Jump to content



Препоръчани коментари

Преси да вземе да се оттегли от юни. Да направи една по-голяма пауза и дано догодина да има награди, на които тя да присъства, но без да пее и да не взима нищо. Най-много да връчи някоя награда.

Да се появи като голяма звезда, каквато е. Да каже няколко думи пред Галя от "Автограф" за бебето и да обяви, че се завръща на сцената през лятото. С голям концерт в Зала 1 на НДК, подарък за верните й фенове. С който да отбележи юбилея - 15 години на сцена. :Vishenka_05:

 

Преславо, чети!!! :1000 (29): :1000 (29):

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси да вземе да се оттегли от юни. Да направи една по-голяма пауза и дано догодина да има награди, на които тя да присъства, но без да пее и да не взима нищо. Най-много да връчи някоя награда.

Да се появи като голяма звезда, каквато е. Да каже няколко думи пред Галя от "Автограф" за бебето и да обяви, че се завръща на сцената през лятото. С голям концерт в Зала 1 на НДК, подарък за верните й фенове. С който да отбележи юбилея - 15 години на сцена. :Vishenka_05:

 

Преславо, чети!!! :1000 (29): :1000 (29):

Защо да присъства като няма да получава? Да й дадат за 15 години на сцена, за 10-тата годишнина нищо не й дадоха. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси да вземе да се оттегли от юни. Да направи една по-голяма пауза и дано догодина да има награди, на които тя да присъства, но без да пее и да не взима нищо. Най-много да връчи някоя награда.

Да се появи като голяма звезда, каквато е. Да каже няколко думи пред Галя от "Автограф" за бебето и да обяви, че се завръща на сцената през лятото. С голям концерт в Зала 1 на НДК, подарък за верните й фенове. С който да отбележи юбилея - 15 години на сцена. :Vishenka_05:

 

Преславо, чети!!! :1000 (29): :1000 (29):

Самостоятелен концерт не ми се вижда много добра идея, а и не мисля, че Преслава би се захванала с това. Може би след време и да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да присъства като няма да получава? Да й дадат за 15 години на сцена, за 10-тата годишнина нищо не й дадоха. :mf_surrender:

Ее, как защо? Нищо не схващаш. Това ще е първата й поява след раждането. Водещите ще обявят: " Наградата ще връчи любимата на всички...Преславааааа" и ще почне припева на "Обратно в играта". Залата ще е на крака и публиката ще изпадне в дива истерия. А нашето Преси, усмихнато, ще върви към сцената. След като музиката спре, ще вдигне ръце нагоре и ще стои така една минута, радваща се на аплодисментите и скандиранията ПРЕ-СЛА-ВА! :Vishenka_05:

:1000 (29):

 

Самостоятелен концерт не ми се вижда много добра идея, а и не мисля, че Преслава би се захванала с това. Може би след време и да се получи.

Защо да не е добра идея?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, как защо? Нищо не схващаш. Това ще е първата й поява след раждането. Водещите ще обявят: " Наградата ще връчи любимата на всички...Преславааааа" и ще почне припева на "Обратно в играта". Залата ще е на крака и публиката ще изпадне в дива истерия. А нашето Преси, усмихнато, ще върви към сцената. След като музиката спре, ще вдигне ръце нагоре и ще стои така една минута, радваща се на аплодисментите и скандиранията ПРЕ-СЛА-ВА! :Vishenka_05:

:1000 (29):

Да не сме 2004-та, когато българите ходеха по концерти, защото сега освен мангали, швестеруги - друго не виждам. А знаем, че Преслава не е баш любимката на този контингент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не сме 2004-та, когато българите ходеха по концерти, защото сега освен мангали, швестеруги - друго не виждам. А знаем, че Преслава не е баш любимката на този контингент.

Не сме 2004-та и да, със сигурност чалгата е в дупка, но не е и като да не се слуша. Пайнер могат да напълнят НДК, а Преслава е голямо име, което е все още актуално и вълнува.

Каквито и да са хората на този евентуален концерт, ще реагират шумно на Преслава. А и ще се е усетила липсата й от клубовете.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме 2004-та и да, със сигурност чалгата е в дупка, но не е и като да не се слуша. Пайнер могат да напълнят НДК, а Преслава е голямо име, което е все още актуално и вълнува.

Каквито и да са хората на този евентуален концерт, ще реагират шумно на Преслава. А и ще се е усетила липсата й от клубовете.

Аз съм ЗА Преслава да приключи с пеенето и да си гледа детето/децата, съвсем сериозен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА Преслава да приключи с пеенето и да си гледа детето/децата, съвсем сериозен съм.

Айде, няма нужда от такива крайности. :1000 (29):

Почивка малко и догодина самостоятелен концерт.

