Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Варна от край време не се слуша чалга.

 

Да бе да, затова не турнето през 2004 година, на срутеният вече ст. "Юрий Гагарин" бяха 40 000 души, а през 2005 над 30 000....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе да, затова не турнето през 2004 година, на срутеният вече ст. "Юрий Гагарин" бяха 40 000 души, а през 2005 над 30 000....

 

Благодарение на Пайнер, а не на Камелия.... :1000 (19): благодарение отново на Пайнер, че Кама я направиха това, което е сега, че иначе щеше да си остане онази Мис Монтана и да си пее там по кръчмите из Видин и региона..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарение на Пайнер, а не на Камелия.... :1000 (19): благодарение отново на Пайнер, че Кама я направиха това, което е сега, че иначе щеше да си остане онази Мис Монтана и да си пее там по кръчмите из Видин и региона..

 

Няма Камелия, няма турнета! Няма Камелия, няма и концерти! Няма Камелия, няма вече и награди! Честито.... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма Камелия, няма турнета! Няма Камелия, няма и концерти! Няма Камелия, няма вече и награди! Честито.... :1000 (6):

Времената се менят, Камелия не е фактор за това, моля, моля!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Времената се менят, Камелия не е фактор за това, моля, моля!

 

Пайнер продължават да са номер едно, а Кама остана някъде си там забравена...сега може да има интерес към нея, но един и същ хляб като употребяваш идва момент, в който ти омръзва...така ще стане и с Кама

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допълнителни билети заради огромния интерес към концерта в Пловдив

 

Не е за вярване просто :D

 

Кое не е за вярване? Пуснали 1500 билета на цената, на вход за клуб и с 300 зора ги продадоха за 2 месеца в уж чалгарски град. Сега пуснали още и опитват да правят сензация, ама залата събира 6500 души. Ще продадат ли поне колкото Лепа Брена, Рени и Камелия, на същото място? Че там към 5000 бяха, нали? За съпоставка на цените няма да питам, щото не е удобно и няма да е патриотично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен 4-те странични сектора, които бяха пуснали допълнително, днес са пуснали още 2, защото и тези 4 са на привършване.

Ако питаш Фокси, те и 2000 билета не са продали. Защо си измисляш?!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен 4-те странични сектора, които бяха пуснали допълнително, днес са пуснали още 2, защото и тези 4 са на привършване.

 

Хаха, Пловдив направо разби Варна.

 

Колко са общо билетите пуснати в продажба (продадени до момента + допълнителните)? Очевидно залата ще е фул.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое не е за вярване? Пуснали 1500 билета на цената, на вход за клуб и с 300 зора ги продадоха за 2 месеца в уж чалгарски град. Сега пуснали още и опитват да правят сензация, ама залата събира 6500 души. Ще продадат ли поне колкото Лепа Брена, Рени и Камелия, на същото място? Че там към 5000 бяха, нали? За съпоставка на цените няма да питам, щото не е удобно и няма да е патриотично.

Изключително манипулативен пост.

 

1) Цената на билетите, макар и ниска, е същата като навремето турнетата. Не виждам никой да критикува тогавашната цена.

2) 300 зора? Да продадеш целия планиран капацитет за събитието за 3 седмици 300 зора ли е? Че чак и да пускат на 2 пъти допълнителни заради големия интерес.

3) Залата събира 5500 максимум. Ти обичаш изчисления, прочети ми поста от миналите страници. Точно както Арена уж събира 15к и повече, а реално физически не може да се съберат повече от 13-13,5к, освен ако не се пускат трибуните зад сцената, така и тук бройката е по-малко от официално обявената. Отделно начина, по който са разположили сцената (нарочно) не позволява повече от 3000-3500 хора, защото 2000 от другата голяма трибуна остават зад сцената. А като гледам, 3000-3500 (колкото капацитета на НДК, да отбележа) ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, Пловдив направо разби Варна.

 

Колко са общо билетите пуснати в продажба (продадени до момента + допълнителните)? Очевидно залата ще е фул.

1520 от оригиналната бройка. 480 допълнителни. Точно 2000 на трибуните на този етап. Отделно на терена не знам каква е бройката, но по мащаба бих казал около 1000. Общо взето капацитета на НДК.

 

Може би около 250-300 още имат непродадени от допълнителните. Като гледам с какво темпо отиват, до 3-4 дни ще са изкупени. За терена можем само да гадаем.

 

На този етап не виждам причина да не се излъчва на живо. Както във всяка статия избягват да говорят за това, предполагам чакат да видят колко пълна ще е залата. Така че няма причина да не се излъчва, щом ще имат макс фул публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът във Варна беше обречен на провал. В най-слабия сезон в историята на жанра, никаква реклама, на онзи "стадион"-поляна, на няколко километра от морето и центъра, когато нямаше хитове, попаджиите ги мачкаха, а на цялата крайбрежна алея от десетки заведения точно 2 пускаха чалга (едното от които само 2 дни в седмицата). Сега чалгата доминира отново, хитове има колкото си искаш, отделно Пловдив традиционно обича чалгата повече от Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой според вас ще има топ прием? Очаквам Емануела и Преслава да са топ 2. Джена с летните хитове има голям шанс. От Галена очаквам посредствена работа, както е традиционно при нея. Емилия ще пръсне с "Как да изтрезнея", отсега е ясно. Теди Александрова ще има по-слаб прием от традиционно, не виждам Фики и Галин като гвоздеи на вечерта, макар да имат хитове. Джулия ще е сложена много отрано, което ще ѝ убие шансовете за първи добър прием. Анелия ще убие приема си с неадекватност и потресаващо пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега чалгата доминира отново, хитове има колкото си искаш, отделно Пловдив традиционно обича чалгата повече от Варна.

