Jump to content



Препоръчани коментари

И няма никакво оправдание за певачките, защо не правели концерти... Половината от тях сме ги чули в Открит микрофон да се вайкат, че нямали пари за такова нещо, и то водещи имена. Да, трябва си сериозна сума, но като гледаме какви суми пръскат само за тоалети и клипове - може да сметнем какви са им потребностите. По-лесно е така. Защо трябва да се занимават с организация, със спонсори, с репетиции... и да треперят дали ще се напълни залата... то с тия сезонни хитчета...

Трябва да имаш смелост и да си сигурен, че имаш твърда аудитория и подходящия за това репертоар, а това най-трудно се постига. Като теглим чертата, след години големите на Запад си го мерят с турнета, концерти, тиражи... това остава, никой не ти помни друго. Само тук важат оправдания от рода на: "Ми аз имам много участия, кога да смогна да правя концерт". Затова ли, като има общ концерт, са първи кипри и се избиваха за миксове и награди... Мрат си да са на голямата сцена.

Така че, кой както иска да си развива кариерата, но не мисля, че тези, които се мъчат да правят концерти, следва да ги подценяваме.

Любимите ми миксове на Ема. :Vishenka_05:

2007-ма нямаше равна, разби ги всички с визия и представяне - толкова добре беше замислено концептуално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да е жива и здрава Емилия, аз я харесвам, но при положение че тя уважава примите, не знам защо феновете ѝ не го правят. Поне това.

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

 

Добрите ми впечатления от теб през последните години, когато само четях, се изпаряват с много бързо темпо в последните дни. Айде стига фанатизъм вече и мания всеки да харесва Глория. Това, че Емилия й се кефи, не значи, че и феновете й трябва да го правят. Обратното също е в сила, между впрочем. ;)

 

П.С. Глория ме кефи при това все повече в последно време. Имам страшно любими нейни песни в един период около 2011 - 2014 година, ама това не значи нищо. Пиша и коментирам реално по всеки отделен конкретен повод и това, че не й лъжа подметките и не я боготворя, не значи, че не я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

 

Добрите ми впечатления от теб през последните години, когато само четях, се изпаряват с много бързо темпо в последните дни. Айде стига фанатизъм вече и мания всеки да харесва Глория. Това, че Емилия й се кефи, не значи, че и феновете й трябва да го правят. Обратното също е в сила, между впрочем. ;)

 

П.С. Глория ме кефи при това все повече в последно време. Имам страшно любими нейни песни в един период около 2011 - 2014 година, ама това не значи нищо. Пиша и коментирам реално по всеки отделен конкретен повод и това, че не й лъжа подметките и не я боготворя, не значи, че не я харесвам.

Ако наистина толкова бързо и за такива неща ти се изпаряват добрите впечатления... не е е много сериозно.

Не говорим за харесване. Аз много изпълнители не харесвам и не слушам, но уважавам по някаква причина. Дано си разбрал какво имам предвид. Разбира се, че никой не е длъжен да харесва Глория.

Не лижа подметките на Глория - ако го правих, щях да съм в нейното обкръжение може би и нямаше дори съм блокиран във фейсбук, защото не си мълча какво не ми харесва. И там придворните вардят. Може би оставям погрешни впечатления понякога, защото когато я защитавам за принципни неща, е доста патетично и излиза, че едва ли не само това правя, а съвсем не е така, но както и да е.

 

Една от любимите ми песни на Емилия, и страхотен клип за времето си:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да... Башур-ка точно от участия се издържа, милата! :mf_surrender:

 

Да разбирам, че с твърдението "не че не може, а не иска, защото такова е положението", ти претендираш, че тя би напълнила голяма зала със свой самостоятелен концерт с билети? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия темата потръгна беше замряза нещо браво :D
Благодаря много за признанието! Радвам се, че някой оценява заслугите ми! :1000 (19):

 

Иначе защо трябва да коментираме какви изненади получава Башур-ка. Да е жива и здрава, но това не е наша работа, макар тя зорлем да ни го демонстрира. Или по-скоро на Коко иска нещо да покаже...

