Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен ще изгонят Луна или онази Пр-ката, а може и този Кирил...нещо скучен ми се вижда... а пък и не знам какво търси в къщата..с какво е популярен?? Да бяха поканили Здравко от Приморско или Пеньо.... :3fdb8960598fa63e:

Това е форматът All stars с бивши участници, не Вип Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност форматът е Most Wanted, някои за първи път влизат.

То и All Stars форматът никога не е бил с идеята да влязат отново звезди от предни сезони на Биг/Вип Брадър. Идеята е да поканят вече популярни хора от някакъв реалити формат. В някои сезони дори влизаха такива от реалитита на други телевизии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и All Stars форматът никога не е бил с идеята да влязат отново звезди от предни сезони на Биг/Вип Брадър. Идеята е да поканят вече популярни хора от някакъв реалити формат. В някои сезони дори влизаха такива от реалитита на други телевизии.

Ами, че тая от Мастър шеф е от бтв, Динкото влиза във фермата миналата година. Дий също е от фермата.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, че тая от Мастър шеф е от бтв, Динкото влиза във фермата миналата година. Дий също е от фермата.

Това казвам. Този формат е на същия принцип като останалите All Stars. Просто разнообразиха с име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност форматът е Most Wanted, някои за първи път влизат.

Most Wanted e името заради криминалната концепция, иначе си е All stars. Още от първия сезон не влизат участници само от Big Brother, а от всякакви риалитита - "Х Фактор", "Къртицата", чужди формати. Дори първият сезон го спечели македонецът Лестър, който е бил в някакъв тамошен формат.

Повечето в този сезон са си от ББ, само Dee и Динко са от "Фермата", Нордел от "Мастър Шеф" и компромисно Дебора от "Черешката на тортата" (доколкото знам е отпаднала от Випа и са я вместили там).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Превъртяла е жената, вижте и лицето и колко е различно, едно такова деформирано и измъчено.

Нормално, с тая нещастна и мижава кариерка. Да стои в забвение, да няма богат чичак до нея - то си е стрес това. Депресивно състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна си е много наред даже, просто е в роля както някой по-нагоре каза.Всичко това е цирк и след като се превърна за пореден път във водеща фигура във формата, явно си изиграва правилно картите.Страхотен провокатор е. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен никнейм имаш :3fdb8960598fa63e:

 

:D :D :D

 

Луна си е много наред даже, просто е в роля както някой по-нагоре каза.Всичко това е цирк и след като се превърна за пореден път във водеща фигура във формата, явно си изиграва правилно картите.Страхотен провокатор е. :Vishenka_05:

Винаги е съумявала да кара цяла България да говори за нея - и с песните беше така, и с медийните изяви през последните години.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе дали Луна / или Луда, не знам как да я нарека/ играе роля или не факт, че успява да ги побърка всичките. Дори и да играе роля, прекалява. "Мислех, че съм дошла в къщата на Биг Брадър, а не в някой дебелариум".... той и Фънки си мислеше, че влиза в къщата на Биг Брадър, а не в клиника за психичноболни. Като цяло е пълен минус...

 

Динко пък толкова да се изложи! Първоначално иска да е вожд, да ги води, да е пример, а после при първа възможност ги изостави и отиде на сигурно. Първо се прави на герой, после си показва егоизма по възможно най-демонстративния начин.... а кое е най-лошото? Че дори не съзнава какво е направил.. абсолютен див селянин без капка съвест! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама виж как скочи свинята, защото очевидно му е болна тема.

Наднорменото му тегло не пречи на никого, докато психичните отклонения на Луна изнервят до краен предел всички в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна ако си мисли, че сега ще я харесат повече хората..жестоко се лъже, а дори напротив чрез това държание, което показва....ще спрат да я канят по участия....айде през 2015 беше смешна, забавна, дори на моменти пак си позволяваше да се държи ужасно, но беше забавна в онзи формат, а тук е отврат, ама отврат...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна има едно страхотно интервю с Лия в Открит микрофон - там показва железни разсъждения, много мъдри, реалистични, но... наблюдавайки я в последните години, за мен тази жена има проблем. Не мога да го диагностицирам, но определено живее със странни разбирания за самата себе си. Супер потайна, едно време и тотално ексцентрична. Определено има една доза лудост, която се е трансформирала в регресивна. Извинете много, ама ако беше с акъла си, щеше да предприеме съвсем друга политика в този сезон. Нещо поне аз не намирам прийомите й към останалите за особено нормални - ок, рейтинг, рейтинг, очевидно не й пука за имиджа й и за мнението на хората, ама се представя като маниакално смахната. Няма нищо градивно, което представя, за което да се хвана и да кажа - да, това е за пример, та дори и в роля на манипулатор. Според мен тая жена няма концепция, стреля напосоки и действа на момента, а истинктите й са супер примитивни.

Иначе беше доста тъпо това, което каза на Дебора - че такива като нея развращавали жанра. Ми да, ама то това тръгна първо от такива като Луна. То не бяха цензурирани клипове като Чики-то, забранявани албуми като "Искам го, стискам го" и простотии като "Извади парите, чиче". В същото време има и велики балади като "Любов от първи поглед", "Коледа", "Без теб не мога да живея", "Пепел", "Завинаги до теб", "Назови ме", "Простих на думи" и "Не чух да кажеш никога любима"... Велики са наистина, супер музикантски, но не с тях е запомнена. Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна има едно страхотно интервю с Лия в Открит микрофон - там показва железни разсъждения, много мъдри, реалистични, но... наблюдавайки я в последните години, за мен тази жена има проблем. Не мога да го диагностицирам, но определено живее със странни разбирания за самата себе си. Супер потайна, едно време и тотално ексцентрична. Определено има една доза лудост, която се е трансформирала в регресивна. Извинете много, ама ако беше с акъла си, щеше да предприеме съвсем друга политика в този сезон. Нещо поне аз не намирам прийомите й към останалите за особено нормални - ок, рейтинг, рейтинг, очевидно не й пука за имиджа й и за мнението на хората, ама се представя като маниакално смахната. Няма нищо градивно, което представя, за което да се хвана и да кажа - да, това е за пример, та дори и в роля на манипулатор. Според мен тая жена няма концепция, стреля напосоки и действа на момента, а истинктите й са супер примитивни.

Иначе беше доста тъпо това, което каза на Дебора - че такива като нея развращавали жанра. Ми да, ама то това тръгна първо от такива като Луна. То не бяха цензурирани клипове като Чики-то, забранявани албуми като "Искам го, стискам го" и простотии като "Извади парите, чиче". В същото време има и велики балади като "Любов от първи поглед", "Коледа", "Без теб не мога да живея", "Пепел", "Завинаги до теб", "Назови ме", "Простих на думи" и "Не чух да кажеш никога любима"... Велики са наистина, супер музикантски, но не с тях е запомнена. Сори.

 

Както споменах, тя си живее в миналото..застинала е някъде през 90-те и си мисли, че как хората я обичат, как и слушат песните, купуват албумите...тогава може да е било така,но сега надали някой я гледа на сериозно..и аз смятам, че има проблеми някакви..държанието и е много странно, един ден се държи добре,

а на другия не добре......объркана работа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...