Jump to content



Препоръчани коментари

Този албум не съм си и помислял да го търся с Мастър качество. :1000 (29):

 

Песента иначе е Топ. Най-хубавата от по-дивите вътре. Ако не се лъжа беше и тотален хит дори без клип. Най-малкото Емилия Стоянова постоянно повтаряше как кючеците от Гореща следа с години се поръчвали по радиото й, в отговор на мрънкането на Деси Слава, че била направила такъв албум. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ся кво? Никой я няма? :mf_surrender: Между другото докато си я тананиках бях забравил колко кръчмарска е мелодията, но иначе песента си е хубава. :1000 (29):

 

А от този албум "Гореща следа" не знам нито една песен освен тази. И... това истинската обложка на албума ли е? :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ся кво? Никой я няма? :mf_surrender: Между другото докато си я тананиках бях забравил колко кръчмарска е мелодията, но иначе песента си е хубава. :1000 (29):

 

А от този албум "Гореща следа" не знам нито една песен освен тази. И... това истинската обложка на албума ли е? :lol:

 

Да, истинската е. Кралицата я беше домързяло да снима фотосесия и затова направо взе кадри от клипа на Не си ми спешен. :1000 (29):

Ако не си слушал Гореща следа си представям като какъв неочакван шок ти е дошла Да вдигнем шум, въпреки загрявката с Много съм добра. :1000 (29): Но все пак ти го препоръчвам- някак ще изтърпиш кючеците, но може би ще усетиш това, което аз усетих в него- колко различен от масовката изпълнител е Деси Слава и как в един толкова чалгарски албум може успешно да помести още няколко стила. Което конкретно през 2005 все още беше революционно, не че и днес се прави под подобен формат.

 

Тази песен ми е една от най най любимите на Деса. Да не кажа дори най-любимата. :1000 (29):

На мен любимата ми (встрани от любимите като за бъзика :1000 (29): ) може би е Неприлична. Първата песен от албума, тотално заблуждаваща какво ще е звученето му. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, истинската е. Кралицата я беше домързяло да снима фотосесия и затова направо взе кадри от клипа на Не си ми спешен. :1000 (29):

Ако не си слушал Гореща следа си представям като какъв неочакван шок ти е дошла Да вдигнем шум, въпреки загрявката с Много съм добра. :1000 (29): Но все пак ти го препоръчвам- някак ще изтърпиш кючеците, но може би ще усетиш това, което аз усетих в него- колко различен от масовката изпълнител е Деси Слава и как в един толкова чалгарски албум може успешно да помести още няколко стила. Което конкретно през 2005 все още беше революционно, не че и днес се прави под подобен формат.

На мен любимата ми (встрани от любимите като за бъзика :1000 (29): ) може би е Неприлична. Първата песен от албума, тотално заблуждаваща какво ще е звученето му. :1000 (29):

 

Сега си пуснах Факт,Факт.Голяма цигания,дори новите два кючека не ми звучат толкова мазно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си пуснах Факт,Факт.Голяма цигания,дори новите два кючека не ми звучат толкова мазно. :1000 (29):

В новите два поне има малко повече смисъл. :1000 (29): Азис й влияеше много мазно през 2005 на Деси Слава, направо не знам как го слушаше тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, истинската е. Кралицата я беше домързяло да снима фотосесия и затова направо взе кадри от клипа на Не си ми спешен. :1000 (29):

Ако не си слушал Гореща следа си представям като какъв неочакван шок ти е дошла Да вдигнем шум, въпреки загрявката с Много съм добра. :1000 (29): Но все пак ти го препоръчвам- някак ще изтърпиш кючеците, но може би ще усетиш това, което аз усетих в него- колко различен от масовката изпълнител е Деси Слава и как в един толкова чалгарски албум може успешно да помести още няколко стила. Което конкретно през 2005 все още беше революционно, не че и днес се прави под подобен формат.

На мен любимата ми (встрани от любимите като за бъзика :1000 (29): ) може би е Неприлична. Първата песен от албума, тотално заблуждаваща какво ще е звученето му. :1000 (29):

 

Потресаваща е тази обложка. :1000 (29): А "Гореща следа" сега като си я пуснах, май съм я чувал някога, някъде... :D Някак си ми е доста смешна песента... Имам чувството, че Деса я е записала през 1999 и я е държала като, може би според нея, "скрит коз", с който да избухне няколко години по-късно. :1000 (29): :1000 (29): Но този албум наистина е някаква манджа с грозде. :mf_surrender: Това ли е най-слабият албум на Десана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има колебание между него и Послушай сърцето си кой е най-слабия, като втория със сигурност е най-слабо продавания от издадените на физически носител. Но новия навярно ще ги разбие и двата- насъбрано всичко де що е пускала, откакто е в Пайнер, независимо дали е подходящо за албум или не. :1000 (29):

Дано да има светлина в тунела и след този нейн неадекватен период, както е имало след предишните. След Гореща следа- Сладки сънища, а след Послушай сърцето си (който за мен не е точно слаб)- Славатроника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма слаб албум, бъркате се. Тя сама си заби Гореща следа, като му сложи етикет, но в него има няколко доста интересни песни, освен мазнотийките :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на разнообразието и новаторсвото за времето си албумът със сигурност не е слаб, затова и го препоръчах. Но голямото количество прекалено диви кючеци несъмнено го прави слаб като за Десислава. Особено в сравнение с това, което беше изградила предишните години.