Помня преди години, хапвахме в "Кошарите", станах свидетелка на бившия на Емица, на една маса с три жени, ама то едно обгрижване, ама то една лиготия, едни фасони от негова страна, те щяха да се напикаят от кеф. Викам си, да те види отнякъде ангелския глас, ще ти направи нещо дяволско, Кокче... :1000 (29):

 

И все пак, дайте за музика! Да е честито на Емица и Борьо за баладата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от любимите ми песни на Емилия, и страхотен клип за времето си:

 

.... и най-гледаната в канала "Retro Hit" в YouTUBE.

А "Весело момиче" е трета... както и още три нейни клипа в ТОП 10. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Башур на годината :1000 (29): Рева !

 

Майтапа на страна, но какво лошо има жена на нейната възраст да си търси любов по сметка. И така да е, никой не може да я съди, защото всеки сам избира как да живее. А естинската любов трае точно 2 години, след това е навик и уважение. Ако се уважават и разбират, не виждам нищо притеснително. Ми евала - хванала си е милионер, ще се жени, урежда си живота жената... хиляди искат да са ва нейно място.

 

Малцина са тия, като Камелия, които забогатяха и станаха милионерки при това не зависими ! Но това не значи, че само това е варианта да си богат...има и малко по-лесен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разсъжденията ви тук са плачебни, не знам какво сте видели от живота и не искам да коментирам категоризирането, но го давайте по-леко. Утре и вас така някой ще черни без да има правото. Иначе няколко години по интервюта сме видели кое е истина и кое лъжа, Емилия не е титан на мисълта, но е била по-искрена и неподправена от всички взети накуп навсякъде, където е гоорила и за личен живот, и за кариера. Видно е, че в момента е влюбена, не знам дали някой, който не обича истински би писал тези километрични словоизлияния по социалните мрежи, пак тъжно, ако на вас не ви се е случвало. Освен това Емилия си е от старата генерация, на нея разбиранията й за мъж са, че той трябва да е по-силен от нея във всички аспекти, точно така като трябва да бъде. Това че моделът се смени в последното десетилетие не е нейн проблем. Колкото до хитове и глас, участия, има ги и ще ги има, докато се раздава за музиката, а тя не спира да го прави. Никога не е имала нито един албум провал, в който да няма песен емблема за жанра. Златна дискография, уважение от цялата гилдия, каквото малко имат. А псувнята преди години й беше малко на онази, само защото си в ефир не значи, че на такива индивиди трябва да им се мълчи, за да си възпитан разбираш ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видно е, че в момента е влюбена, не знам дали някой, който не обича истински би писал тези километрични словоизлияния по социалните мрежи, пак тъжно, ако на вас не ви се е случвало.

Защо не се влюби в някой от пътя или по-беден от нея, а в милионер? Симпатична ми е Емилия, но всеки трезвомислещ човек ще осъзнае че е с тоя за пари.

От държанка на български богаташ, вдигна летвата на арабски. Поне материално прогресира, за разлика от дъното което копае в кариерата си. Добре че е "Как да изтрезнея" и Стораро, че иначе 2017 беше пълна деградация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се влюби в някой от пътя или по-беден от нея, а в милионер? Симпатична ми е Емилия, но всеки трезвомислещ човек ще осъзнае че е с тоя за пари.

От държанка на български богаташ, вдигна летвата на арабски. Поне материално прогресира, за разлика от дъното което копае в кариерата си. Добре че е "Как да изтрезнея" и Стораро, че иначе 2017 беше пълна деградация.

Кво беше редовното оправдание, в такива среди се движи, налага се там да търси любовта. Освен това, с Коко нали беше по-любов? Може да и е увряла главата

 

Междудругото тоя Башур на снимки като гледам хич не мяза на арабин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова сте го заобсъждали личния й живот, нека бъде с когото си поиска. Проблемът е, че откъм музика хич я няма напоследък. Албум по-добре да не издава - ще е вероятно най-слабият в кариерата й, пълен миш-маш от глупави песнички. Па ако ще и троен да е. Разбирам, че е влюбена и цялата й енергия отива в Башур, но все пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от кой свят падате, но да сте чували за класови различия? Какво значи оправдание като това е реалността й. И сто пъти си е казала, както и всички известни жени, че мъжът трябва да е по-силен от тях. Съжалявам, че ви разочаровам, но парите доста спомагат за това, със строител ли да ходят, изкарвайки парите му за месец само от една вечер? Това дори не е за обсъждане, то е просто психология. Мъжът ще е още по-нещастен и ще се срамува или поне аз бих се. Да не говорим, че стандартът й би я накарал тя да плаща всичко - дрехи, храна и какво ли още не. Кой истински мъж би живял така, освен ако не е някоя подлога...

