Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 минута, dan!el каза:

Къде липсват? През годините има достатъчно - просто са качени в канала на Планета.

Не говоря за канала, него за кариерата и' генерално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Alter Ego каза:

Че и' липсват, в последните години. :1000(15):

Че колко самостоятелни песни е издала през поселдните години, за да станат те хитове? Жената прави колаборации и залага на такива - нещо, което правят 90% от музиканите по цял свят в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dan!el каза:

Че колко самостоятелни песни е издала през поселдните години, за да станат те хитове? Жената прави колаборации и залага на такива - нещо, което правят 90% от музиканите по цял свят в момента.

Колко и да е издала, всичките са флопове. Иначе и аз съм и' фен но от дуета с Борис Дали насам с нищо не ме е толкова впечатлилa. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Alter Ego каза:

Колко и да е издала, всичките са флопове. Иначе и аз съм и' фен но от дуета с Борис Дали насам с нищо не ме е толкова впечатлилa. 

То коя има самостоятелни песни в последно време... Преслава само и то защото прекали с дуетите преди да роди Павлета. 

Алисия няма соло песен кръгло 2 години, а е доста по-активна от Емилия. Но и хитове няма :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва сега виждам спора за Джале от последните 3 страници. Според мен Джале е успешен проект, но 20 милиона са малко за балкански хит. Един Жадор ги направи за 15 дни в Румъния. Но парчето все още набира скорост. Парчето има завиден успвх особено като се има впредвид, че попфолк певица стои зад него. Повечето и толкова не могат да постигнат. Нима Галена и Деса не се пробваха. Само Андреа имаше огромен пробов с Хайде опа, която ако беше излязла в ютуб ерата вероятно отдавна щеше да е минала 100 милиона. Буквално се знаеше в няколко държави. Иначе Жадор спомогна за успеха на парчето на Счети в Румъния. Балканския пазар е твърде голям за да кажем за 200ка дневно балкански хит. Но със сигурност освен Азо и Андра друг не беше постигал нещо подобно. 

Иначе го казах и в друг пост. Прави ми впечатление, че самата Емилия не предизвиква някакъв интерес и еуфория из коментарите. По скоро самото парче се харесва и звучи доста хитово. 

Интересно ми е до къде ще стигне Емилия в опитите си, и дали ще поведе вълна и от други пробващи се. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старият вокал ми е бил като химн една година, какво ти натоварване, обожавам го. А сега в тази версия пак са й запазили чара, важното е, че "Тухито" не е отрязано, нямаше да им го простя. Между другото "Джале" окончателно разцепи, първата версия е направила още 2 милиона за 2 седмици някъде, напълни се с коментари от Румъния, което е супер за канала, другата гони 20 милиона. Сигурно от фенски клипчета скоро ще стигне 50 милиона проекта, наистина поредна успешна година, дори няма смисъл да бълва особено. Но пък вече искам този албум да излезе, тотално го забрави.

Сега е супер важно дуетът с Фики да е в нейн стил, а не от неговите, защото ще се гръмна иначе, въпреки че и той да флопне, пак годината й е супер силна. "Отиваш си", "Джале", любимата ми "В София дойде", но не искам да има песен, от кяото да ме е срам. А снимките и визиите им малко ме плашат... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Born to Die каза:

Старият вокал ми е бил като химн една година, какво ти натоварване, обожавам го. А сега в тази версия пак са й запазили чара, важното е, че "Тухито" не е отрязано, нямаше да им го простя. Между другото "Джале" окончателно разцепи, първата версия е направила още 2 милиона за 2 седмици някъде, напълни се с коментари от Румъния, което е супер за канала, другата гони 20 милиона. Сигурно от фенски клипчета скоро ще стигне 50 милиона проекта, наистина поредна успешна година, дори няма смисъл да бълва особено. Но пък вече искам този албум да излезе, тотално го забрави.

Сега е супер важно дуетът с Фики да е в нейн стил, а не от неговите, защото ще се гръмна иначе, въпреки че и той да флопне, пак годината й е супер силна. "Отиваш си", "Джале", любимата ми "В София дойде", но не искам да има песен, от кяото да ме е срам. А снимките и визиите им малко ме плашат... :D 

Той този албум не съм сигурен дали ще излезе изобщо или поне дали ще е в обявения преди време формат. А лично аз предпочитам да забави малко от трябва малко и да пусне такъв със самостоятелни песни вече. Този се очертава като дуетен като гледам...

