Jump to content



Препоръчани коментари

Тя никога не е блестяла със стил, но в последно време наистина облеклата ѝ подчертават недостатъци, вместо да ги прикриват... Общо взето не е в час

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: Каквото и да се каже след видяното, няма как да бъде обрисувано с думи. :1000 (29): Вече и народни песни е забравила как се пеят, всичко от "Две сърца" до "Йовано, Йованке" изпълнява с един маниер, който не пасва на нито една от двете между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина звучи като кръчмарска певица напоследък. Чакаме си промянатаа

 

Да не забравяме все пак, че това са записи от дефакто кръчми, така че си пее според вкуса на посетителите, дето искат да мятат салфетки, а не да оценяват талант. Като е зарязала съвсем поп парчетата, задълбава в кръчмарския стил и вече си има само такава публика.

Тази година не забелязах да поства фенски подаръци за рождения си ден, нито някакви инициативи от фенклубовете, както друг път. :1000 (23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме все пак, че това са записи от дефакто кръчми, така че си пее според вкуса на посетителите, дето искат да мятат салфетки, а не да оценяват талант. Като е зарязала съвсем поп парчетата, задълбава в кръчмарския стил и вече си има само такава публика.

Тази година не забелязах да поства фенски подаръци за рождения си ден, нито някакви инициативи от фенклубовете, както друг път. :1000 (23):

Тази година нищо не и организирахме, защото не заслужава! :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само гневно писмо с лек тон, че да не се депресира съвсем.

Мисля да натъртим на това, кка смея подкрепяли след пайнер, как сме купивали като топъл хляб Любовта е само чувство, а сега ни предлага мазнотии с фикрети

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не трябва да посочваме конкретни песни, мисля си. Така би прозвучало все едно някой лично за себе си не харесва някоя песен и се оплаква. Трябва по-скоро да засегнем темата за коренно изменените й приоритети в музиката. Да разбере, че почитателите сме обидени задето я подкрепяме толкова години, а накрая след дълга пауза тя мисли първо за дискотеките, пък феновете нека да си чакат с месеци нещо нормално. И въпроса за съсипания й глас ще намекнем деликатно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме все пак, че това са записи от дефакто кръчми, така че си пее според вкуса на посетителите, дето искат да мятат салфетки, а не да оценяват талант. Като е зарязала съвсем поп парчетата, задълбава в кръчмарския стил и вече си има само такава публика.

Тази година не забелязах да поства фенски подаръци за рождения си ден, нито някакви инициативи от фенклубовете, както друг път. :1000 (23):

Наистина ли смяташ, че това нейното минава за добро пеене в кръчмата? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ли ви включването ѝ тук? :1000 (1): Аз определено очаквах повече.

Трагедия! С нищо не допринася за песента. С нея или без нея - едно и също. Мен обаче започва да ме зарибява, припевът е готин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ли ви включването ѝ тук? :1000 (1): Аз определено очаквах повече.

 

Не. Вместо да си губи времето и енргията с разни петоразрядки да се стяга, че много съм ѝ набрал :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четохте ли, че Джордан получил чаша в лицето от гаджето на Джина Стоева на празника на малкия Борис. Ужас...

А защо? Джина по принцип е доста свестен човек, Джордан с какво е бил виновен, да не е трръгнал да го сваля... :3fdb8960598fa63e: Иначе снимката на Деси с Борис е толкова миличка, там си ми изглежда съвсем нормална и не забелязвам да има нещо пипано по устата или там за каквото говорихме тук. Чакаме баладата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ги чел аз тези неща, би било груба селска проява, ако е вярно.

Я пускайте това парче, да се понамести още по-напред сред най-гледаните клипове на канала на планета“

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво й е да се охарчва за песни? По 15 месечни участия на хонорар 5 бона, стабилни доходи и от банички... Към 2019 парите за Деси Слава валят от небето. А феновете, които я подкрепяха в трудните години без Пайнер не заслужават да им обръща и най-малкото внимание, за тях са мазнотиите от 'завръщането'. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво й е да се охарчва за песни? По 15 месечни участия на хонорар 5 бона, стабилни доходи и от банички... Към 2019 парите за Деси Слава валят от небето. А феновете, които я подкрепяха в трудните години без Пайнер не заслужават да им обръща и най-малкото внимание, за тях са мазнотиите от 'завръщането'. :Vishenka_05:

 

А за какво да си харчи парите, за ремонт на баничарницата ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...