 

Иначе cerveau, не знам в болднатите песни на първите страници коя е слабичка или тъпичка, честно? "Да бях от гадните" или "Обичай ме", "Калифорния", "Специално за всяка", "Ти си ми", "Как да изтрезнея", "Кой ще му каже", "Питбул", та те се спукаха да ги копират...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от кой свят падате, но да сте чували за класови различия? Какво значи оправдание като това е реалността й. И сто пъти си е казала, както и всички известни жени, че мъжът трябва да е по-силен от тях. Съжалявам, че ви разочаровам, но парите доста спомагат за това, със строител ли да ходят, изкарвайки парите му за месец само от една вечер? Това дори не е за обсъждане, то е просто психология. Мъжът ще е още по-нещастен и ще се срамува или поне аз бих се. Да не говорим, че стандартът й би я накарал тя да плаща всичко - дрехи, храна и какво ли още не. Кой истински мъж би живял така, освен ако не е някоя подлога...

Аз не знам ти колко си задръстен, за да мислиш толкова консервативно за нещата. Нали жените се борят за права, искат равенствео и т.н? Какви са тия Бай Ганьовски глупости с привкус на чалга манталитет? Какво общо има кой, колко пари изкарва и това каква оценка има за себе си? В днешно време особено, жените могат много по-лесно да си намерят работа, да пробият или да се занимават с много по-голям брой професии.

 

Тръгнало да ми обяснява, че жените трябвало да дирят богаташи, че видиш ли да се чувсвал мъжа по-силен. Той ако е силен и с 5лв в джоба ще дава сигурност и спокойствие на жена си, щото не всичко се измерва в суми. А Емица е нищо повече от селско момиче, търсещо каквото и е липсвало в ранна възраст - пари.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът не е толкова в парите, а в манталитета на мъжете и жените. Повечето поп-фолк певици са доста елементарни жени във възприятията си. Какво имам предвид по-точно... Една Нелина например, на която ако сте слушали интервюта - е доста интелигентна жена, също е била с Коко Динев. Нека се замислим с какво ги омайва този човек... Като стане дума за него, винаги го свързват с някаква галантност, мъжественост и не знам си какво. Аз съм го слушал по интервюта - та той не може да върже две приказки, дори не е красавец или млад, за да му връзват. Сваля всичките с един изпитан прийом. Букети, комплименти, подаръчета и те вече се разтапят, защото до там им се свеждат разбиранията за кавалерство у един мъж. С някаква мазохистична страст впоследствие търпят буйния му нрав и ревност... Нелина са щели жива да я погребват на Витоша на Коко мутрите и това самата тя го е казвала при Гала, веднъж след 100 години се отпусна и си каза истината. Мислите, че не е поступвал и Емилия той ли... Странно, но явно това им харесва. И понеже Нелина е жена с по-чист морал и нетърпимост към унижения, все пак е съумяла да се откъсне по някое време, обаче аз все още се чудя как е хлътнала - с интелект ли я е впечатлил, не са я сваляли по този начин ли, та те дори са като Крачун и Малчо... Просто въпросният Коко има някаква харизма на коцкар и му падат в краката. Реално има и доста по-богати мъже от него.

 

Емилия според мен, доколкото мога да си съставя впечатления така отстрани и от интервюта, е скромна, добра душа и би могла да позволи един мъж да я мачка, ако го обича, само и само да чувства се повече жена, ако той доминира. Затова и се е задържала толкова с Коко. Със сигурност обаче е имала чувства, това са много години. Но той човекът просто си е бохем и женкар. Няма да забравя как в едно интервю обясняваше как Коко не обичал да си гледа децата, докато са малки, не го бивало с бащинските задължения - разказваше го така, сякаш това е най-нормалното нещо. Аз продължавам да се чудя на тъпия манталитет на тези певици. Трябва да изискват много повече. Сами се прецакват, после страдат. Ама реално едно представително и умно момче пък с тях ли ще се занимава точно... на тях наистина средата им е точно от Коковци.

