Jump to content



Препоръчани коментари

2 000 000 май не е лоша цифра за по-малко от 3 седмици в канал с 15К абоната (те бяха 4К като го качиха де) и то на фона на сегашните гледания, които се правят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dan!el каза:

2 000 000 май не е лоша цифра за по-малко от 3 седмици в канал с 15К абоната (те бяха 4К като го качиха де) и то на фона на сегашните гледания, които се правят...

Също и за песен, която не е на български език, а се развива добре и в България. Доста често я чувам по радио Сити, по заведения и все по-често на сторита.

Редактирано от gabbati
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как в сайта си "Планета" са написали за съществуването на клип "Отиваш си", но не са дали линк към него - само снимка и ... гледайте в ефира на телевизията. 🤣 Сакън да не направил някое и друго гледане отгоре Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Някой има ли логично обяснение този клип да има толкова много гледания, при положение, че е качен в "никакъв" канал. С огромна преднина е в гледанията пред останалите клипове от този канал.

На всичкото отгоре "Мечтата ми вземи" също така се очертава и като най-гледания от ретро клиповете, които Емилия качи в своя си канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dan!el каза:

Някой има ли логично обяснение този клип да има толкова много гледания, при положение, че е качен в "никакъв" канал. С огромна преднина е в гледанията пред останалите клипове от този канал.

На всичкото отгоре "Мечтата ми вземи" също така се очертава и като най-гледания от ретро клиповете, които Емилия качи в своя си канал.

На мен много ми се показваше отстрани покрай Djeale, според мен там някъде се крие разковничето. А и песента е хубава и неизтъркана, това също допринася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

На мен много ми се показваше отстрани покрай Djeale, според мен там някъде се крие разковничето. А и песента е хубава и неизтъркана, това също допринася.

Не мисля. Клипа имаше около 1.5 милиона още преди появата на Djeale. Тогава втория най-гледан клип в същия канал беше пак на Емилия "Мъж да си" с около 200 хиляди. Сега гледам, че е поизостанал до 6-то място...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dan!el каза:

Не мисля. Клипа имаше около 1.5 милиона още преди появата на Djeale. Тогава втория най-гледан клип в същия канал беше пак на Емилия "Мъж да си" с около 200 хиляди. Сега гледам, че е поизостанал до 6-то място...

Не се изразих правилно. Нямах предвид, че е стигнала до 1.8 милиона само заради Джале, а че явно клипът е "благоприятен" за търсачката и често се показва отстрани и като резултат на търсене с думата Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Не се изразих правилно. Нямах предвид, че е стигнала до 1.8 милиона само заради Джале, а че явно клипът е "благоприятен" за търсачката и често се показва отстрани и като резултат на търсене с думата Емилия.

Ясно. Идеята ми беше кое пък може да е толкова "благоприятно", че и двата клипа на "Мечтата ми вземи" да трупат повече гледания от "равнопоставени" други клипове.

Това не доказва ли само, че заради алгоритъма на YT, гледанията не трябва да бъдат най-важния критерии, по който да се определя успеха да дадена песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, dan!el каза:

Ясно. Идеята ми беше кое пък може да е толкова "благоприятно", че и двата клипа на "Мечтата ми вземи" да трупат повече гледания от "равнопоставени" други клипове.

Това не доказва ли само, че заради алгоритъма на YT, гледанията не трябва да бъдат най-важния критерии, по който да се определя успеха да дадена песен?

О, да, разбира се! Ако песента не беше хубава, колкото и да се показва, нямаше да трупа гледания. Мислех, че за алгоритъма разсъждаваш. Емилия има страхотна дискография и за щастие в ютуб ерата може да кара с по 2-3 прилично силни песни на година, старите хитове си ги популяризира и по участия, и в ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че нещо куца с качените ретро песни защото никога не ми се показват встрани, дори когато слушам песни от нейния канал. Поне вече почна да влиза в трендинга.