Иначе не знам дали румънските коментари са ОК за канала, но според мен има нещо сбъркано с канала или алгоритмите му не са никак добри поради някаква причина. Не може старите й клипове, които качва да тръгват с по 10-15К за 3-4 дни след премиерата си и вече месеци след това да не мърдат почти с дневни гледания. Това го забелязах още по време на извънредното положение, когато нямаше публикации в профилите си и реклама за качените тогава доста клипове. Това може по някакъв начин да се е отразило на рейтинга на канала.  Не мисля, че песни като "За мен забрави" или "Целувай ме" не могат да правят по 500 гледания дори на ден при положение, че нямат други официални клипове в youtube. Освен това абонатите растат супер бърже, а гледанията не мърдат, което е супер странно... 

"Джале"-то освен това на успя да влезе в трендинга, а правеше повече гледания от лидерите по това време Константин и Меди. "За тебе, братко" влезе в трендинг доста късно също, когато гледанията вече бяха паднали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това е супер странно, аз не случайно в началото много се ядосах на този канал, "В София дойде" същата история, имам чувството, че щяха да са с много повече гледания иначе, включително и "Джале", но тя поне се показва, другите изобщо. Някой трябва да каже на екипа й и да си проверят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Born to Die каза:

Ами това е супер странно, аз не случайно в началото много се ядосах на този канал, "В София дойде" същата история, имам чувството, че щяха да са с много повече гледания иначе, включително и "Джале", но тя поне се показва, другите изобщо. Някой трябва да каже на екипа й и да си проверят нещата.

Е, не, не. Не се ядосвам (не че имам и някакво право за това, де),  защото такъв канал си е голям плюс и от него можеш само да печелиш (не говоря само за пари). Но в конкретния случай не съм сигурен дали няма нещо нередно по алгоритмите и менажирането, ако изобщо дори е възможно такова нещо, защото не виждам логика в "нулевите" гледания на някои клипове.

А в същото време абонатите пък растат доста бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , dan!el каза:

Е, не, не. Не се ядосвам (не че имам и някакво право за това, де),  защото такъв канал си е голям плюс и от него можеш само да печелиш (не говоря само за пари). Но в конкретния случай не съм сигурен дали няма нещо нередно по алгоритмите и менажирането, ако изобщо дори е възможно такова нещо, защото не виждам логика в "нулевите" гледания на някои клипове.

А в същото време абонатите пък растат доста бързо.

И да има нещо нередно, дори и най-големият професионалист няма да може да го открие. Пълна мистерия са тия алгоритми на ютуб и ги обновяват често. 

Тук многократно сме коментирали как миналата година някъде юни-юли ги промениха и рязко гледанията застинаха. Чела съм, че много се влияят от коментарите и replay-ването, а старите клипове логично не получават много такива, затова и бледнеят на фона на премиерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънувах, че от днес живея... Голяма песен! И да, времето лети, още помня как си презаписвах "Нежни устни" от едни приятели, минаха почти 20 години от тогава. И колкото повече време минава, толкова повече й се кефя и уважавам как успява да се надскача и да остане в най-златната среда на тази музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е без значение и подкрепата на Жорж, той я кара да лети направо. Не е почнала да налива стотици хиляди като някои, но е много по-амбицирана и нахъсана. Но е време да пуска по-често продукция за да привикне и младата публика към нея, при нея е много важна инерцията. Така с 2 песни на година няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DrAkO каза:

...Но е време да пуска по-често продукция за да привикне и младата публика към нея, при нея е много важна инерцията...

Мисля, че се получи това. Дуетите с Теофиков й помогнаха много при най-младата публика, а тези със Стораро-старши при по-средното поколение в дискотеките. Припознаха я и си личи вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи Емили в последните години. Само нека да залага на повече самостоятелни песни. Ако и спре с масовия плейбек по участия цена няма да има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, GSA каза:

И мен ме кефи Емили в последните години. Само нека да залага на повече самостоятелни песни. Ако и спре с масовия плейбек по участия цена няма да има. 

Аз не съм оставала с впечатление да е масово на плейбек? Някои песни да, но повечето си ги пее на живо? Може и да бъркам, разбира се.

преди 2 часа , DrAkO каза:

Не е без значение и подкрепата на Жорж, той я кара да лети направо. Не е почнала да налива стотици хиляди като някои, но е много по-амбицирана и нахъсана. Но е време да пуска по-често продукция за да привикне и младата публика към нея, при нея е много важна инерцията. Така с 2 песни на година няма да стане.

За мен е по-важно да пуска качествени песни, вместо да спами с недоизпипани проекти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

Не е без значение и подкрепата на Жорж, той я кара да лети направо. Не е почнала да налива стотици хиляди като някои, но е много по-амбицирана и нахъсана. Но е време да пуска по-често продукция за да привикне и младата публика към нея, при нея е много важна инерцията. Така с 2 песни на година няма да стане.

Точно така. И Коко и' даваше пари, но не беше толкова амбициозна. Хубаво е че започна и да се сеща на по-старите си песни. Иначе онзи Светлю все още ли работи с нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...