 

Емилия в специалния брой на НФ разказва, че харесва едри мъже - така че чисто физическият и новият влиза в категорията. Изглежда, поне на вид , и доста по-улегнал и поне няма типичното мазно прасешко излъчване на селска мутра-тарикат. Мисля, че ще я носи на ръце, и дано е така, за да се почувства щастлива. Няма лошо, че го показва - едва ли е, за да парадира. А то каквото е писано, това ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема е в целия жанр, не е конкретно при Емилия. Пълна липса на идеи при композиторите, нищо оригинално и открояващо се. Да използва момента и да се радва на живота си, пък скоро ще гърми пак.

 

Тези дни беше пуснала видео с лайф на народна песен - ако това е изхабения глас, нека всяка такъв изхабен глас да има!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това интервю на Емилия със Скерлев е много, много добро и просто се усеща колко е земна, скромна, с чувство за самоирония дори, помъдряла с годините. Имат много зрели разсъждения със Скерлев, супер трезвомислещи хора - такива харесвам. Няма и грам поза, даже са и забавни на моменти.

- това интервю тук след наградите също е доста обективно. Тя застава и на страната на по-заслужилите колеги, отдава почит на авторитетите, безпристрастна и открита е. Личи си, че има принципи и е хубаво, че има случаи, в които ги отстоява. Харесва ми тази промяна при Емилия, а може би и тя си го носи, просто преди години всички бяха във филма. И когато нещата утихнаха, бързо се показа кой какъв човек е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малцина са тия, като Камелия, които забогатяха и станаха милионерки при това не зависими !
Я да не забравяме леля Ваня в това число! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе Башурчица нали преди беше дала интервю, в което твърдеше, че никога не била разчитала на мъж за финанси в кариерата. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да не забравяме леля Ваня в това число! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе Башурчица нали преди беше дала интервю, в което твърдеше, че никога не била разчитала на мъж за финанси в кариерата. :1000 (29):

Ами лъжа ли е ?

Повечето нейни клипове са на Скерлев и в никакъв случай скъпи. Също така никога не е парадирала със скъпи дрехи или стандарт на живот.

В професионален план, винаги си е имала средно по 10 участия на месец с които спокойно може да финансира кариерата си.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е една от малкото, чиято кариера е спонсорирана от продуцента (лъжа е, че си плащат сами всичко, отпускат им се пари за песен и клип, друг е въпросът, че са крайно недостатъчни в повечето случаи) и като знаем нивото на клиповете, общо-взето не се бърка често от собствения си джоб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е една от малкото, чиято кариера е спонсорирана от продуцента ...

 

Ами защо не се замисли някой тогава защо това е така?

Всеки нормален и трезвомислещ бизнесмен би инвестирал в това, което харесва, отколкото в нещо, за което смята, че ще си изгуби парите. Това си е съвсем в реда на нещата. Просто бизнес.

Друг вече е и въпросът (до отговорът на който стигнаха не малко хора в тази тема), че Емилия като човек е много по-читава от повечето си колежки. А освен това е и коректна спрямо шефа си. Нормално е той да подпомага хора като нея, а не някои други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Башурица е читав човек, но в последните години, когато съзря като личност и мина през перипетиите на живота. Преди това беше глупавичка, избухвалива, първична, но и в двата периода - естествена. Винаги съм си имал падалка по нея, винаги ме е привличала дори и когато беше прегърбена.

 

Казвала е няколко пъти, че е изключително благодарна на продуцентите си, защото са зад нея и й помогат финансово. Виждайки клиповете й, поне става ясно какви са възможностите на Димитров откъм спонсориране.

 

Самият факт, че не е използвала парите на митничаря и Коко Динев за кариерни облаги за мен говорят за достойнство и принципи. Да разчиташ само таланта си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че не е използвала парите на митничаря и Коко Динев за кариерни облаги за мен говорят за достойнство и принципи. Да разчиташ само таланта си...
А може би просто няма идеи. Или пък амбиция (което сама е споменавала).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...