Jump to content



Препоръчани коментари

Качила е няква снимка в инста, където е като фиданка от участието й в Плаза. Кво се излага с Андреевските номера...

На снимки фиданка, на живо луканка :girl_witch:

 

C4zTfbD.jpg

 

И после тръгнали Десови да се подиграват как била излязла Емилия на концерта в Арената.

Ми, че тя тогава беше в пъти по-слаба, дори и по-адекватна, (близо месец след раждането) от тази "изява" на Десислава не знам и аз колко повече време след като е родила.

Само, че Деса е на някво тъпо участие, а не на мега концерт, който ще бъде отразен от медии и е единственото събитие на Пайнер от години...

Ужасен е тоалета, но поне прикрива несъвършенствата си, докато тоалета на Емилия подчертаваше корем и паласки...

 

Тоалетът и при двете не е бил подходящ, няма какво да говорим. Емилия я спаси това, че е висока. Но и на двете им е било винаги комплекс от това как изглеждат, изобщо почти всички певици са такива и затова се стига до подобни ситуации. Могла е да излезе с нормална рокля и като влезе във форма да си позволи това, никой няма да я коментира. Просто тези черти от характера си ги носят от село с извинение, съжалявам ако обиждам някой. Плюс това е заради бременност, най-хубавото в живота е да имаш дете, това трябва да е гордост и всеки би те разбрал, че поне година ще се възстановяваш и няма да си с тяло на миска. Ама нашите са си такива...

Най точния пост по темата. Гълъбово често се обажда, когато вземат решения за тоалети, но и стилистите им честно ги правят на маймуни.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък на тази снимка нищо кой знае колко лошо няма. Прикрила е всичко, което е трябвало да е прикрито, доколкото може. Сравнението с Емилия е абсурдно, защото тя умишлено акцентираше на формата си.

По-скоро ме притеснява снимката в Инстаграм. Все се надявах, че е започнала да се приема такава, каквато е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/pg/megamiclub/phot...862817023907434

Двете последователни участия показаха колко важно е облеклото. Наша Деска всъщност Е започнала да влиза във форма. Доста свежа е била в Мегами, почти си е върнала формата от началото на 2017, с някой и друг номер на гръдната обиколка отгоре. :D

А косата й все повече ме кефи, все едно пълноценно се е върнала и към тъмното, за което отдавна всички копнеем. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си е сложила силикон много са и напащели нещо :D

По-скоро са й естествено напращели около бременността и раждането. Но може и да е сложила нещо, кой знае. :D Предния път като роди си сложи силикон по едно време и й бяха шокиращо огромни, сега на прима виста се сещам за обложката на Together.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро са й естествено напращели около бременността и раждането. Но може и да е сложила нещо, кой знае. :D Предния път като роди си сложи силикон по едно време и й бяха шокиращо огромни, сега на прима виста се сещам за обложката на Together.

Преди да ги клъцне 2008 и викаха ВимеСлава :1000 (29):

Но да, с този тоалет е по добре, но в лицето е доста подута...

Косата и мен ме радва

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче каква жажда усещам за народни песни от ДесиСлава. Участието и в турнето на Комиците за година и 4 месеца е направило милион гледания...

 

 

 

Зайди зайди лайв от Гласа също скоро направи милион. Хороводната китка пък скоро ще и направи 2 милиона...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам!

 

 

:happyppl:

Обожавам гласа и в този период. Толкова е нежен и дъбок. И тук наближаваме милионче :Vishenka_05:

Пайнерките по 100 клипа на фолклорни песни правят и една на 50 минава милион. Деса ги мачка с лайфове и записи от 2002 със слайдшоу :gun_bandana:

Сигурен съм, че фолклорния албум на ДесиСлава ще бъде дълго време продаван и ще остави трайна следа след себе си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре Деси. Не била във форма или била напълняла малко. Ако това е цената, която трябва да плати, след раждането на детето си, няма нищо по-нормално от това. Детенцето е много по-важно и смислено от всичко останало. Не забравяйте, че тя е на първо място певица. Видяхме какво направи с “Ангелите плачат”. Нека продължава да прави подобни шедьоври, а това, че е малко по-пухкава поне за мен не е проблем, след като тя самата си има това слънчице да я топли и радва вкъщи. Щастието и удовлетворението в живота, не свършва с кариерата и с това да изглеждаш добре и приемливо за и според останалите. Не забравяйте, че преди всичко и те са хора. Една Адел ги помита в цял свят, залагайки само на качествена музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Op

 

Супер сладурана е :) Дано я засека някъде на участие това лято. Някой от вас вече ходи ли да я чуе?

Според мен изглежда много различно с тази коса, но ме кефи!

Най-обичаната певица :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли вчера първото живо включване на Десислава в инстаграм? Голяма шматка е, даже и попя на живо от Търговище. Каза, че подготвя нова песен, но няма да си дава зор, защото иска да я изпипа :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявах се, че вече я е снимала и ще я пуска. :1000 (29): Но още има време, ако наистина има турне и Деси е там може и да промотира сингъла в края на юли-началото на август. Само да не доизпипва песен като "Гледай да се бъркаш" или "Отново се родих", искам нещо брутално яко и новаторско за завръщане при настоящото положение. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявах се, че вече я е снимала и ще я пуска. :1000 (29): Но още има време, ако наистина има турне и Деси е там може и да промотира сингъла в края на юли-началото на август. Само да не доизпипва песен като "Гледай да се бъркаш" или "Отново се родих", искам нещо брутално яко и новаторско за завръщане при настоящото положение. :1000 (29):

Турне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турне?

Говореше за напоследък за такова, а тия дни Ани Хоанг и Люси били подметнали, че ще има. И мисля, че този слух вече е потвърден от факта, че за първи път от години изпълнителите оставиха летните си проекти за юли, а не за май или юни, както беше традицията. В това число и Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говореше за напоследък за такова, а тия дни Ани Хоанг и Люси били подметнали, че ще има. И мисля, че този слух вече е потвърден от факта, че за първи път от години изпълнителите оставиха летните си проекти за юли, а не за май или юни, както беше традицията. В това число и Десислава.

Интересно, да видим какво щв излезе от цялата тази работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...