Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
От 9.05.2020 г. от 22:43, Gerganafen каза:

Кама бие Брена с около 5 милиона гледания - страхотна!

Ето най-гледаните 2 клипа на всяка от двете песни:

 

 

С 25 милиона я бие. Има още няколко клипа на Луда по теб, които сумарно правят 52 и 3 милиона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 3 минути, alisali1234 каза:

Абе кво стана с "На прага на сърцето ми" ??

Смята ли някога да я пусне тая песен?!!

Не мисля, че някога ще я пусне. Затова не бива да говорят предварително, понеже плановете се менят, звученето също. Тя спомена за тая песен сигурно преди 8 години. Едва ли вече би звучала актуално. Макар че това може да се промени с един хубав аранжимент + сега ретрото е на мода. Не знам, има материал очевидно. Нека качва лирикс видеа в канала си и да го развива с неиздавани песни, на които очевидно не залага! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.07.2020 г. от 14:44, asylum каза:

Не мисля, че някога ще я пусне. Затова не бива да говорят предварително, понеже плановете се менят, звученето също. Тя спомена за тая песен сигурно преди 8 години. Едва ли вече би звучала актуално. Макар че това може да се промени с един хубав аранжимент + сега ретрото е на мода. Не знам, има материал очевидно. Нека качва лирикс видеа в канала си и да го развива с неиздавани песни, на които очевидно не залага! 

Аз мисля че "На прага на сърцето ми" е "Името ти". Нали песента е стар гърцки кавър от периода на "Стрелките спират", само че текста е променен. Не знам... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Аз мисля че "На прага на сърцето ми" е "Името ти". Нали песента е стар гърцки кавър от периода на "Стрелките спират", само че текста е променен. Не знам... 

Не, текста на  "На прага на сърцето ми" е на Теньо Гогов. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Не, текста на  "На прага на сърцето ми" е на Теньо Гогов. 

Знам, но това имах  предвид че текста е променен.

т.е мелодията от "На прага на сърцето ми" да е в "Името ти" - нали е стар гърцки кавър доколко си спомням.. 

Това е само мое мнение, не значи че е така. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Митко Пайнера за Камелия - 9 април 2015

"Голяма грешка от моя страна, че не я пуснах да си тръгне още преди четири години - щях да си спестя много нерви и разочарования!"

https://blitz.bg/article/41298

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко Пайнера за Камелия - 25 август 2020

"Камелия, ти си чудесен изпълнител и вече 6 години след напускането на фирмата се справяш чудесно, но..."

https://signal.bg/позиция-на-пайнер-идва-момент-когато/

Това е раздвоение на личността...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"обикновено се въздържаме от публични коментари"...

Така започват всичките им над 50 публични коментара от последно време. Та те друго не са правили последните 15 години освен да коментират вряло некипяло, а после се правят на чукнати, че едва ли не били над нещата. Какво въздържане, какви трънки... искат да задържат фасада, а тя рухва ден след ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
От 28.08.2020 г. от 9:37, foxy_vd каза:

Митко Пайнера за Камелия - 9 април 2015

"Голяма грешка от моя страна, че не я пуснах да си тръгне още преди четири години - щях да си спестя много нерви и разочарования!"

https://blitz.bg/article/41298

 

От 28.08.2020 г. от 9:56, foxy_vd каза:

Митко Пайнера за Камелия - 25 август 2020

"Камелия, ти си чудесен изпълнител и вече 6 години след напускането на фирмата се справяш чудесно, но..."

https://signal.bg/позиция-на-пайнер-идва-момент-когато/

Това е раздвоение на личността...

Eдното не изключва другото. Тя е наистина чудесен изпълнител, но на него като продуцент му се е налагало да работи с Камелия Васкова - като човек. А там според мен, въпреки многото й качества, има много трески и комплекси. Та сигурно му е скъсала нервите, както и той на нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.11.2020 г. от 14:00, WindWalkerMonk каза:

 

Eдното не изключва другото. Тя е наистина чудесен изпълнител, но на него като продуцент му се е налагало да работи с Камелия Васкова - като човек. А там според мен, въпреки многото й качества, има много трески и комплекси. Та сигурно му е скъсала нервите, както и той на нея. 

Всичко е ясно и най-добре е описано тук в Рамания. Другото място, където това ще бъде направено е в бъдещата книга на Камелия и то няма да се различава и с 1% от това, което е казала тя през годините и каквото е коментирано тук. Драмата между тях не е никаква особена, само и единствено за пари.

Важното обаче накрая е кой излиза с последно 10. А Камелия излезе с 200. Обра всички позитиви и постави г-н продуцентът точно на мястото, на което заслужава. Затова е толкова тихо откъм Димитровград в последните вече 15-20 години, когато трябва да се коментира Камелия.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...