Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час , Blueberry каза:

Аз не съм оставала с впечатление да е масово на плейбек? Някои песни да, но повечето си ги пее на живо? Може и да бъркам, разбира се.

За мен е по-важно да пуска качествени песни, вместо да спами с недоизпипани проекти. 

Ами виж в канала и, където качва от участия от до е на плейбек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз изгледах няколко лайв клипа от канала й и ми направи впечатление, че пее на живо горе-долу колкото Преслава - 2-3 песни. Даже някакъв концерт на площад гледах и пак беше същото положение. Не знам с какъв акъл ги качва тия видеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, Емилия е сигурно изпълнителят, на когото съм посетила най-много участия в живота си и никога не ми е правила впечатление да е толкова много плейбек. Възможно ли е скоро да е почнала? :blink: Не съм ходила от края на миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Добре де, Емилия е сигурно изпълнителят, на когото съм посетила най-много участия в живота си и никога не ми е правила впечатление да е толкова много плейбек. Възможно ли е скоро да е почнала? :blink: Не съм ходила от края на миналата година.

Като им провърви с някой хит, се надуват и пускат плейбека! Така беше и с Теда Ал. и Фики! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее 50/50, но тя много пее върху плейбека, ползва го едва ли не отдолу и един куплет изкара така, на другия си пее изцяло на живо на микрофона, не си отваря устата просто, никога не е само плейбек. Балади и песни на колеги винаги на живо, изобщо ако е старо, ще е на живо. Но и мен ме изнервя, има едни определени песни, дето никога не са на живо, но то честно казано се броят на пръсти тези изцяло на живо, дето изкарват участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Най-гледаната премиера в emilia.online до момента. За първите си 24 часа постигна 195К

Втората към момента е на Djeale, която ако не се лъжа, беше постигнала около 80К. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Най-гледаната премиера в emilia.online до момента. За първите си 24 часа постигна 195К

Втората към момента е на Djeale, която ако не се лъжа, беше постигнала около 80К. 

За първите 24 часа има 180 и колко..  едни 10-15 хиляди отгоре си сложил! 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gentleman. каза:

За първите 24 часа има 180 и колко..  едни 10-15 хиляди отгоре си сложил! 😄

Колкото повече й пишат за първия ден, толкова по-малко ще има втория. 🤣

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Gentleman. каза:

За първите 24 часа има 180 и колко..  едни 10-15 хиляди отгоре си сложил! 😄

В 12:15, когато проверих, бяха 198К. Броячите тук са други! ;)

 Само го отбелязвам това, за да има като статистика. Не мисли, че ми е толкова важно колко са всъщност. Няма съществена разлика дали са 200 или 160. Важното е, че все още нейн е рекордът изобщо и това не им понася на някои потребители...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , dan!el каза:

В 12:15, когато проверих, бяха 198К. Броячите тук са други! ;)

 Само го отбелязвам това, за да има като статистика. Не мисли, че ми е толкова важно колко са всъщност. Няма съществена разлика дали са 200 или 160. Важното е, че все още нейн е рекордът изобщо и това не им понася на някои потребители...

Но това не променя факта, че песента е била със 180 хил. кусур гледания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счети що не направи нова версия на някоя своя стара, примерно непозната песен? В албумите си е имала доста качествени "пълнежи". 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

По мои изчисления, в периода 2013-2020 Емилия има 28 песни, продуцирани от Пайнер или от нея (не броя песента с Едуард Мая и Адреналина). 14 са дуети, 14 солови (от които 1 е с фийт от Емо). Не знам дали ще включи абсолютно всичко в албума, според мен поне няколко спокойно може да ги пропусне. При всички случаи обаче не знам доколко има място за нови песни и има съмнение, че албумът ще е една голяма компилация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

По мои изчисления, в периода 2013-2020 Емилия има 28 песни, продуцирани от Пайнер или от нея (не броя песента с Едуард Мая и Адреналина). 14 са дуети, 14 солови (от които 1 е с фийт от Емо). Не знам дали ще включи абсолютно всичко в албума, според мен поне няколко спокойно може да ги пропусне. При всички случаи обаче не знам доколко има място за нови песни и има съмнение, че албумът ще е една голяма компилация.

Имаше песни като Втори дубъл, дует на испански с Лазар!?, един летен провал, сниман на басейн. Спокойно може да ги пропусне тези. Да включи Ако си звезда, Оставаш сам, дуетите с Ави - ок. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dan!el каза:

Наистина ли са чак толкова много ? 😦 

1. Кукла

2. Ти си ми

3. Ако си звезда

4. Оставаш сам

5. Да бях от гадните

6. Без въпроси

7. Втори дубъл

8. Ето ме

9. Специално за всяка

10. Само мой

11. Все едно ми е

12. По-силна ставам

13. Завинаги

14. Само тебе искам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Senhor каза:

1. Кукла

2. Ти си ми

3. Ако си звезда

4. Оставаш сам

5. Да бях от гадните

6. Без въпроси

7. Втори дубъл

8. Ето ме

9. Специално за всяка

10. Само мой

11. Все едно ми е

12. По-силна ставам

13. Завинаги

14. Само тебе искам

5 хита...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Дълго време Емилия беше масово хвалена във форума, но този път категорично се изложи. Разбирам, че от албуми не печелят никакви пари, но ако очаква някой освен най-върлите фенове да си купят албума - жестоко се лъже. Определено като хитовост, това е най-добрия и албум. Можеше поне една нова песен да има и да се води като lead за албума. Уж много следят световните тенденции, но при албумите тотално го пропускат. В другите държави се пускат албуми с по 10 нови песни, заради това има някакви продажби все пак. А преди време беше дала интервю, че имала около 20 готови проекта, къде са ?