Но да не се съсредоточаваме толкова върху един вече преживян албум. :D Предлагам да направим подписка за новия, че не искаме да е отбиване на номера. :1000 (29): Или за самата Деси Слава, например под надслов "Искаме си истинската Деси Слава". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм сългасен, че "Гореща следа" е провал или слаб албум. Спомням си, че тотални хитове бяха "Не си ми спешен", "Неприлична", "Мило мое" и "Гореща следа". Не съм сигурен дали не беше и по-продаван от "Любовта е само чувство". И аз не харесвам особено много обложката, но определено през 2005 година доста песни се забелязаха и си беше успешен продукт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даам точно и аз преди малко мислех да спомена кои са били хитовете, и то почти всички от тях без клип. Неслучайно и Емилия Стоянова постоянно й се караше като си плюеше албума. :1000 (29):

Чак по-продаван от Любовта е само чувство не мисля, че беше, но най-малкото беше директно след най-продаваните 3-4 Пайнерски албуми.

Деси си продаваше стабилно всичко по онова време, включително и следващата година със Сладки сънища. Пропукването стана след него. Още 2008 трябваше да си изпълни обещанието за тройния албум в различни стилове, а не чак 2009 да пуска обичаен поп-фолк албум. Това й се отрази и вече й се сринаха продажбите, затова и спря да издава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Послушай сърцето си" е доста добър и разнообразен, но 2009 вече интернет беше сериозно навлязъл и е нормално да е с по-слаби продажби. Иначе "Не издържам" я наложи и без клип пеейки я по събития, "Черен сняг" е страхотна балада и се беше постарала за видеото, "Два магнита" също се популяризира... От неклипираните примерно "За първи път" е много добра, "Любимата ми грешка" беше готов хит, а дори и лайв версия не получи. Направи ремикс на "Най-добрият", а накрая не го пусна и снима оригинала. :1000 (29): "Фен" я прецакаха много гадно като така и не излъчиха заснетата промоция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гореща следа" наистина е мешана скара. На мен са ми любими "Неприлична" и "Чудо" от там. Интересното е, че няма нито една балада, което не е типично за Деса.

Кючеците можеше да си ги спести. То хубаво кючек, ама тия текстове... Доколкото знам, доста роми са купували албума. :1000 (29):

Доста нехомогенен албум - някакви поп/рап/техно мотиви, испанско, английско, маанета, сръбско. :ДДД Опасна е. "Мило мое" стана голям хит по радио и тв, а "Не си ми спешен" много я въртяха по ФЕН. В тоя период Василка ѝ повлия. :D

 

Аз да ви поздравя с нещо на Десита, което ми носи приятни спомени :hug: :

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност най успешния албум на ДесиСлава без Пайнер е Любовта е само чувство и едва след това Гореща следа. Иначе Послушай сърцето си макар и неуспешен, за мен в него има много добри парчета за слушане, макар и да няма огромни хитове, освен по популярните Два магнита и Не издържам.

 

 

Да вдигнем шум без клип мачка новите топо проекти на Галени, Джени, Галиновци и Емануели. Вече сме на 5 място в попнейбъла, като последните 3 дни гледанията и се вдигнаха на над 100ка. Общо взето ДесиСлава в момента е със страхотни позиции в Попнейбъла

 

Week #203

17.Много съм добра

65.В твоите очи/175 седмици

81.Ангелите плачат/57 седмици

111.В друг живот/96 седмици

136.И това ще преживея/100 седмици

151.Нека да е тайно/139 седмици

 

6 песни в топ 150, от които 4 са от 2-3 години. Коя друга?

 

Week #204

8.Да вдигнем шум

19.Много съм добра

75.Ангелите плачат/58 седмици

77.В твоите очи/176 седмици

129.В друг живот/97 седмици

133.И това ще преживея/101 седмици

157.Нека да е тайно/140 седмици

 

7 песни в топ 160! Тотална доминация в Попнейбъла!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса снимала фотосесия по албума. Бързата самостоятелна песен тип „В твоите очи” е била на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева,а заглавието е било „Любовта не умира”.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса снимала фотосесия по албума. Бързата самостоятелна песен тип „В твоите очи” е била на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева,а заглавието е било „Любовта не умира”.

Доста по-обещаващо заглавие. Да видим.

 

И Деска е качила снимка на бебочето.

https://www.instagram.com/p/Bq47UCxB_xO/?ut...d=1jmknxk65lz3e

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да напиша нещо, но съм много ядосан на нея, Емилия и Анелия. Просто тотално зле бяха... Та не искам да обиждам, че ми е прясно още. :1000 (29): Крайно неадекватни все пак е добре, меко казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се накефих, когато залата изригна на първите секунди от Две сърца. Единствената подготвена ретро песен за концерта. Деси показа каква легенда е...

 

… но, разбира се, след това изпя Много съм добра и Да вдигнем шум. :1000 (29): Поне си затвърдихме рекорда с 21-вата поредна година с поне един хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...