Jump to content



Препоръчани коментари

"Bombon Bebe" твърде много се харесва в Румъния явно и това е станало по-скоро сега, щом от няколко телевизии ги канят, много се радвам за нея. Ако я поканят на Евровизия би смазала с глас, но ми се ще песента да не е типичното на Кости, искам да извиси глас. Наистина преживява най-хубавия си етап, кой би казал, че след 20 години на огромни успехи и хитове, 2019 година ще й донесе нещо толкова признато от всеки като дуетите и особено "Тръгвай си", както и "Адреналина". Това, ако беше певица с повече фенска маса във форума, само за нея щеше да се говори. Паметни успехи от времето на "Нежни устни", големият за времето си клип на "Не виждам" и самата песен като емблема за жанра, голямата "Безумна любов", която спечели всички награди навремето, Токичовия период, в който сякаш се прероди с "Целувай ме", после следващия етап с по-модерните неща и комерса и навлизането в дискотеките, но запазвайки себе си, още една голяма емблема в лицето на "Смелите си имат всичко", която даде и старта на няколко години хит след хит, сега проектите с Денис и Кости е поредния етап като че ли. Затова ще си има винаги златната дискография, само Деси и Глория имат толкова различни неща и периоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко е хит тая песен в Румъния. Реално с пари навсякъде може да си уредиш интервю. Дано да е хит, де, но по-скоро ми звучи като редово гостуване на певачка с Кости някъде си там. То обикновено румънските хитове звучат и тука, пък този нещо удря на камък... Да видим следващото предложение на Емел. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам Емилия като певица, но от година поне гласът и на живо звучи потресващо. Беше качила на стори вчера като пее Нежни устни и Мечтата ми вземи. Еми тя все едно ги изрева, голямо дране. Няма следа от нежния и глас. Дано е нещо временно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.11.2019 г. от 18:48, Born to Die каза:

 Това, ако беше певица с повече фенска маса във форума, само за нея щеше да се говори.

Ще говорят, ще говорят! Тепърва се започва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.11.2019 г. от 22:28, GSA каза:

Аз харесвам Емилия като певица, но от година поне гласът и на живо звучи потресващо. Беше качила на стори вчера като пее Нежни устни и Мечтата ми вземи. Еми тя все едно ги изрева, голямо дране. Няма следа от нежния и глас. Дано е нещо временно. 

Нежният глас винаги го е вадила все в студио записи. На живо така си пее открай време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казват, че тази година ще има Евровизия защото Емил Кошлуков намерил спонсор, който да плати всипки разходи по представянето на БГ. Дали не става дума именно за Башур. 

Всъщност много добра инвестиция. Да не е тъпа като Галоша или Янева да влага всичко в чалга, за да избива комплекси. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Казват, че тази година ще има Евровизия защото Емил Кошлуков намерил спонсор, който да плати всипки разходи по представянето на БГ. Дали не става дума именно за Башур. 

Всъщност много добра инвестиция. Да не е тъпа като Галоша или Янева да влага всичко в чалга, за да избива комплекси. 

Чуждестранен спонсор е, но нищо чудно да е уредено от Башур или Кости.

Ще обявят кой точно е спонсорът заедно с изпълнителя и много ме съмнява да кажат - спонсорирано е от мъжа на певицата :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Месечен отчет :

Тръгвай си - 15 450 000

Акула - 14 055 000

 

За 2019 от 3те и проекта има общо 37 680 000, което я подрежда на второ място по гледания след Преслава за годината. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое е плашещото, супер красива и чаровна. Чакаме новата песен и в канала да качва интересни неща, има какво да покаже от тази година, дето ги пръсна всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.11.2019 г. от 22:51, dan!el каза:

Ама те наистина ли я мразят? 🙄😂

Не, разбира се, толкова са щастливи за чуждите успехи, че сън не ги лови от радост!

преди 16 часа , Born to Die каза:

Чакаме новата песен и в канала да качва интересни неща, има какво да покаже от тази година, дето ги пръсна всички.

Да си качи и пълен архив на дискографията - да се запознаят хората с дейността й през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

Да си качи и пълен архив на дискографията - да се запознаят хората с дейността й през годините.

Би било супер Токича да й даде позволение да качи неговите песни, защото от там липсват и някои от най-големите й хитове - "За мен забрави", "Целувай ме", "Ела ме вземи", "Изгори ме с устни", "Още мисля за теб, "Не се обръщай"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя казваше, че са в добри отношения и е обещал да й напише нова песен - би трябвало да й разреши да си качи всичко старо, пък тя ще му се реваншира някак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DarkChild каза:

Ще й препише песен по-скоро.

Ако ми кажеш една в попфолка от последните хитове, която не е "преписана" от някъде другате, ще те черпя. 

Той поне е опитен в преписването и може много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Ако ми кажеш една в попфолка от последните хитове, която не е "преписана" от някъде другате, ще те черпя. 

Той поне е опитен в преписването и може много неща.

Е, хайде сега. Неговото беше наглост безкрайна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Госпожата като няма да е на концерта, нещо за нова песен с видео дали няма да процедира, че започва да ме дразни вече... Има три мегахита, съгласен съм, но няма самостоятелна поп фолк песен от повече от година. "Сабо тебе искам" я наложи в крайна сметка, вече доста се знае и по участия хората я пеят много, за което браво, защото е прекрасна и в никакъв случай не можем да я наречем флоп вече. Само чееее... Ако смята да ми пусне дуета с цел пазара в Румъния и за там са й всички сили, много ще ме ядоса. Излъга ни пак за албума, вече може да издаде петорно CD, така само Деса е лъгала през годините и в скоро време ще й бъде пратено всичкото това конско на лично. Поне досега ми отговаря на съобщенията... Та някой знае ли нещо все пак?

Тази година й е брутално силна, участията са й през ден, препълнени, добра програма и тя каквато е вейка, ще си кара така 100 години. Значи като ми се влюбят и/или имат мегахит, специално тя и още няколко, и край, тотално се забравя да се прави нова музика. Използвай момента и давай, докажи се, че си в топ 3 при жените тази година. Поне една балада да завърши както си трябва годината, ама от нейните си. Само да е посмяла да разочарова след това наслагване и очакване...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...