Jump to content



Препоръчани коментари

Няма да е същото, защото при двете Емо-та има сексуални намеци и зарибявки. Освен Татяна да се сваля със сина си!? Тя е способна на това, за да създаде скандал и да види хит. :3fdb8960598fa63e:
Кое те кара да мислиш, че лелка няма да вкара лесбо сцени с непълнолетната дъщеря на Лиана, за да види и тя хит, както Башурка?! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости... песента щеше да е хит и без Емрах. Браво на момчето, но и Ема си има заслуги. Защо е толкова трудно да го признаете, че жената си извади хит, ами търсите причини да изкарате успеха спорен.

Защото някои хора си мислят, че фолка и в частност форума е там, където го оставиха, когато го напуснаха преди няколко години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое те кара да мислиш, че лелка няма да вкара лесбо сцени с непълнолетната дъщеря на Лиана, за да види и тя хит, както Башурка! :gun_bandana:

 

:roll1:

 

Е, тва ше е ебати скандала.

 

Но Ивана ми е съзодийничка, не искам да се излага така. Виж, Татяна е простакеса и по ще й отива.

 

Не почна ли поне малко да те зарибява песента на Баши и Емрах?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Е, тва ше е ебати скандала.

 

Но Ивана ми е съзодийничка, не искам да се излага така. Виж, Татяна е простакеса и по ще й отива.

 

Не почна ли поне малко да те зарибява песента на Баши и Емрах?

Аз пък искам да го направи! И тогава моралистите няма да имат право да я оплюят, защото вече са се напикавали от кеф по песньовката на Башур и Ебах!

 

Иначе - не, не бих си я пуснала втори път. Последната песен на Ема, която ме е зарибила в истинския смисъл на думата, е "История". Смятай... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости... песента щеше да е хит и без Емрах. Браво на момчето, но и Ема си има заслуги. Защо е толкова трудно да го признаете, че жената си извади хит, ами търсите причини да изкарате успеха спорен.

О, ние виждаме успеха на самостоятелните й песни - "Само мой", " По-силна ставам" направо потрошиха чалготеките. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ние виждаме успеха на самостоятелните й песни - "Само мой", " По-силна ставам" направо потрошиха чалготеките. :Vishenka_05:

Тези двете не са успешни, защото не са толкова зарибяващи и добри песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези двете не са успешни, защото не са толкова зарибяващи и добри песни.

А кои САМОСТОЯТЕЛНИ на Емилия са й успешни?! Май последните бяха "Ето ме" и "Да бях от гладните", отпреди 4 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е същото, защото при двете Емо-та има сексуални намеци и зарибявки. Освен Татяна да се сваля със сина си!? Тя е способна на това, за да създаде скандал и да види хит. :3fdb8960598fa63e:

Аз го разбрах като Наско на Джена. Може да направят кавър на "За тебе, бебе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко рандъм, но: замисляли ли сте се, че върху припева на "Смелите си имат всичко" преспокойно може да се пее "Аз съм българче"? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко рандъм, но: замисляли ли сте се, че върху припева на "Смелите си имат всичко" преспокойно може да се пее "Аз съм българче"? :1000 (29):

Запях си го, сега като каза... амиии, получава се, много точно си пасва. Как ти хрумна обаче? :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно и Ема и Емрах намазват един от друг. Но ако беше самостоятелна на някои от двамата, нямаше да им се получи толкова успешно. Емилия като гледания дори с хитовете си не е впечатлявала. Покрай Сторарови усети какво е големи дневни гледания. Но няма лошо в това де. Песента си е свежа. Има си потенциал

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента,но не е кой знае какво.Лично мен не ме е грабнала за сега.

