Jump to content



Препоръчани коментари

Прочела съм я. Деса има закусвалня - заведение за бързо хранене. Не знам за капацитета, но ти от скандалите се премесни тук да ме занимаваш. Ако беше толкова умен, щеше да разбереш, че пиша така за баничките с ирония и коментара ми е шеговит. Все пак така са написали и заглавието на статията. Ама кой да мисли първо, ти бързаш с опитите да ме засегнеш. :1000 (29):

Не виждам някъде ирония в писаниците ти,но това е нормално,завършили сме 12 клас по различно време,някои неща се забравят ако изобщо са били научени де. :3fdb8960598fa63e: Като ще правиш сметки смятай всичко,а не само банички или и на теб математиката ти куца? :3fdb8960598fa63e: Заглавието е подвеждащо,за да накара хората да прочетат новината,когато стигнеш до 2-3 абзац става ясно,че печалбата не е само от баници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам ли. Може на Свиленград да се харчат по-добре, все пак митничарско село, там са по-добри заплатите ;) може да успява да ги одрънка по 20 кинта на бройка ... Или наистина прави за отбрана клиентела златни банички.

 

И естествено, че не си чувала досега, тя е Гранд дама, няма да се хвали с приходи от нещо такова като баничарница. Най-вероятно някой и завижда за феноменалните ПЕЧАЛБИ и затова научаваме за тая история със

 

Ся разглеждам Свиленград на Стрийт вю, те са минавали последно 2012 през там, дано са хванали павилионката.

 

Сподели ако видиш нещо. Може да са хванали опашката пред заведението. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сподели ако видиш нещо. Може да са хванали опашката пред заведението. :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо интересно не намерих, може да са прескочили главната улица поради няква причина. Ще помоля за жокер - примерно заглавието на баничарницата? името на фирмата на Деса? за коя главна улица на Свиленград си говорим, може да пропускам нещо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо интересно не намерих, може да са прескочили главната улица поради няква причина. Ще помоля за жокер - примерно заглавието на баничарницата? името на фирмата на Деса? за коя главна улица на Свиленград си говорим, може да пропускам нещо ...

 

Такива подробности може да ти каже някой от приближените до баничарката. Всъщност сега се сетих, че имам позната от Свиленград, може да я питам дали знае кое е заведението на Деска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива подробности може да ти каже някой от приближените до баничарката. Всъщност сега се сетих, че имам позната от Свиленград, може да я питам дали знае кое е заведението на Деска.

 

Освен да минем оттам напът за Воден, горе долу е в същата посока. Още по-добре би било ако Десата реши вместо към София, да отвори новата баничарница с/у бар Рио, все пак посетителите може да искат да хапнат нещо след цяла нощ шефове и шефки, не само за да ни спести ходенето до Свиленград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и аз не знаех за въпросното заведение, но това обяснява много неща. Ето какво е направила с парите от ДС тв. В интерес на истината от подобен тип заведения може да се изкарват наистина много пари. В зависимост от локацията и качеството на закуските. Има закусвални, в които на час се вадят по 20 тави със закуски. За 14 часа това са 280 тави. Ако в тава има по 20 закуски, това са около 6000 закуски. На цени от 1,20 до 2 лева, това са около 10 000 оборот на ден само от закуски, без другите артикули в заведението. Годишно отиват дори над милион с подобна предполгема статистика. И да, това не е чист печалба. Разходи о Ддс са поне половината.

Иначе Десислава не е падала под 13 - 17 участия месечно от както се върна от майчинство. Гарантирам, че процента за нея е 65-70 и затова не получава никаква подкрепа от Пайнер. Тогава Пайнера се съгласи заради загубата на Кама. А и по добре 30 процента от топ изпълнител и признат глас, отколкото нула... Да не говорим, че Деса е известна с най тлъстите бакшиши по участия и с много частни партита.

 

Аз точно затова се дразня, че нищо не влага последно време в проектите си. Само за арамжимемт и телст плаща. Вече и клиповете си сама прави. Много стисната излезе...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен такъв бизнес на Десислава не съществува.