Тъй като знам, че чете форума и препоръчвам да спре с тази кирилица в spotify. Ако иска песните да достигат до повече хора - да си пише песните на латиница. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за това ли му отложи излизането? Тя сигурно и на 1ви няма да го пусне, че нали затвориха държавата. Какво представяне ще прави на песни от преди 8 години? Нали това изтъкна като причина да не го пуска? Страшна логика. 
Thank you, next!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия се доказа като пълна неадекватница - каква е тая подигравка? По-добре да не беше пускала нищо. Без Теофиков и Кости е кръгла нула. Затвърждавам си мнението, че Башур й влияе зле. От стойностен изпълнител се превърна в една празна лъскава опаковка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава компилация, подарък за феновете... но не е албум. Бих си я взела евентуално да си я пускам в колата, ако ми падне батерията на телефона (и ако имам кола).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина няма и една нова песен, лично ще я нахраня, това значи, че албумът е The Best. В последните интервюта каза, че има една торба песни да излизат, след гнусния флоп с Фикрет още нищо не сме видели, поне балади като "В София дойде" да беше пуснала, има една, за която каза, че е супер добра и ще реализира както подобава. Аз вече изобщо не й вярва, това са някакви демота, дето никога няма да видят бял свят по подобие онази песен от Токича. Този албум е на 100 процента със златни песни иначе, реално включва края на супер етапа с Оцко, после Ави, после неща от ранга на "Да бях от гадните" и "Калифорния", дето още гърмят, дуетите със Стораро,ви, Теофиков, "Джале", това са все хитове, с които малко могат да се похвалят за 7-8 години, да неговорим и за другите сезонни хитове. Обаче тази година извън успеха на "Джале" е пълна нула, а очаквах точно обратното. Очаквах дори нещо като "Еротика" от този албум, да има част с изцяло нови песни. Много ме ядоса, много, като говори така и се изсилва, не се получава нищо, като мълчи и изненадва с хита на годината, по-добре да си мълчи вече викам аз. И да хване да снима клип на нещо, дето не е трап експеримент и да напомни за себе си, защото "За тебе, братко", ако си я брои, аз не й я броя. Добре поне, че има канал за пример, сигурно най-добрия евър сред колежките й, но това никак не стига.

Включила е "Dame tu amor" с Лазар и коледната песньовка със Сакис от 2017? Боже мой! Ще се гръмна, ох, кога някой ще има екипите на Галена и Цветелина Янева...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Born to Die каза:

Ако наистина няма и една нова песен, лично ще я нахраня, това значи, че албумът е The Best. В последните интервюта каза, че има една торба песни да излизат, след гнусния флоп с Фикрет още нищо не сме видели, поне балади като "В София дойде" да беше пуснала, има една, за която каза, че е супер добра и ще реализира както подобава. Аз вече изобщо не й вярва, това са някакви демота, дето никога няма да видят бял свят по подобие онази песен от Токича. Този албум е на 100 процента със златни песни иначе, реално включва края на супер етапа с Оцко, после Ави, после неща от ранга на "Да бях от гадните" и "Калифорния", дето още гърмят, дуетите със Стораро,ви, Теофиков, "Джале", това са все хитове, с които малко могат да се похвалят за 7-8 години, да неговорим и за другите сезонни хитове. Обаче тази година извън успеха на "Джале" е пълна нула, а очаквах точно обратното. Очаквах дори нещо като "Еротика" от този албум, да има част с изцяло нови песни. Много ме ядоса, много, като говори така и се изсилва, не се получава нищо, като мълчи и изненадва с хита на годината, по-добре да си мълчи вече викам аз. И да хване да снима клип на нещо, дето не е трап експеримент и да напомни за себе си, защото "За тебе, братко", ако си я брои, аз не й я броя. Добре поне, че има канал за пример, сигурно най-добрия евър сред колежките й, но това никак не стига.

Включила е "Dame tu amor" с Лазар и коледната песньовка със Сакис от 2017? Боже мой! Ще се гръмна, ох, кога някой ще има екипите на Галена и Цветелина Янева...

Не им трябват екипите на Галя и Цура, за да пуснат адекватен албум. Преслава, Глория и Райна дори в последните си албуми имаха нови песни, а нито блестят със силни екипи или идеи нито нищо. Дано Юнона и Ария компенсират. Ани Хоанг също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...