Само тва й липсва към перфектната кариера. :Vishenka_05:

 

За бога, дори Рени е напълнила НДК през 2008-ма. :mf_surrender: Ако има чалга изпълнител, който не трябва да се страхува от самостоятелен концерт, това е нашата.

Глория отпразнува 20 години в НДК :mf_surrender: да не би да има повече фенове от Преса? Или пък е по-актуална и по-слушана? :mf_surrender:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, няма нужда от такива крайности. :1000 (29):

Почивка малко и догодина самостоятелен концерт.

Само тва й липсва към перфектната кариера. :Vishenka_05:

 

За бога, дори Рени е напълнила НДК през 2008-ма. :mf_surrender: Ако има чалга изпълнител, който не трябва да се страхува от самостоятелен концерт, това е нашата.

Глория отпразнува 20 години в НДК :mf_surrender: да не би да има повече фенове от Преса? Или пък е по-актуална и по-слушана? :mf_surrender:

Ама защо сравняваш Глория и Преслава? Преслава и много други са се учили от певици, като Глория. А феновете на Глория и Преса са много различни, на втората са повече за клубове, докато Глория виждаш какво прави по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо сравняваш Глория и Преслава? Преслава и много други са се учили от певици, като Глория. А феновете на Глория и Преса са много различни, на втората са повече за клубове, докато Глория виждаш какво прави по концерти.

Какво като са се учили от Глория? Това, какво общо има с темата?

Преслава е достатъчно голямо и доказано име. Пееща и със силна дискография. Все още е актуална. Ако след раждането не направи концерт, кога? Има и повод - 15 години на сцена.

Това ще е перфектното завръщане.

Не мога да разбера и одеве не отговори. Смяташ, че Преслава не може да напълни НДК? Че няма какво да изпее или...?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Преслава НЕ може да напълни НДК!

Да, Глория има много повече и далеч по-верни фенове!

Да, Преслава НЕ е концертен изпълнител и почти няма какво да изпее на тази сцена!

 

Нещата са ясни, а детските приказки и фантазии могат да се обсъждат някъде другаде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като са се учили от Глория? Това, какво общо има с темата?

Преслава е достатъчно голямо и доказано име. Пееща и със силна дискография. Все още е актуална. Ако след раждането не направи концерт, кога? Има и повод - 15 години на сцена.

Това ще е перфектното завръщане.

Не мога да разбера и одеве не отговори. Смяташ, че Преслава не може да напълни НДК? Че няма какво да изпее или...?

Защото Глория има песни за концерта сцена, а Преслава, не! Янева ти го е написала, няма да повтарям след нея. Ти взе да ги сравняваш двете преди мен. Нищо против Преслава, харесвам я, признавам я, но е дорасла за голяма сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, няма нужда от такива крайности. :1000 (29):

Почивка малко и догодина самостоятелен концерт.

Само тва й липсва към перфектната кариера. :Vishenka_05:

 

За бога, дори Рени е напълнила НДК през 2008-ма. :mf_surrender: Ако има чалга изпълнител, който не трябва да се страхува от самостоятелен концерт, това е нашата.

Глория отпразнува 20 години в НДК :mf_surrender: да не би да има повече фенове от Преса? Или пък е по-актуална и по-слушана? :mf_surrender:

О, хич не съм краен, тези дни ще правя тема за Преси и евентуалното й завръщане, но ако смята да ми пуска клубни бози - да си гледа детето и да не се резили!

Рени три пъти е пълнила НДК - 2000,2002 и 2008-ма!

Гло е с повече фенове, такива трайни, в графата на почитателите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Глория и нейните почитатели и и като цяло почитателите . Всяка една певица има своите фенове , било то много като количество или малко ! Страхотна певица е Преслава и не смятам ,че няма голяма фенска маса , тя е страхотен професионалист на който аз много симпатизирам от по - младите певици в музикална компания "Пайнер" ! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Глория има песни за концерта сцена, а Преслава, не! Янева ти го е написала, няма да повтарям след нея. Ти взе да ги сравняваш двете преди мен. Нищо против Преслава, харесвам я, признавам я, но е дорасла за голяма сцена.

Не съм казал нищо против Глория. ;) Уважавам я, защото е положила някакви основи и определено е пример. Но това не прави Преслава по-малко успешен изпълнител.

И какво значи : "няма песни за концертната сцена"? Не си ли гледала/присъствала на турнетата на Пайнер? Или просто се заяждаш, пригласяйки на Янева ? :)

Горчиви спомени, Нямаш сърце, Обичам те, Безразлична, Не и утре, Лъжа е, Уморих се, Силните мъже, Водка с утеха, Не съм ангел, Не ми пречи, Първи в сърцето, Ако утре ме губиш, Като за финал, Феномен, Пази се от приятелки...за теб клубни парчета ли са ?