Първо, какво ще прави чак в Свиленград, а не примерно в Пловдив, където живееше преди. Бизнес без стриктно наглеждане и управление не върви. Особено хранителните имат нужда от постоянни документи, проверки, сертификати за годност и качество и какво ли не. Освен това, не само, че си го е казвала по интервюта, но го е и доказвала с опитите си за телевизия - тя не е предприемач и от управление на бизнес не разбира.. Да не говорим и че в статията не се посочва нито документ извадка, нито снимка, нито име на заведение, нищо, което да подплъти истинността на твърдението. Така че, вероятно поредната жълта 100% измишльотина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е под голям въпрос тази 'новина', но ако отвори клон на веригата в София бих пробвал баничките. :D

Но както и да е. С или без страничен бизнес, Десислава със сигурност и към днешна дата изкарва страшно много пари от музика. Аз лично очаквам с интерес продукцията й от тази година, за да видя дали няма отново да реши да влага повече и съответно да потвърди теорията ми, че в края на 2018 умишлено не се е старала кой знае колко.

 

Баладата на Магда излезе, тъй че не виждам причина да бави "Любовта не умира" ако наистина е готова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика Галена е рекламно лице на клиника в Тайланд за смяна на пола.

:roll1: :roll1: :roll1:

Много лесно може да мине за траверс.

 

 

А Деса сигурно изяжда половината производство в закусвалнята :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен такъв бизнес на Десислава не съществува.

Първо, какво ще прави чак в Свиленград, а не примерно в Пловдив, където живееше преди. Бизнес без стриктно наглеждане и управление не върви. Особено хранителните имат нужда от постоянни документи, проверки, сертификати за годност и качество и какво ли не. Освен това, не само, че си го е казвала по интервюта, но го е и доказвала с опитите си за телевизия - тя не е предприемач и от управление на бизнес не разбира.. Да не говорим и че в статията не се посочва нито документ извадка, нито снимка, нито име на заведение, нищо, което да подплъти истинността на твърдението. Така че, вероятно поредната жълта 100% измишльотина.

 

А в търговския регистър такава фирма, която да е обявено да се занимава да върти баници цял ден, на името на Деса няма. Евентуално освен Деса да е споделяла как си мечтае да има баничарница дето върти толкоз оборот, пък тя да е като главната героиня от Шефа и Шефката и да дава по 5 бона заплата, ама някой да не е разбрал и да го е тиражирал като новина? НО пак, къде е с. Воден, къде е Свиленград?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах реклма по нова тв на концерт на 23 февруари на уницеф с участието на ДесиСлава и звезди от всички жанрове

Много се радвам, че отново се е ангажирала с каузата им. Мисля, че предния концерт с нея беше още 2015, точно когато се върна в Пайнер.

 

А иначе не смятам, че трябва да се съобразява с Преслава или с когото и да било. Тя е издавала някои от най-големите си песни във времена, в които всеки ден излизаха мега хитове, но това не им е попречило да се откроят. Особено ако песента й този път е нещо смислено- дори и да не гръмне веднага, този тип песни на ДС често си се развиват във времето и накрая остават като едни от най-запомнените и на практика големи хитове от съответната година.

Даже й се чудя какво се бави. Дано да не чака да минат Галин и Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деси Слава излиза много скоро и е тотален хит. Въртяли я премиерно в една дискотека в Габрово...не съм я слушал, но един приятел е бил и каза, че е гърмеж! :Vishenka_05:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я пуска вече, какво е това замотаване. След Много съм добра нямаше търпение да пусне следващата мазнотия и я изстреля само месец по-късно, а когато трябва да ни зарадва с нещо по-качествено се мотае три. :1000 (29):

 

Омръзна ми Десовите да се крием зад ъгъла от срам докато другите фенове с удоволствие изтъкват дивите песни и не толкова скъпите клипове на любимките си, а ние чакаме по-високо ниво, за да започнем да я хвалим. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че в момента тече аматьорски боксов турнир и тя сигурно е задължена да виси по трибуните, за да лансира звездността на по-голямата от нея звездата в семейството. Кой да го еня за някви там стотици от 20 години верни феновете, дето чакат и се чудят ще има ли най-после истинска песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май греша :laughing: , не й се налага да е на трибуните

 

"Благой Найденов отпадна преди четвъртфиналите в лека-тежка категория (до 81 кг) в столичната зала ”София”. Найденов отстъпи с 1:4 съдийски гласа на представителя на Швеция Лиридон Нуха във втория си двубой в турнира."

 

 

Значи може и да излезе вече песента :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че може спокойно да забави новата поне с месец. Приятелка, която работи в плаза ме уведоми, че Много съм добра я въртят по 2 пъти все още. Да вдигнем шум също е тотален хит и наближава 7 милиона за 2 месеца. Няма за къде да бърза с този успех.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледате ли Десислава по нова на концерта на уницеф. ПЕе кой уши байряка :D Поотслабнала е, но ми се струва, че нещо много е сгафила с лицето и корекциите и че малко си е попрецакала гласа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...