Jump to content

Препоръчани коментари

преди 15 минути, dan!el каза:

Да бе, беше приятно като цяло. :)  

Поздрав с нещо, което преди 5 години изкърти в този период от годината!

 

 

Любимата ми песен на Емилия. Жестока!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тръгвай си е с 13 250 000 + изтритите клипове за които има данни. Вероятно са и повече, но можем само да гадаем. 

 

Акула пък е с около 12 200 000 + засечените изтрити. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Тръгвай си е с 13 250 000 + изтритите клипове за които има данни. Вероятно са и повече, но можем само да гадаем. 

 

Акула пък е с около 12 200 000 + засечените изтрити. 

Стига си спамил в темата на Емилия. Тия данни са заради еуфорията по Денис Теофиков! Пиши го в неговата тема. 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Kremito каза:

Много яко парче.Заслужаваше клип.

Като цяло от този албум останаха няколко песни, които заслужаваха клипове, но не получиха такива. Там е включена и една от ТОП3 на най-любимите ми песни на Емилия "Преди да ме убиеш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Като цяло от този албум останаха няколко песни, които заслужаваха клипове, но не получиха такива. Там е включена и една от ТОП3 на най-любимите ми песни на Емилия "Преди да ме убиеш".

Емилия винаги ми е била слабост на мен като глас и песни.По принцип харесвам лирични гласове като техните с Деси Слава.Слушам нейната дискография тези дни и си спомням и позабравени песни.

Ти например какво мислиш за тази?На мен ми е много приятна и все си мисля,че макар и клипирана,някяк остана недооценена.

Напоследък често я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.09.2019 г. от 13:21, Kremito каза:

Емилия винаги ми е била слабост на мен като глас и песни.По принцип харесвам лирични гласове като техните с Деси Слава.Слушам нейната дискография тези дни и си спомням и позабравени песни.

Ти например какво мислиш за тази?На мен ми е много приятна и все си мисля,че макар и клипирана,някяк остана недооценена.

Напоследък често я слушам.

И аз я харесвам, но не се забеляза особено, да. Тогава, мисля, имаше доста силни хитове за кратък период и не една и две песни останаха малко на заден план. Още повече, че тя пусна песента и не много време след "Двойно", която за времето си беше сравнително успешна по дискотеките. Да не казвам и голяма дума, но мисля, че именно след нея Емилия влезе трайно в клубовете. До този момент бе смятана предимно за по-баладична изпълнителка и единици нейни песни се пуснаха масово в дискотеки ("Ще рискувам", "Изгори ме с устни", "Ела ме вземи"...)

Не казвам, че е нямала по-големи хитове, но те не звучаха в дискотеки - говоря за "За мен забрави", "Целувай ме", "Когато всичко свърши" и още много други от старта на кариерата й. След "Двойно" обаче вече почти всичко нейно влиза в клубовете, дори и по-умерени песни като "Смелите си имат всички" и "Да бях от гадните". Чувал съм дори "Грешница" и "Обичай ме" (не на нейно участие), което за балади си е грандиозен успех.

Иначе за мен друга много недооценена песен остана "Без въпроси":

Потенциал за топ хит, зверска музика (кавър де), най-добрия клип за мен в жанра за последните няколко години и ... текст, който малко преебава нещата. По-скоро припев! 

"Сложи бензин до горе. Сега не ми се спи..." 😕

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем спокойно можеше да изпее "сипи", просто в Гълъбово явно бензина се слага...

Според мен слабото място е точно клипа - яко идея реализирана абсолютно аматьорски. На Карбовски репортажите от махалата имат повече филтри и ефекти. Заснемането пък е толкова статично и безинтересно. Въпреки всичко, това ми е от любимите песни на Ема. Да я пее повече и ще я наложи. Ето тука е с много хубава - хем прическата й отива супер много, хем е като 18 годишно момиченце

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

Съвсем спокойно можеше да изпее "сипи", просто в Гълъбово явно бензина се слага...

Според мен слабото място е точно клипа - яко идея реализирана абсолютно аматьорски. На Карбовски репортажите от махалата имат повече филтри и ефекти. Заснемането пък е толкова статично и безинтересно. Въпреки всичко, това ми е от любимите песни на Ема. Да я пее повече и ще я наложи. Ето тука е с много хубава - хем прическата й отива супер много, хем е като 18 годишно момиченце

 

Е той бензина на много места се "слага" вместо да се "сипе" 😂 Ама и така нямаше да е много по-ок. По-скоро цялата тематика не е много за тази музика и тия метафори с чаши догоре и дим от цигари са по-подходящи за Ивана, не и за Емилия. 

А за клипа, не съм съгласен. Карбовски не го гледам, но тук си е много добре всички, според моето мнение (с много малки детайли изключение).  😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Счетоводителката няма ли да пусне нещо ново и самостоятелно вече? Повдига ми се от дуетите с тоя хлапак!

 

Ето това са гълъбовски хитове! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.10.2019 г. от 8:44, asylum каза:

Счетоводителката няма ли да пусне нещо ново и самостоятелно вече? Повдига ми се от дуетите с тоя хлапак!

 

Ето това са гълъбовски хитове! 

 

 

 

 

И тези не лъжат! 

Нормално е да ти се повдига като буквално звучат от всякъде от 5 месеца. Излезеш на диско, по 2 пъти, отидеш до магазина - от колите. Прибереш се у вас-съседите ги надуват. 🥰

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Slavi каза:

 

 

 

 

И тези не лъжат! 

Нормално е да ти се повдига като буквално звучат от всякъде от 5 месеца. Излезеш на диско, по 2 пъти, отидеш до магазина - от колите. Прибереш се у вас-съседите ги надуват. 🥰

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Каква ще е песента, която ще пуска? На Кости на англисйки отново ли? Няма лошо по принцип, двете песни с него са много големи хитове, но си искам самостоятелно поп фолк парче и албума, да се знае чия е годината наистина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В едното интервю каза, че искала да пробие извън България и Румъния, така че има намерение дълго време да работи с Кости, той бил нейния човек. Вероятно испанската вълна ще яхва.

Пък дано и до Евровизия стигнат, Кости вече има опит там

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я пуснат на Евровизия , нали от др година пак ще участваме. На 25 ще обявят кой ще ни представя. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Роско каза:

Да я пуснат на Евровизия , нали от др година пак ще участваме. На 25 ще обявят кой ще ни представя. :D

Аз си мисля, че наистина ще е тя. Което би било брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

Аз си мисля, че наистина ще е тя. Което би било брутално.

Външен продуцент, бизнесмен ... а-у :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...