Jump to content



Препоръчани коментари

Деса ако иска може да го помете двойно, но все повече се притеснявам, че след толкова дълга пауза изобщо няма да предложи нещо на нивото, което се очаква. Иначе си е време да пуска нещо вече. Харесва ми, че направи такава пауза и показа, че име като нея няма закъде да бърза, но ще вземе да прекали с моткането.

 

Тези дни слушах Славатроника за първи път от доста време и си припомних какъв изпълнител е любимката ни. Не знам защо откакто се е върнала в Пайнер постоянно трябва да спорим с някого за нея и другите от жанра, въпреки че всички Десови много добре си знаем защо тя е много над всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава в последния ѝ лайф я питаха сто пъти дали ще иска да направи дует с Десислава. Много ми се слуша нещо от тях двете, ама наща нали е приятелка с Галена :D Та маай

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е желан този дует Родилки. :1000 (29): Но се съмнявам скоро да има такова нещо.

 

Поздрав за всички! :Vishenka_05:

 

 

ДесиАлава :roll1:

 

Еее, това ми е любимата песеееен от този албум. По едно врме си бях направил телефонът да ми звъни таака

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, това ми е любимата песеееен от този албум. По едно врме си бях направил телефонът да ми звъни таака

На мен Sleepwalker ми е любимата, но много харесвам и всички останали. Конкретно за Sleepwalker си спомням, че беше фаворит за сингъл тук в Рама, но Деса понеже си е Деса не направи нищо по въпроса. Нито един клип от албума. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига, че Десони отмъкна датата за снимки на Джини, ами остава и да не е снимала... :gun_bandana: :gun_bandana:

Крадла на дати! :1000 (29):

Може да е съжалила за наглостта си и да са снимали дует Нова и Стара Десислава. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крадла на дати! :1000 (29):

Може да е съжалила за наглостта си и да са снимали дует Нова и Стара Десислава. :roll1:

:roll1: Тях двете някак си изобщо не ги виждам в дует. Супер мега различни са. :lol: Би било интересно все пак, но надали. Деса иначе е снимала с Георги Марков, ако са се състояли снимките. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Тях двете някак си изобщо не ги виждам в дует. Супер мега различни са. :lol: Би било интересно все пак, но надали. Деса иначе е снимала с Георги Марков, ако са се състояли снимките. :3fdb8960598fa63e:

Даваш лъч светлина на Десовите като подмяташ, че не е снимала със Скерлев. :1000 (29): Макар че и Марков може да е притеснителен вариант, мисля че негов беше шедьовъра Започваме на чисто. :roll1:

Готови сме за завръщане-излагация! :roll1:

 

С Джена могат да си паснат, макар и аз лично да не й харесвам много пеенето на нея. Но именно това, че имат твърде различни гласове може да се получи интересно, както стана с В твоите очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваш лъч светлина на Десовите като подмяташ, че не е снимала със Скерлев. :1000 (29): Макар че и Марков може да е притеснителен вариант, мисля че негов беше шедьовъра Започваме на чисто. :roll1:

Готови сме за завръщане-излагация! :roll1:

 

С Джена могат да си паснат, макар и аз лично да не й харесвам много пеенето на нея. Но именно това, че имат твърде различни гласове може да се получи интересно, както стана с В твоите очи.

Мммм, супер. Сега като е по-пухкава ще и отива повече да люска наденици в клипа. :roll1: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Не е само и до гласовете. Джени сигурно и е писала черна точка след изказването на Деса в "Гласът на БГ", където каза на една участничка, че е ПО-ЛОШ вариант на Джени. После се оправдава в "Открит микрофон". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мммм, супер. Сега като е по-пухкава ще и отива повече да люска наденици в клипа. :roll1: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Не е само и до гласовете. Джени сигурно и е писала черна точка след изказването на Деса в "Гласът на БГ", където каза на една участничка, че е ПО-ЛОШ вариант на Джени. После се оправдава в "Открит микрофон". :1000 (29):

Този път може да премине на кебапчета и кюфтета... експериментаторка е, все пак. :1000 (29):

Да й се чуди човек защо не снима отново с Нанков и Стенли, след като именно с тях са й най-добрите клипове от новата Пайнерска ера + Манов покрай Галена.

 

Относно Джена- онази случка в Гласът беше изкривена от крайно неправилна страна. Сигурен съм, че не е искала да я обиди, а просто да каже, че момичето пее зле. :1000 (29): Това от Открит микрофон не го помня, какво беше казала? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път може да премине на кебапчета и кюфтета... експериментаторка е, все пак. :1000 (29):

Да й се чуди човек защо не снима отново с Нанков и Стенли, след като именно с тях са й най-добрите клипове от новата Пайнерска ера + Манов покрай Галена.

 

Относно Джена- онази случка в Гласът беше изкривена от крайно неправилна страна. Сигурен съм, че не е искала да я обиди, а просто да каже, че момичето пее зле. :1000 (29): Това от Открит микрофон не го помня, какво беше казала? :roll1:

:1000 (29): :1000 (29): Размятаме ли щипки? :3fdb8960598fa63e:

 

ezgif.com-video-to-gif.gif

 

Май тук беше, но не го намирам. :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): Размятаме ли щипки? :3fdb8960598fa63e:

 

ezgif.com-video-to-gif.gif

 

Май тук беше, но не го намирам. :gun_bandana:

Ще размятаме фенски критики ако се завърне с нещо такова. :1000 (29):

Ааа да, помня го това интервю. Не ми се търси момента, но мисля, че по онова време си беше изяснено, че не е искала да я обиди.

