Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирайте, че през 2017 - Ивана, Малина, Тони Дачева и др. легенди нямат нито една песен - дали това е краят на кариерите им?

 

Снощи си мислех за Ивана, че не се сетих кога пусна последната си песен. Явно наистина доста затихнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Снощи си мислех за Ивана, че не се сетих кога пусна последната си песен. Явно наистина доста затихнаха.

 

Така се прави когато имаш над 15-годишна кариера. Като не става в клубовете залагаш на албум и айде по панаирите, съборите и частните банкети.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се прави когато имаш над 15-годишна кариера. Като не става в клубовете залагаш на албум и айде по панаирите, съборите и частните банкети.

След 1 година и Преси прави 15-годишна кариера, а не ходи по панаири и събори - коментирай! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 1 година и Преси прави 15-годишна кариера, а не ходи по панаири и събори - коментирай! :Vishenka_05:

 

След 1 година и .... прави 21-годишна кариера, а не ходи по панаири и събори, за да спасява кариерата, а за повече пари и разкош - коментирай! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 1 година и .... прави 21-годишна кариера, а не ходи по панаири и събори, за да спасява кариерата, а за повече пари и разкош - коментирай! :Vishenka_05:

21 годишна кариера с големи паузи. От тия 21 години, 10 да са и активни.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 годишна кариера с големи паузи. От тия 21 години, 10 да са и активни.

Никога не е прекъсвала участията.

И не е пускала продукция единствено 2012,2013 - 2 години.

Какви 11 години те гонят не ми е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е прекъсвала участията.

И не е пускала продукция единствено 2012,2013 - 2 години.

Какви 11 години те гонят не ми е ясно.

 

Вчера протестираха, че видиш ли аз съм нещо натрапвал същата непреходна звезда на чалгата, а днес продължават да ровят около нея с непонятен ми ентусиазъм и очевидно търсят конфронтация точно по тази линия??? Очевидно някой идиот им е казал някакви неща за нея и още са в шок след есента на турнетата в САЩ. Сашо, побъркали са се от резултата. Тези деца за пръв път явно разбират, че представите им за статуквото в чалгата не струва, ама въобще. Още са в шок от това, че към декември 2017 година Камелия се оказа истинският лидер, на "старата" генерация и пред очите им рухва цяла епоха с лъжи от страна на Пайнер. Не им е лесно и се палят лесно. Карай по-леко като мен, за да започнат да свикват. Това наистина е ново за тях и още са в период на задаване на въпроси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама реално има 3 4 години активни години с някви песни-около 2002 ра.Всичко останало е прах и мъгла в очите на фенове като видинския дървен философ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина си имаше периоди, в които Камелия никаква я нямаше - 2003, 2011, 2012, 2013 .. чак 10 години не са, но в никакъв случай през целия период на кариерата си не е била винаги активна (актуална пък още по-малко - говоря с моментна продукция, не с трите хита от 2000 г.)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина си имаше периоди, в които Камелия никаква я нямаше - 2003, 2011, 2012, 2013 .. чак 10 години не са, но в никакъв случай през целия период на кариерата си не е била винаги активна (актуална пък още по-малко - говоря с моментна продукция, не с трите хита от 2000 г.)

 

Така е, когато гледате само продукцията и забравяте най-важното - участията, концертите и въобще паричният оборот в този бизнес. С години ви говоря, че той (паричният оборот) храни чалгата, но никога не помислихте и за секунда за какво ви дрънкам. И накрая, като преди няколко месеца една медия попита Кама верно ли е изкарала 20 милиона, за 20 години кариера, тук настана едно мълчание, че направо си бяха за съжаление разни индивиди. Кама никога не е падала под 10 участия на месец в нито един момент от кариерата си независимо дали и смятате паузи и амплитуди. Това е истински бранд. Това е истинска кариера. Това е марка. Това е онова, заради което напускането на Пайнер въобще не и се отрази по какъвто и да е начин, на паричният оборот и заетостта. Па нека си говорят колкото искат и за 3-те и 4-те хита, на никой не му пука за това. Когато обаче попитаме колко е изкарала конкуренцията, настава пак тишина. Оценяваме тази реакция. Знаем, че това е свеждане на глава пред най-голямата.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

то и бизнес дамите имат пари .,ама не ги прави актуални и обичани от хората.Та така и нашта бездарница.Има пари,ама хитове и фенове,особено нови не........

