Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А защо вече не сте Глорияни? С какво ви изгуби Глория?

 

Аз лично се разочаровах от едно нейно участие. Пуста аз, път патувах от Скопйе, на почивка в Свети Влас, а и с огромно желание да си видя идолката. Помня имаше участие в една кърчма "Бъчвата" в Слънчев Бряг. Отидох с толкова ентузиазъм. Тя пее, а всички около нея, па и аз. 1000%20(29).gif Подскачах около нея като малко детенце. 1000%20(29).gif

Хората искаха да се снимат, а тя някаква намуцена и дърпаше се като да сме всички болни от чума. 1000%20(29).gif Исках да я прегръна и да се снимам, а тя ледена и студена като камък да прегръщам. 1000%20(29).gif А и не ми се виде толкова красива, май се беше сама гримирала, ама доста неуспешно или такава бе от настроението и. Цялото и участие мина някак насила. И тогава, нещо се пречупи в мен...1000%20(29).gif

Да напомня че след участието и, дойде и Ивана със Стояна и седнаха на една маса с Глората. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Андреа, и Преслава, с лайв версиите им. Едната пробутваше плейбек за живо, другата записваше песни на колегите си и ги пееше на живо, което продължава и до днес. Преди беше Милко, днес - Наско Ментата.

Емилия пък защото не записа "Шушана" и целия микс дори..Угодно се изпуска май :whistling:

Андреа също е записвала песен на колега

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мдаааа ... и доста потребители всъщност слушаха метъл, а да не говорим особено за български хип хоп, тогава бяха златните му години.

 

Според мен сътвориха грандиозна глупост със затварянето на форума на Планета ... там имаше десетки хиляди души, по време на награди имаше по 700 потребителя наведнъж. Имаше си общност, форумски срещи, имаше хора, които станаха гаджета и приятели и в реалния живот оттам.

 

В един момент беше един от петте най-големи форума въобще в България, имаше гостувания на певици и какво ли не.

 

Няма да е преувеличено да кажа, че края на златния период на чалгата е една сложна комбинация от изтъркване на образи, икономическа и социална ситуация, възход на поп-а, наличието на Андреа и Елена и техните синтезатори И затварянето на нещо толкова голямо като форума.

  • Like 1

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АНЕЛИЯ :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

 

Мдааааа, Анелия! Сила беше тогава. Децата умираха за нея, както днес по никоя от новите. И си беше норма някъде до към 2005 година.

 

 

Тогава си беше най-хубавото време. Липсва ми този форум. Имаше уникални теми наистина.

Фокси, кажи им за Глория какво беше.. :3fdb8960598fa63e:

 

Тия в папката на Глория бяха напълно обсебени. Правеха чат-тема от 100 страници за максимум 3 дни. Нямаше никаква възможност да следиш каквато и да е дискусия там. Затова казах на Гуги да реже целия чат при Кама, за да си чуем приказката. Нема смисъл от див трафик, ако нищо не се случва. Тогава не знаех как да си сложа подпис и аватар. Минчо, на Слави брат му ми сложи аватар на Глория и после не знам как да го сменя. Бъзикаха ме здраво. Мен примерно в оня форум ме банира за 1 месец burg@zliata само защото бях писал, че Гергана мачка чаршафите на изпълнителният директор на сладкарският завод в Своге, който правеше вафлите "Мура Мега" и заради това тя е на турнето. Освиркаха ме, нареждаха ме, а като Гергана дойде за първия концерт тук във Видин, излиза от колата на оня и той неотлъчно до нея. Снимах ги пред един магазин до гарата, където вървеше някаква томбола, а Гергана бе първият изпълнител като гост да тегли печелившите и като им показах снимките и burg@zliata.... ама извинявай, аз не знаех. Бе викам хубаво се извиняваш, ама бан по време на турне е направо дране като на Казаков в Рамания днес.

 

 

image.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Падам!

