много се развълнува от снимки на един мъжки гъз. :3fdb8960598fa63e: Следовател вече го раздаваш. Блюстител на закона.

 

Развълнувах се от личния въпрос. А това, че цитирах няколко закончета бе най-вече, за да обясня на Smith, че силата на действието му е абсолютно неравностойно на обидите на Slavi.

 

Както си забелязал съм принципен човек. И преди няколко месеца не си замълчах за поведението на Smith.

Не познавам нито Slavi, нито Smith. Не заемам ничия страна поради необективни причини. Отношението ми е изцяло базирано на тези, които последователно изложих.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един вид сте си алиби. Той на мене - аз на него.

 

Това, което попитах е дали Smith е скалъпил сам цялата кампания или ти имаш дейно участие?

Инициативата е негова. Нямам нищо общо. Скарани сме

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях сред никак приятно изненаданите от постъпката и личното съобщение на този потребител.

 

Модераторите, според мен, трябваше вече да са го блокирали поне за известен период от време - поне няколко месеца.

 

Лично ми правят неприятно впечатление повечето от постовете му, защото се струва, че целта на много от тях е да влиза в конфликти и откровено да се заяжда по един доста плосък и повърхностен за мен начин.

 

Нека му бъде ограничен достъпът до форума поне за няколко месеца и след това време, ако е решил да промени неадекватното си държание нека се върне.

 

Действайте. Днес прави мръсно на Слави, утре на друг. ПО НИКАКЪВ НАЧИН не бива да се толерира подобно поведение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

#Doketo има ли нещо общо с тези снимки или е твоя самоинициатива?

Докето е направил профила и е убедил сенуж, че е мой. Сенуж до толкова е обсебен от мен, че дори не е подложил на съмнение казаното и го разпратило като невидяло

не става въпрос кой е гей и кой не. нито съм съдил педерите за избора им, нито за толкова години по форумите съм търсил сексуални познанства. Сума и педери съм отрезал тук. Специално Сенуж от 8 месеца го избягвам и в чатова и във форума защото наистина смятам, че е луд. Мога черно на бяло да докажа последните 6-7 месеца как ме цитира и напада навсякъде където пиша, а аз не съм отговарял и съм гО Игнорвал.

 

Не се защитавал, а е търсел повод да му обърна внимание и успя най накрая след 8 месеца опити. тема направих в негова чест. дано спи спокойно вече.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето е направил профила и е убедил сенуж, че е мой. Сенуж до толкова е обсебен от мен, че дори не е подложил на съмнение казаното и го разпратило като невидяло

не става въпрос кой е гей и кой не. нито съм съдил педерите за избора им, нито за толкова години по форумите съм търсил сексуални познанства. Сума и педери съм отрезал тук. Специално Сенуж от 8 месеца го избягвам и в чатова и във форума защото наистина смятам, че е луд. Мога черно на бяло да докажа последните 6-7 месеца как ме цитира и напада навсякъде където пиша, а аз не съм отговарял и съм гО Игнорвал.

 

Не се защитавал, а е търсел повод да му обърна внимание и успя най накрая след 8 месеца опити. тема направих в негова чест. дано спи спокойно вече.

 

Ами значи и #Doketo си струва да бъде баннат. Половината работа е извършена от него. :whistling: Единият създава съдържание, другият го разпространява. СЪд и за двамата. Форумски. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето е направил профила и е убедил сенуж, че е мой. Сенуж до толкова е обсебен от мен, че дори не е подложил на съмнение казаното и го разпратило като невидяло

не става въпрос кой е гей и кой не. нито съм съдил педерите за избора им, нито за толкова години по форумите съм търсил сексуални познанства. Сума и педери съм отрезал тук. Специално Сенуж от 8 месеца го избягвам и в чатова и във форума защото наистина смятам, че е луд. Мога черно на бяло да докажа последните 6-7 месеца как ме цитира и напада навсякъде където пиша, а аз не съм отговарял и съм гО Игнорвал.

 

Не се защитавал, а е търсел повод да му обърна внимание и успя най накрая след 8 месеца опити. тема направих в негова чест. дано спи спокойно вече.

СЕНУЖ ЗНАЕ ЧЕ СНИМКИТЕ НЕ СА ТВОЙ УВАЖАЕМИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не съм му казвал да разпраща снимките. Нека каже обратното. Пак казвам че той е наясно от самото начало, че снимките не са на Слави

 

Но си направил профил със снимките на Слави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да аз съм му ги пращал ,но знае много добре че не са на Слави. Казах че са негови да го дразня, но Сенуж знае прекрасно, че не са негови

Знач е по луд отколкото мислех..

 

Знае, че не са мои, но продължава да маже и лъже... Наистина 2 месеца бан могат да м помогнат в неговия случай...

 

Ако снимките бяха чужди нямаше да се палиш.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама я се разкарай, ти се взе за Хорейшио ли. Не ти дължа обяснения. Каквото имах да кажа го казах

 

Да се разкарам няма да стане. На практика, Smith пое целия хейт, при положение, че ти заслужаваш не по-малко. :gun_bandana:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се разкарам няма да стане. На практика, Smith пое целия хейт, при положение, че ти заслужаваш не по-малко. :gun_bandana:

Майка Тереза! Защитничка на Онеправданите! Кво те бърка теб не мога да те разбера? Внимание ли търсиш, кво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! Крайно време е да се предприемат драстични мерки срещу този потребител, психичните му отклонения и жажда за внимание добиват заплашителни размери. Все пак си има специализирани лечебни заведения, форумът не е от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка Тереза! Защитничка на Онеправданите! Кво те бърка теб не мога да те разбера? Внимание ли търсиш, кво?

 

Превръщате форума в кочина. 2-3 екземпляра не спирате. Минава някакво време, почивате и после пак почвате с вашите глупости, по-брутални отвсякога.

 

Трябва ли цял форум да се занимава с глупостите ви. Вие не участвате в дискусии, освен ако нямате някой измислен "довод", който обикновено е голи снимки и профили, направени за да унижавате отсрещната страна.

 

Бих казал, че заради такива кретенизми форумът остана със 100 души.

 

Естествено, че ме бърка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да е мислил въпросният! Всеки да си понася последствията!

То щото от много компромиси и непоета отговорност, и държавата е на тоя хал...

 

Аман вече от психично болни, търсещи внимание на гърба на някой друг. Фейсбук и той се напълни със същите невменяеми комплексари, които само чака да захапят някого заради това, че е повече от тях (примерно) или защото просто търсят внимание. На такива хора не трябва да им се дава свобода да си правят каквото искат и постъпките им не трябва да са безнаказани.

Като си мишка, бъди си такъв и си мишкувай у вас, без да се показваш що за тъпанар си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в гей платформи не влизам, драги. Така че не вървиж :) и по-леко с нервичките, че гледам 200 на 300-та ти е кръвното, очаквам да докажеш твърденията си, че това е моя задник, дотогава ще са присто хвърлени във въздуха. Дали ще получа бан или не - винаги мога да си направя нов профил, но на теб вече ти еидяха косматите дупки и едвали ще заличат този спомен.

И чакам да получиш бан за обидите и заплахите, отправени към мен и Дойчо.

Косматите дупки са твои сигурно, предвид гнусната ти и пършева брада. Нали ти бяха качили снимки тук, приличаш на талибан , някакъв сирийск бежанец. Предвид и че няма кой да те ебе, нищо чудно гъза си да си го оставил космат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...