В музиката се броят хитове и фенове,а не пари..парите са в другите сфери.

Успокояваме ли се с чуждите милиони от липса на хитове и актуалност :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, когато гледате само продукцията и забравяте най-важното - участията, концертите и въобще паричният оборот в този бизнес. С години ви говоря, че той (паричният оборот) храни чалгата, но никога не помислихте и за секунда за какво ви дрънкам. И накрая, като преди няколко месеца една медия попита Кама верно ли е изкарала 20 милиона, за 20 години кариера, тук настана едно мълчание, че направо си бяха за съжаление разни индивиди. Кама никога не е падала под 10 участия на месец в нито един момент от кариерата си независимо дали и смятате паузи и амплитуди. Това е истински бранд. Това е истинска кариера. Това е марка. Това е онова, заради което напускането на Пайнер въобще не и се отрази по какъвто и да е начин, на паричният оборот и заетостта. Па нека си говорят колкото искат и за 3-те и 4-те хита, на никой не му пука за това. Когато обаче попитаме колко е изкарала конкуренцията, настава пак тишина. Оценяваме тази реакция. Знаем, че това е свеждане на глава пред най-голямата.....

Не отричам, че винаги е имала участия, но това не те прави активен, защото нямаш нова продукция. То и още знайни и незнайни певици от 90-те още ги канят по кръчми и ресторанти, ама не са пускали нови песни от години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам, че винаги е имала участия, но това не те прави активен, защото нямаш нова продукция. То и още знайни и незнайни певици от 90-те още ги канят по кръчми и ресторанти, ама не са пускали нови песни от години.

 

ОК, всеки може да си говори колкото иска. Но фактите са, че Кама има и днес над 10 участия месечно по клубове, а банкетите не ги и знаем. Факт е, че и турнето и в САЩ бе пред очите ни с допълнителни концерти и много фурор покрай тях. Нагледахме са на клипчета от цяла Америка и видно всичко бе пълно, а организаторите доволни. Хитовете и тук, са хитове и там. Шоуто тук е шоу и там. Успехът тук, се повтори и там. И при прякото сравнение с Галена и Преслава нещата взеха да стават сериозни, защото очевидно Кама се представи по-добре от тях. И когато цялата тази картинка стане цветна и 16х9, с долби съраунд озвучение, какво значение има какво издаваш, каква продукция имаш и колко често я представяш, след като крайната цел е постигната убедително?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина си имаше периоди, в които Камелия никаква я нямаше - 2003, 2011, 2012, 2013 .. чак 10 години не са, но в никакъв случай през целия период на кариерата си не е била винаги активна (актуална пък още по-малко - говоря с моментна продукция, не с трите хита от 2000 г.)

За 21 години, 4 години са нищо. Всяка голяма звезда е имала такива периоди - Ивана, Азис, Десислава, Софка, Стораро...

Петя от Толбухин ви научи всяка година да ви залива с по 100 пумии.

Реално - 2003 си пусна Така ми липсваш и я караше нй инерция от 2002

2011 - Манастир и Еротика - 2 клипа + Лошо дейставш ми

2012 и 2013 - не е пускала нищо . Това е . А и Камелия никога не е държала на количеството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава първия месец 7 милиона, а сега за 21 дни има едва 1.7 млн. :mf_surrender:

 

Да не би да е спряла да се показва?

При песента на Криско се получи същото а неговата бе близо 10 дена повече на началната страница на ютюб.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава първия месец 7 милиона, а сега за 21 дни има едва 1.7 млн. :mf_surrender:

 

Да не би да е спряла да се показва?

мина и замина. :3fdb8960598fa63e: Пресията пуска едномесечни хитове ФАКТ !!! МОРО МУ песен на годината ФАКТ !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава първия месец 7 милиона, а сега за 21 дни има едва 1.7 млн. :mf_surrender:

 

Да не би да е спряла да се показва?

 

Не е спряла да се показва. Просто интересът секна, песента писна бързо, както пророк Мохамед каза на втория ден след излизането. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...