 

И ти ли Бруте? :g2: Целия форум беше с банера на Кама. 10 години празнуваше като певачка и си го сложи кой ли не, без "десовите", разбира се..... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия пък защото не записа "Шушана" и целия микс дори..Угодно се изпуска май :whistling:

Андреа също е записвала песен на колега

Еми същото е като при другите и при Емилия. При Андреа с песента на Борис Дали не е било с цел ПР, а и Борис тогава и я подари. Песента не беше популярна, за да се е възползвала от това. Докато при Емилия и Преслава е точно възползване и изгода на чужд гръб. Емилия направо прекали с целия микс, а това не е типично за нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

До Емилия има нов мъж и тя твърди, че това е сродната й душа. Утре ще разберем точно кой е, а дотогава: Певицата за "кризата" в попфолка и учи ли на лошо възпитание чалгата: https://nova.bg/news/view/2018/01/26/205236...0-%D1%81%D0%B8/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Читателите на Signal.bg дадоха най-силна подкрепа за авторската песен на фолклорна основа "Ало, мамо", която се изпълнява от Ивана.

 

Сингълът излезе през лятото на 2015-а година и достигна до най-широк кръг публика, а по-късно бе включен като водеща песен в албума на звездата "Не давам да се даваме".

 

Ето и цялата класация по точки тук:

 

01. Ивана - Ало, мамо - 209 160 точки

02. Иван Дяков - Земи огин, запали ме - 189 810 точки

03. Нелина - Българийо, ти майко свята - 184 224 точки

04. Екстра Нина - Стано, мъри Станчице - 171 935 точки

05. Цветелина - Да кумуваш, да кръщаваш - 156 840 точки

06. Райна - Дъще моя - 129 400 точки

07. Ива Костадинова - Девойко, мари хубава - 118 696 точки

08. Валя - Охридското езеро - 115 276 точки

09. Ашли - Рипни Калинке - 91 768 точки

10. Дафина Димитрова - Пий, куме - 91 008 точки

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът и едва ли е толкова тъп да се върже. :1000 (29):

:3fdb8960598fa63e:

То е ясно, че ще каже бяхме гаджета и се снимахме. След като скъсахме той пусна клипа. :1000 (29): Пък и синът и едва ли ще иска да го гледа...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Читателите на Signal.bg дадоха най-силна подкрепа за авторската песен на фолклорна основа "Ало, мамо", която се изпълнява от Ивана.

 

Сингълът излезе през лятото на 2015-а година и достигна до най-широк кръг публика, а по-късно бе включен като водеща песен в албума на звездата "Не давам да се даваме".

 

Ето и цялата класация по точки тук:

 

01. Ивана - Ало, мамо - 209 160 точки

02. Иван Дяков - Земи огин, запали ме - 189 810 точки

03. Нелина - Българийо, ти майко свята - 184 224 точки

04. Екстра Нина - Стано, мъри Станчице - 171 935 точки

05. Цветелина - Да кумуваш, да кръщаваш - 156 840 точки

06. Райна - Дъще моя - 129 400 точки

07. Ива Костадинова - Девойко, мари хубава - 118 696 точки

08. Валя - Охридското езеро - 115 276 точки

09. Ашли - Рипни Калинке - 91 768 точки

10. Дафина Димитрова - Пий, куме - 91 008 точки

Обичаната ми тя! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми същото е като при другите и при Емилия. При Андреа с песента на Борис Дали не е било с цел ПР, а и Борис тогава и я подари. Песента не беше популярна, за да се е възползвала от това. Докато при Емилия и Преслава е точно възползване и изгода на чужд гръб. Емилия направо прекали с целия микс, а това не е типично за нея.

С тази разлика, че песните, които записа Емилия не са на Ментата по принцип. И поканата да запише микса идва от неговия екип. Не случайно е качен и в същия канал, където е качен и микса на Ментата. ;) Обаче това угодно го пропускате за сметка на факта, че Преслава си записа лайф запис и си го пуска него по участията и в YouTube без разрешение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...