Нека качи цялата дискография. Песните без видео може да ги качи с обложката от съотвения албум. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Мисля, че нещо куца с качените ретро песни защото никога не ми се показват встрани, дори когато слушам песни от нейния канал. Поне вече почна да влиза в трендинга.

Нека качи цялата дискография. Песните без видео може да ги качи с обложката от съотвения албум. 

Ти слушаш музика 3 пъти в месеца, така че не си критерий.

Според мен това й е идеята, но го прави постепенно, за да получи всяка песен съответното внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

О, да, разбира се! Ако песента не беше хубава, колкото и да се показва, нямаше да трупа гледания. Мислех, че за алгоритъма разсъждаваш. Емилия има страхотна дискография и за щастие в ютуб ерата може да кара с по 2-3 прилично силни песни на година, старите хитове си ги популяризира и по участия, и в ютуб.

Емилия има десетки по хубави и популярни песни от тази, които нямат и 200ка...

Намирам 2та милиона на Мечтата ми вземи за чист късмет. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, -A. каза:

Мисля, че нещо куца с качените ретро песни защото никога не ми се показват встрани, дори когато слушам песни от нейния канал. Поне вече почна да влиза в трендинга.

Нека качи цялата дискография. Песните без видео може да ги качи с обложката от съотвения албум. 

И аз го мисля същото. Не съм сигурен дали това, че се качват почти всеки ден не играе роля. Както и това, че повечето от тях бяха качени по време на пандемията, когато нямаше гледания на нищо, което да играе някаква роля по алгоритмите и показванията на тези песни. 

Сега малко се пораздвижиха последните качени, а и за пръв път клип от канала влезе в трендинг, макар и чак след 4-я ден, което отново изигра кофти роля на съответното видео. Може да има нещо сбъркано...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Емилия има десетки по хубави и популярни песни от тази, които нямат и 200ка...

Намирам 2та милиона на Мечтата ми вземи за чист късмет. 

Една от най-яките й и запазени ретропесни е. Добре е, че е уцелила късмет, ако на това се дължи изобщо. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, dan!el каза:

17-ят милион ще е най-бързият досега май ...

200 хиляди гледания за 24 на ден 138-я ден след премиерата не е зле :)

А защо толкова популярна песен с толкова харесвяния и гледания има толкова малко коментари? Едва 2,1К? Диона и Галин с 3М ги минаха 

Не се заяждам, даже бях забравил за тази песен, просто ми стана странно като отворих

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Гальо каза:

А защо толкова популярна песен с толкова харесвяния и гледания има толкова малко коментари? Едва 2,1К? Диона и Галин с 3М ги минаха 

Не се заяждам, даже бях забравил за тази песен, просто ми стана странно като отворих

Аз също задавам този въпрос. Счетоводителката яко купува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Аз също задавам този въпрос. Счетоводителката яко купува.

Не смея да го кажа това, че ще почнат пак Преслава каква била, Алисия, Малисия и всички други :D Затова просто попитах. А и отделно изобщо не върви в Бг тази песен по дискотеки, нито веднъж не съм я чул

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Не смея да го кажа това, че ще почнат пак Преслава каква била, Алисия, Малисия и всички други :D Затова просто попитах. А и отделно изобщо не върви в Бг тази песен по дискотеки, нито веднъж не съм я чул

Не обърнах внимание,че това си е темата за Емилия,помислих че са Скандалите и затова тактично я захапах.

Иначе песента разбира се не е никакъв хит. Аз лично не мога да се сетя за по-досадно налагана песен и от тази. Буквално звучеше по всички музикални телевизии и радиа,но не успя да се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

А защо толкова популярна песен с толкова харесвяния и гледания има толкова малко коментари? Едва 2,1К? Диона и Галин с 3М ги минаха 

Не се заяждам, даже бях забравил за тази песен, просто ми стана странно като отворих

Искаш да кажеш, че на счетоводителката са й криви сметките ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...