Тя отдавна не е гостувала там. Нея Емилия Стоянова много си я уважава, даже и награда за легенда й даде. Да я покани пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде докато дойде новият хит

 

Реално клипът не е никак лош... като изключим сцените как момичетата се наслаждават на надениците, а и тези с мъжът, който все едно е Парис Хилтън от онзи нейния. :1000 (29): Но откъм заснемане и цветове си е Ок, точно в стил актуалната тогава Мегън Трейнър, каквото и Деса навярно е искала. :1000 (29):

 

И все пак няма общо с клиповете й, които са като филми. А едно подобаващо завръщане би трябвало да е с такъв. Да не говорим колко е заделила за повече от година и половина покрай липсата на клипове на високо ниво. :1000 (29):

Някой всъщност знае ли клипове на други певици от Георги Марков, тъй като на Деси гледам, че й е снимал само Започваме на чисто?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - гнусното и евтино видео, което съм гледал. Много селско артистично поведение....

 

Явно не си се гледал в Господарите. Там е по-гнусно и селско всичкото. Да не говорим за други неща, като липсата на елементарен речников запас. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не си се гледал в Господарите. Там е по-гнусно и селско всичкото. Да не говорим за други неща, като липсата на елементарен речников запас. :1000 (30):

Айде излез ти за пръв път пред камера и то с мисълта, че истината ще бъде изкривена каквото и да кажеш.

Всички много знаете да давате оценки отстрани. От теб прочетох и закани... Жалко, че не можеш да си застанеш зад приказките. Такива с голям речниковия запас ви знаем как си гълтате граматиките на живо.

Всеки има право на мнение. Ако за него е селско, за други не е. Много ли ти е важно какво казал Минчо? Или просто търсеше повод да си кажеш заученета реплика?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде излез ти за пръв път пред камера и то с мисълта, че истината ще бъде изкривена каквото и да кажеш.

Всички много знаете да давате оценки отстрани. От теб прочетох и закани... Жалко, че не можеш да си застанеш зад приказките. Такива с голям речниковия запас ви знаем как си гълтате граматиките на живо.

Всеки има право на мнение. Ако за него е селско, за други не е. Много ли ти е важно какво казал Минчо? Или просто търсеше повод да си кажеш заученета реплика?

 

Слави, не се закачай с мен чрез елементарни провокации. :1000 (30): Появява се някакъв хейтърски коментар от нищото, който дори ме цитира, аз отговарям както сметна за добре. Така функционира форум. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не си се гледал в Господарите. Там е по-гнусно и селско всичкото. Да не говорим за други неща, като липсата на елементарен речников запас. :1000 (30):

 

Май ти се иска тема "Общи приказки за г-н Минчев"?! :whistling:

 

 

Вие просто сте свикнали да гледате подобни жълти предавания, където в репортажите хората бягат, крият се и други такива циркове! Е аз поне се опитах да ги поставя на мястото им да спрат да преувеличават и лъжат; да станат малко по - сериозни разследващи журналисти; наистина да дават пример на хората... Те обаче няма и седмица по късно отново се осраха с глупостите си. Концепцията си е техен избор в края на краищата. То се вижда и по рейтинга им. Над 15 предавания и бизнеса ни още работи. Даже не са ми под внимание в ежедневието си... Това е за овце без мнение. Да се върнем на Десито обаче. Надявам се да пусне най накрая нещо интересно и новаторско, че от "Не го прави" и "В твоите очи" насам, ми е жал за нея като Дискография... ;((

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквам да пусне добра песен, честно казано. Затова и не тръпна нетърпеливо. Все си мисля, че ще нещо, правено за дискотека, а именно - познат ритъм с тъп текст, в който ще има опити за уж оригинални фразички, на ниво Фейсбук статуси. А от такива ми писна. Не знам дали скоро ще дойде времето, в което отново под бързите звуци ще слушаме смислени текстове, както едно време, а не като сега, това да се случва само при баладите, като и там понякога се получава блудкави история. За щастие Десините балади са добре издържани. И много се радвам, че "И това ще преживея" е почти 10 млн. Много любима балада! :Vishenka_05:

 

Яд ме за нещо, и то много. Десислава няма песен от началото на годината, която песен е дуетна с Джордан, която пък мина и замина, все едно я е нямало. А самостоятелна такава няма от повече от година. И въпреки това след като отново пое клубните си участия се вижда, че и без нова песен те си вървят добре. Та, мисълта ми е, че щом без продукция тя си обикаля дискотеките и изкарва хонорара, респективно парите, защо не проумее, че не е нужно до такава степен да се цели непременно да е в коловоза, водещ до съвременното разбиране за хит. Спокойно може да си се впусне да си прави по-различни и експериментални неща, да разнообрази с автори, защо не и направо да опита с непознати такива... Би могло пък да се получи нещо интересно.

Мисълта ми е, че и без тотални хитове, тя работа ще си има. А аз като почитател на талантлив изпълнител като нея, очаквам повече музикантски неща. Много ми се иска да проумее точно това и на всеки поне 3-4 песни да пуска по нещо, извън моментното статукво, но с което почитателите ѝ да се гордеем, както е случаят например с "Не го прави". А есента винаги е бил сезонът, в който сякаш по-сериозните, по-тежките песни се възприемат по-добре. И именно сега много ми се искаше да ни предложи и нещо такова, пак макар и да не стане масов хит. Но не знам защо очаквам нещо блудкаво и не до там добро... Дано греша, де, и все пак да успее да ни изненада. Много ми се слушат по-различни и като текст, и като музика неща... :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...