Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво е станало

Гледай интервюто и от тази сутрин по Нова.

Митко П. и пращал хора да я питат дали иска да се върне в Пайнер и на какви условия. И явно като ги е отрязала е започнал да и прави някакви номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В края. Последните 13 мин.

 

 

Мерси!

 

Хах, съсипа го Митко Димитров - била му казала да се държи по-мъжки и че не му отивало подобно поведение.

 

Умна жена е Андреа, само малко й куца изразяването, но и там напредък.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси!

 

Хах, съсипа го Митко Димитров - била му казала да се държи по-мъжки и че не му отивало подобно поведение.

 

Умна жена е Андреа, само малко й куца изразяването, но и там напредък.

 

Цвете е пред някои други... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеснявано ли е, или камерата е такава (4:3) ?

Все тая, Пайнера е ясен , че ще мине време и ще останат при него само издънки като Татяна, които без неговия канал и 100К гледания няма да направят. Върви бавно,бавно по стъпките на Ара и Диапазон, които изгубиха най-големите си изпълнители. Изнерви един път Галена, на последното интервю за "Автограф" и Галин му сипа относно "не-модерният" начин на работа, видно конфликт с Ивана, Глория се отцепи, Камелия отдавна.

Май само Емануела и Джордан са доволни от него, както ги слушам по интервюта не спират да хвалят "професионалистите" от Пайнер. Останалите са треторазрядки, които без плочката "Планета" не 100К, ми и 10 няма да видят. А без остъпките за композиторите във фирмата (Пашев , Ганев, Драгниниски и т.н.) и песен няма да видят, при тия цени (от познат изпълнител знам за Пашев - 5 хил. извън фирмата, 3500 лв. Биолчев, 8 хил. Оцко , за фирмата - не знам, познатия ми е без продуцент, не Адриана /мъж е/ и ако ме лъже, то и аз лъжа вас/).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е причината при участията на Пайнер, да фигурира такова на Камелия за днес, което всъщност не е реално и то от вчера, поне аз от тогава го видях? Интересно ми стана, пък доколкото видях не е коментирано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е причината при участията на Пайнер, да фигурира такова на Камелия за днес, което всъщност не е реално и то от вчера, поне аз от тогава го видях? Интересно ми стана, пък доколкото видях не е коментирано.

Грешка в сайта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми Андреа в иначе тъпото предаване. Интересни неща каза, държа се добре и каза смислени неща. И ме изкефи, че си пя от сърце, даже поиска и чужди песни - за пример ще дам Бритни и Селена в оригинала "Carpool Karaoke", които само пригласяха лекичко на водещия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галка обаче яко си плаща в youtube.

 

На клипа ми излиза платена популяризация, това до сега не съм го виждал.

 

Това е заради продуктовото позициониране или за цигарите или водката. Не е за трафик на гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галка обаче яко си плаща в youtube.

 

На клипа ми излиза платена популяризация, това до сега не съм го виждал.

Стига глупости, това всеки, който качва клипове може да си го направи...

 

cats23.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...