Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Надявам се е майтап това, което казваш. Айде Таня Савич може да не я знаят повече, но Весна и Миле го знаят под път и над път на балканите. Хич не са малки звезди това, евала. Цеца също имаше успех тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сърбите настъпват, колкото и да не му е кеф на Пайнера и другите наши продуценти.

 

9255628R.jpg

 

9255632d.jpg

Ееее те направо на участия си започват.Информацията сигурна ли е, че мисля да посетя кака Весна на 9-ти март. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси кои са тия сръбски анонимници ?!?!

Шегуваш се със сигурност, нали? Весна и Миле са икони.

Предишния му концерт в Арената е бил уникален, за жалост го пропуснах, но за този ще дам всичко от себе си да отида.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее те направо на участия си започват.Информацията сигурна ли е, че мисля да посетя кака Весна на 9-ти март. :1000 (19):

 

Сигурна е, щом е от Сашка "Ангелчето".....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шегуваш се със сигурност, нали? Весна и Миле са икони.

Предишния му концерт в Арената е бил уникален, за жалост го пропуснах, но за този ще дам всичко от себе си да отида.

Ами не , не се шегувам. Не слушам Сръбска музика.. знам само Карлуеша,Цеца и Емина Яхович

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не ги знам тея грозни пачи, а гадния кръчмарски мангал Миле не ме интерсува.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

оооо одне омеее йедан е магууу

 

 

Весна има едни от най-големите хитове в сръбския турбофолк и в първата половина на 90-те нямаше човек в България, който да не я знае, но към днешна дата е един деформиран бидон. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

оооо одне омеее йедан е магууу

 

 

Весна има едни от най-големите хитове в сръбския турбофолк и в първата половина на 90-те нямаше човек в България, който да не я знае, но към днешна дата е един деформиран бидон. :Vishenka_05:

Шегувам се много ясно. Знам я, за мое огромно съжаление. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз съм казал, че от някакъв келеш с пари от мама, Галин стана мъж, защото направи компромис, като си преглътна егото. Колко мъже ще го направят, на негово място?

 

Тук си много прав. Галин направи за Галена най-голямото нещо в подобна ситуация - застана зад прясното си гадже, без да я знае каква е, заложи си името и репутацията и рискува с нея. След това я засипа с достатъчно пари, за да излезе от батака, а когато тя го направи, беше достатъчно само да се радва на резултата, защото от много години Галена няма нужда и от една негова стотинка.

 

А всеки мъж, който застане зад линчувана грешница, се превръща в нейн завинаги. Още от древността историята е една и съща ... ако рискуваш с жена и спечелиш, печелиш кажи-речи всичко.

 

За мен истината е, че Галин е много повече от на мама вафльото, а Галена - много повече от тъпа смядовска чалгарка с късмет. И двамата щяха отдавна да са го закъсали, ако не бяха много повече от това, което се говори за тях. Галин очевидно е добър баща, хитър бизнесмен и борбена личност, а Галена е достатъчно умна, амбициозна и е абсолютна работохоличка.

  • Like 1

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук си много прав. Галин направи за Галена най-голямото нещо в подобна ситуация - застана зад прясното си гадже, без да я знае каква е, заложи си името и репутацията и рискува с нея. След това я засипа с достатъчно пари, за да излезе от батака, а когато тя го направи, беше достатъчно само да се радва на резултата, защото от много години Галена няма нужда и от една негова стотинка.

 

А всеки мъж, който застане зад линчувана грешница, се превръща в нейн завинаги. Още от древността историята е една и съща ... ако рискуваш с жена и спечелиш, печелиш кажи-речи всичко.

 

За мен истината е, че Галин е много повече от на мама вафльото, а Галена - много повече от тъпа смядовска чалгарка с късмет. И двамата щяха отдавна да са го закъсали, ако не бяха много повече от това, което се говори за тях. Галин очевидно е добър баща, хитър бизнесмен и борбена личност, а Галена е достатъчно умна, амбициозна и е абсолютна работохоличка.

 

:1000 (19): :1000 (19):

 

Браво за този коментар!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Версията на "По друм одам" е великолепна! Недоумявам защо не предизвика фурор, подобно на "Тежко мина младостта". :phpgrin2:

Наистина нейната версия е най-добрата правена. Клипа също много допринася. Евала и правя, че не е като другите които отидат на ''Приказките'' и снимат клиповете там.

Фоклорните песни не стават хитове веднага. ''Тежко мина младостта'' си разгърна потенциала по-късно. Напоследък гледам, че много са скочили гледанията и на ''Машала'', ''Ела се вие'', ''Хубава си, моя горо'' и ''Защо пиеш, приятеле''. ''Конче си изведох'' също съвесем спокойно ще си направи милиона. Надявам се тази песен след месеци да си разгърне потенциала.

Виж примерно статистиката тук - от 2010 а чак сега почва да прави силни гледания. Имаше и друго клипче на тази песен с 1,5 милиона но е изтрит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не ги знам тея грозни пачи, а гадния кръчмарски мангал Миле не ме интерсува. Това се води и спам. Не е сръбски раздел. :)

Ужас! Ще се направя, че не съм прочела това ... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не се оцени :(

 

Наистина е жалко. Можеше повече да се оцени. На мен ми харесва и си я слушам. Забелязала съм тенденция подобни песни да остават незабелязани. Не говоря само за Преслава. "Да ти олекне" на Галена също ми е много любима, но и тя остана незабелязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не се оцени :(

 

 

Наистина жалко! Жесток трак, но с толкова лош клип, че чак смешен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук си много прав. Галин направи за Галена най-голямото нещо в подобна ситуация - застана зад прясното си гадже, без да я знае каква е, заложи си името и репутацията и рискува с нея. След това я засипа с достатъчно пари, за да излезе от батака, а когато тя го направи, беше достатъчно само да се радва на резултата, защото от много години Галена няма нужда и от една негова стотинка.

 

А всеки мъж, който застане зад линчувана грешница, се превръща в нейн завинаги. Още от древността историята е една и съща ... ако рискуваш с жена и спечелиш, печелиш кажи-речи всичко.

 

За мен истината е, че Галин е много повече от на мама вафльото, а Галена - много повече от тъпа смядовска чалгарка с късмет. И двамата щяха отдавна да са го закъсали, ако не бяха много повече от това, което се говори за тях. Галин очевидно е добър баща, хитър бизнесмен и борбена личност, а Галена е достатъчно умна, амбициозна и е абсолютна работохоличка.

Уникални са, наистина ! Подкрепям напълно мнението ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е подписан договора. За панаира при нас през август също.... :happyppl:

 

9255657J.jpg

 

 

Миле не можа да напълни арената в Белград, при вас ще празнувал юбилей :3fdb8960598fa63e:

по темата : Да си припомним кавъра на един хит на Миле :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...