 

Янева, в темата на Преслава си. Като не ти изнася - не пиши тук.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал нищо против Глория. ;) Уважавам я, защото е положила някакви основи и определено е пример. Но това не прави Преслава по-малко успешен изпълнител.

И какво значи : "няма песни за концертната сцена"? Не си ли гледала/присъствала на турнетата на Пайнер? Или просто се заяждаш, пригласяйки на Янева ? :)

Горчиви спомени, Нямаш сърце, Обичам те, Безразлична, Не и утре, Лъжа е, Уморих се, Силните мъже, Водка с утеха, Не съм ангел, Не ми пречи, Първи в сърцето, Ако утре ме губиш, Като за финал, Феномен, Пази се от приятелки...за теб клубни парчета ли са ?

 

Янева, в темата на Преслава си. Като не ти изнася - не пиши тук.

"Пази се от приятелки", вика... :3fdb8960598fa63e:

Много си ми изнася, знам прекрасно какво и къде пиша! Я слез на земята и спри с розовите мечти, че тази някога ще направи концерт!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тези глупости, че само песни с текстове като на Глория са подходящи за концерт? На Запад се пее открито за секс, полови органи, убийства и каквото се сетите, пък турнетата им са пълни. Няма такова нещо като песни за концерт. Не и когато си име с дългогодишна кариера и продължаваш да вълнуваш хората.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пази се от приятелки", вика... :3fdb8960598fa63e:

Много си ми изнася, знам прекрасно какво и къде пиша! Я слез на земята и спри с розовите мечти, че тази някога ще направи концерт!

Аз съм на земята и далеч не съм вманиачен на тема Преслава. Щото май натам биеш. Виждам недостатъците и грешките й. И не ми е проблем да ги посоча. Правил съм го.

Признавам успехите на Галена и не злобея срещу нея.

 

Теб не мога да те разбера. Обсъждаме някви неща за Преслава ( в темата й, а не в скандалите) и ти идваш и ми влизаш рязко. Че и ми казваш, какво да не пиша??? Не ти бутам Преса в скандалите, като не я харесваш и не те вълнува, не й влизай в темата. Не можела да напълни НДК, нямала песни за

концертна сцена...глупост след глупост. :mf_surrender:

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тези глупости, че само песни с текстове като на Глория са подходящи за концерт? На Запад се пее открито за секс, полови органи, убийства и каквото се сетите, пък турнетата им са пълни. Няма такова нещо като песни за концерт. Не и когато си име с дългогодишна кариера и продължаваш да вълнуваш хората.

Какви ги говориш? Нямаш ли песни за децата, родината, майката и изворчето на село, не можеш да правиш концерти. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви ги говориш? Нямаш ли песни за децата, родината, майката и изворчето на село, не можеш да правиш концерти. :1000 (29):

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви ги говориш? Нямаш ли песни за децата, родината, майката и изворчето на село, не можеш да правиш концерти. :1000 (29):
Къде е концертът на Пресла тогава?! За 15 години така ли не можа да ги изпее тези "концертни хитове" на своя изява? Нали уж е най-голямата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е концертът на Пресла тогава?! За 15 години така ли не можа да ги изпее тези "концертни хитове" на своя изява? Нали уж е най-голямата?

Ще направи! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е концертът на Пресла тогава?! За 15 години така ли не можа да ги изпее тези "концертни хитове" на своя изява? Нали уж е най-голямата?

Янева, тя не е длъжна да прави концерт, за да доказва нещо на някого. Както приемаш,че Глория не иска да ходи по клубовете, защо не приемеш, че има други, които не искат да се занимават с концертна дейност? След време може и да направи, но ще е защото го чувства, а не защото така трябва да се доказва.

Много се дразня на тези постоянни подмятания, че нямаш ли песни на социална тематика, не ставаш за нищо. А пък ако си успял да се задържиш актуален с адекватна за времето продукция, значи си плюл върху творчеството си. Какви ли не неща се изсмукват от пръстите, за да се омаловажават някои изпълнители.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е концертът на Пресла тогава?! За 15 години така ли не можа да ги изпее тези "концертни хитове" на своя изява? Нали уж е най-голямата?

Янева, какви са тия нови термини в музиката? Концертни хитове? :mf_surrender: Смешно е. Тва е някво супер селско, остаряло, чалга мислене, за бога. :1000 (29):

Не е направила концерт, защото не е искала. По-важно й беше да направи всичко възможно за да остане в топ 3. И успя. Дуети, пеене на чужди песни, бълване на комерс бози, ламтене за награди, участия през вечер...

Надявам се, че след раждането ще се замисли за концерт. Иска ми се. :)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...