Малко ми е странно да гледам 16 годишен и Емилия да пеят за любов помежду си,но здраве да е. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕМИЛИЯ прави страхотни проекти , това е моето мнение за нея . Не искам да ангажирам никого с него , но тя се старае много

и нещата й се получават , относно новата дуетна песен с брата на фики , няма лошо да се правят такива проекти , одобрявам идеята да се подава ръка на млад изспълнител . Емилия с времето изгради много добра визия като проекти , албуми ,клипове и поведение тя е от малкото талантливи поп фолк певици ,които не са забравили от къде са тръгнали !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен резултат. Днес е събота и ще изкърти, сигурно около 300К отново ще направи. Емилия взе, че изкара най-успешната си песен в youtube ерата на 19-тата година от старта кариерата си.

Емилия ?

 

то Емрах прави песента :mf_surrender: иначе без фт.Емрах нямаше да е Хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за всяка

Която стана хит и се въртя, защото за 8 месеца Емилия не пусна нищо друго. Всички помним колко слабо започна "Специално за всяка" едва със 126 К за първо денонощие - огромен интерес за име, чието преден проект е бил хита на пролетта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Която стана хит и се въртя, защото за 8 месеца Емилия не пусна нищо друго. Всички помним колко слабо започна "Специално за всяка" едва със 126 К за първо денонощие - огромен интерес за име, чието преден проект е бил хита на пролетта.

Кво значение има с колко е започнала песента?

Като гледам, има доволно гледания, отделно се въртеше и по дискотеките. Не мисля, че песента е слаба, хит си беше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато една песен е провал, си остава такъв, а не става внезапно хит ако изпълнителят не пусне нищо друго еди си колко месеца след нея. "Специално за всяка" успя да задържи Емилия сред актуалните докато беше бременна, така че определено не е слаба песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за всяка беше сезонно хитче като повечето на Емилия през годините. Не е песен емблема, нито може до се нареди до големите и хитове. Но песента не е била и провал. Иначе Емилия не е от онези имена които предизвикват Уау с новите си проекти. Дори когато е вадила по голям хит, е имало поне 2-3 по успешни парчета. Но като цяло песните и са по приятни и мелодични от на повечето и колежки. Но все нещо не и достига за 20 години за да се асоциира името и с големите в бранша...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато една песен е провал, си остава такъв, а не става внезапно хит ако изпълнителят не пусне нищо друго еди си колко месеца след нея. "Специално за всяка" успя да задържи Емилия сред актуалните докато беше бременна, така че определено не е слаба песен.

Много се въретше, чак ми беше странно, по-дълго от Ето ме, Питбул, наравно с Калифорния. Мацките откачаха на текста, а аз дълго време не знаех кой пее тая дандания :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се въретше, чак ми беше странно, по-дълго от Ето ме, Питбул, наравно с Калифорния.

 

Като нямаш песен през 2-3 месеца ти въртят последната... логично. Така се дава и по-дълъг живот на песен. Реално "Специално за всяка" не тръгна по най-добрия възможен начин, но после успя да се наложи и стана хит, благодарение на това, че я въртяха нея като последната актуална на Емилия.

Ако всички правеха така и пускаха песен през 5-6 месеца, резултата щеше да е същия.

 

А сега само пренасищат пазара с песни през 2 месеца, сакън някой да не забрави коя е Преслава, Емануела или Анелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нямаш песен през 2-3 месеца ти въртят последната... логично. Така се дава и по-дълъг живот на песен. Реално "Специално за всяка" не тръгна по най-добрия възможен начин, но после успя да се наложи и стана хит, благодарение на това, че я въртяха нея като последната актуална на Емилия.

Ако всички правеха така и пускаха песен през 5-6 месеца, резултата щеше да е същия.

 

А сега само пренасищат пазара с песни през 2 месеца, сакън някой да не забрави коя е Преслава, Емануела или Анелия.

Макар че самата Ема коментира преди години, че ако не пуска песни на 3 месеца, ще я забравят като Елена Паришева, Екстра Нина и Цветелина :D Но сякаш мина това време. Тогава наистина бълваха повече. Сега основно Емануела и Галин го правят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...