Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Омг, Яни беше приета много по-добре от Джулия. Само какво ви е изгодно гледате и хвалите Джулия щото е приятелка на Галош и Фикрет, не за друго ;)

Тая Джулия няма капчица харизма. няма и Хит. кво ми хвалите тъка. същата ка Крисия Д.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз останах потресен от живото пеене на Джулия. Тук много се хвали вокалните и възможности, а на клипа звучи ужасно зле!

Коментирай, че тези дни се навършват 10 години от появата на четири страхотни хита :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг, Яни беше приета много по-добре от Джулия. Само какво ви е изгодно гледате и хвалите Джулия щото е приятелка на Галош и Фикрет, не за друго ;)

Божее, Джула ги смаза с прием, и за твое сведение нито е приятелка с Галя нито с Фикрет, просто момичето има талант и харизма, това което липсва на Яница и на Роксана за да бъдат сред топ изпълнителите. Яница 15 години на сцена чак като се съблече и започна да пее каква кучка била чак тогава децата я откриха и си мислят, че е ново име в поп фолка. :mf_surrender:

 

Пп. Да, Яница подготвя дует с Кристиана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че тези дни се навършват 10 години от появата на четири страхотни хита :Vishenka_05:

Трака на Преслава - единствен и неповторим! Дано скоро ни изненада с балада!

Другите също са приятни.

-А.

Очакваш ли дуета на Яни с Кристиана ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трака на Преслава - единствен и неповторим! Дано скоро ни изненада с балада!

Другите също са приятни.

-А.

Очакваш ли дуета на Яни с Кристиана ?

Не, мисля че ще смъкне нивото :( .. освен ако няма скандални лесбо сцени - ще смаже!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия сложи и Яница и Роксана в малкия си джоб, стига си дрънкал само глупости. :bag:

 

 

Тая Джулия няма капчица харизма. няма и Хит. кво ми хвалите тъка. същата ка Крисия Д.

 

Ако някой си мисли, че има разлика между Галена от 2006 и Преслава от пролетта на 2005 с Джулия и Крисия Д. от 2017 значи е пълен наивник. Трябват им 2 неща на тези малките - хит и как да стигнат до него. Всички други данни си имат. Ако не знаят как се прави да питат Преслава и Галена. Не е задължително да духат за това като Галена. Може да си продадат душата, здравето и съвестта срещу по-голям процент за Пайнер. Същата проституция си е. Но кой ще го вълнува това през 2025-та и кой ще се връща към генезиса от 2017 освен чичо Фокс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да, забравих най-важното за Джулия и Крисия Д. Да се съберат на по едно питие някъде и да теглят чоп коя ще бъде русата кучка. После да се скарат за дрешки и парцалки, като предизвикат скандал. Ако не знаят как се прави скандал да питат педалите около чалгата, които са обикновено гримьори, коафьори, но умират да се наричат стилисти. Те са перфектните бази данни за всичко, от скандал, до изневери и кифленски скандали. Лесно се стига с тях до ония медии, защото и главните им редактори, на същите ония медии, са педали и се си бъркали по дупките с тези господа (о, извинявам се за пола!). Само нахвърлям... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма излагация Галош - 1 милион гледания за 6 дни ... "Не се изтриваш" ги направи за 2.

Кел файда, като но концерта се прие по-вяло от Моро му.

 

И да питам, Петя от Добрич има ли песен с 20 млн. ??? Щото Галка има, и то не 1 и 2 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ее thank you. Това ще е хит и е най-добрата й песен наред с "Все ми е тая" според мен.

 

Ти да не си се снимал в клип на Лорена btw?

 

Ахах, ти що не ми харесваш снимките във фейсбук бе. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво стана, нали "Не се изтриваш" щеше да направи 10 млн. до 00:01 часа на 1-ви януари? Щеше, ама не щеше...

НЯМААААА .. А КАЙЛИ-ПРЕСИФАН БЕШЕ СИГУРЕН ХАХАХАХАХ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кел файда, като но концерта се прие по-вяло от Моро му.

 

И да питам, Петя от Добрич има ли песен с 20 млн. ??? Щото Галка има, и то не 1 и 2 :)

Петя от Добрич има дуети с Джена,Фики,Тони Стораро,Анелия и пак няма 20 млн :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЯМААААА .. А КАЙЛИ-ПРЕСИФАН БЕШЕ СИГУРЕН ХАХАХАХАХ

И ти беше сигурен, че песента на Галош ще има над 500к гледания първото денонощие, ама ... ;)

 

"Не се изтриваш" ще си ги направи 10 милиона без проблем, дори до 5-10 януари .. просто последните дни намалява дневната интензивност, ако беше запазена сега трябва да е около 9,5.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти беше сигурен, че песента на Галош ще има над 500к гледания първото денонощие, ама ... ;)

 

"Не се изтриваш" ще си ги направи 10 милиона без проблем, дори до 5-10 януари .. просто последните дни намалява дневната интензивност, ако беше запазена сега трябва да е около 9,5.

Казах ти , Галена пусна песента точно преди голямото пътуване а и не е Попфолк парче

 

Няма да повтарям като папагал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти , Галена пусна песенто точно преди голямото пътувани а и не е Попфолк парче

ама ти се кълнеше, че си говорил с някой който навсякъде ще рекламира песента, за да мине "Тъжната, лудата" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" ще си ги направи 10 милиона без проблем, дори до 5-10 януари .. просто последните дни намалява дневната интензивност, ако беше запазена сега трябва да е около 9,5.

Ще я въртим ли на НГ до безкрай ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...