Jump to content



Кой дует ви харесва повече? Галена и Фики / Десислава и Джордан


Кой дует ви харесва повече? И защо ?  

88 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деси и Джордан, разбира се. Това на Галена и Джордан е кавър на "Теди Александрова - Заради една любов", текстово направо си е еднакво, особено в припева. Това и е единствената смислена песен на Александрова, и я кавърдисаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двата минаха и заминаха :whistling:

Не мисля така. За момента и двете се развиват по-добре от най-гледаната балада "В друг живот", която имаше по-малко от 3 милиона за първия месец, дори и 2.5 не помня дали беше направила. Галена и Фики имаха 3, а Ангелите ще имат поне 3.5, оттам нататък вече е друг въпрос дали и двете ще се докопат до 10 в дългосрочен план, но и да не го направят- като за балади са си супер успешни.

По темата (не знам как не съм гласувал и по-рано :D)- Ангелите плачат. Този глас на Десислава просто те разтапя. А и очевидно тази балада е по-успешната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната тема, в която заблуден "галенин" прави опит да изкара от тъпото им дуетче хит, а "десовите" да си покажат многото никове за гласуване. :1000 (29):

Тук са и "пресовите", гласуването е реално.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината от първо слушане ми хареса повече мелодията на двамата бездарници. После обаче не бих си я пуснал, защото и Галена и Фики имат неслушаемо изпълнение в тази песен.

 

Мелодията на Ангелите не ме изкефи толкова, но после самото изпълнение е толкова по-чувствено и добре съчатано, че започна цялата песен да ми харесва :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ангелите плачат мина и задмина Изневериш ли ми. ДУЕТА на Дес и Джордан Не е флегматична балада като този на Фиклена, който асоциира бръснарски ножчета. От години е нямало такъв бум на балада. 30 000 лайка само за месец...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никоя от тези песни не може да се мери с "Обичай ме" на Емилия и Борис Дали.

+1

И двете са просто средно успешни песни. За какъв бум ми говори тоя :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както невиждате бум, за 1месец баладата събра лаайковете и коментарите на В твоите очи и И на всички като теб за по 6 месеца. А в студентски град от коли и заведения не спира да кънти. То ако нямаше бум Деса нямаше в осмия месец да записват втори дует

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са глупави, ще се преекспонират така. Иначе никой не св вълнува от Десислава, ако ще и от родилното да записва песен, гласът на Джордан е неслушаем, клипът им е евтин. Изобщо не може да стъпи на малкия пръст на шедьовъра "И това ще преживея"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...