 

Струва ми се, че си в някаква еуфория от предстоящия успех на коцерта и малко преувеличаваш. Положението с хитовете е същото като лятото с изключение на един мегахит - този на Преслава.

 

Тенденциите в един жанр е трудно да се обърнат за 3-4 месеца. Пловдив е супер чалгарски град просто. За рекламата не съм следял как върви, поне тука из града не съм срещал афиши, но явно нещо са направили по като хората тоя път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да видиш... Явно просто е трябвало да отидат на място, което да е за тях, за да покажат, че още са сила. Прекалено големи им бяха залите и стадионите, в които ходеха след като ги изгониха от идеалната за тях НДК, затова изглеждаше, че едва ли не има малко хора. Но сега ще разбият.

Чакаме ли някой пак да пусне снимки на полупразна зала още преди да е започнал концерта, за да внуши, че няма публика? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че си в някаква еуфория от предстоящия успех на коцерта и малко преувеличаваш. Положението с хитовете е същото като лятото с изключение на един мегахит - този на Преслава.

 

Тенденциите в един жанр е трудно да се обърнат за 3-4 месеца. Пловдив е супер чалгарски град просто. За рекламата не съм следял как върви, поне тука из града не съм срещал афиши, но явно нещо са направили по като хората тоя път.

Е, чак така ли? Лятото хитовете се брояха на пръстите на едната ръка. Говоря до средата на август. Имаме "Мотел", която не достигна фурора на "Хабиби", "Виновна" и "Коя", която вече бяха вече на 2-3 месеца, "Бос"-а, която беше предимно хит по инерция. "Дразни ме" започна чак към края на август да става голям хит. "Нощта гърми", "Кажи ми", "Пада звезда", "Каква съм луда", "Температура" не бяха нищо повече от популярни песни. В същото време попът мачкаше под път и над път - "Базука", "Напрао ги убивам", "Късай", "Мафия", "Луцифер и Буда", "Само по татуси". Отделно от тях "Няма да си тръгнеш с друг", "Бойкот", "Един срещу друг", "Честно и нечестно" бяха много над чалга песните, с изключение на 4-те, които казах. Като сложим и страшно силния плейлист на Сити, която звучеше от всеки телевизор и радио лятото, поне във Варна, излиза, че чалгата сигурно и 25% не владееше.

 

В момента имаме "Не се изтриваш" като хит на сезона, "Пате" и "Ме густа" като най-силните песни на Фики и Галин от година насам поне, след тях "Още те обичам", "Мороко" и дори баладите "Ангелите плачат" и "Изневериш ли ми". Популярни са "Поздрав за жена ти", "Изкушение", "Кораба майка", "Все едно ми е" (на този етап поне). От късно лято-ранна есен имаме "Как да изтрезнея", "Без чувства", "Дразни ме", "Тук жена му пази", "С тебе ми е най", "Ще ме научиш ли". За капак слагаме и "ъндърграунд" песните "Шушана" и "Моята жена" (която има 3 милиона за 2 седмици) и имаме пълна доминация количествено и качествено. Попът имат "Герои", която е по-слаба от летните предложения и на тримата, и "Листата падат", "Недей" и да кажем "Имаме цялото време", които са по-скоро популярни, отколкото хитове. Не съм в България, за да кажа колко реално се слушат песните, но като гледам социални мрежи и гледания, това са ми впечатленията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак така ли? Лятото хитовете се брояха на пръстите на едната ръка. Говоря до средата на август. Имаме "Мотел", която не достигна фурора на "Хабиби", "Виновна" и "Коя", която вече бяха вече на 2-3 месеца, "Бос"-а, която беше предимно хит по инерция. "Дразни ме" започна чак към края на август да става голям хит. "Нощта гърми", "Кажи ми", "Пада звезда", "Каква съм луда", "Температура" не бяха нищо повече от популярни песни. В същото време попът мачкаше под път и над път - "Базука", "Напрао ги убивам", "Късай", "Мафия", "Луцифер и Буда", "Само по татуси". Отделно от тях "Няма да си тръгнеш с друг", "Бойкот", "Един срещу друг", "Честно и нечестно" бяха много над чалга песните, с изключение на 4-те, които казах. Като сложим и страшно силния плейлист на Сити, която звучеше от всеки телевизор и радио лятото, поне във Варна, излиза, че чалгата сигурно и 25% не владееше.

 

В момента имаме "Не се изтриваш" като хит на сезона, "Пате" и "Ме густа" като най-силните песни на Фики и Галин от година насам поне, след тях "Още те обичам", "Мороко" и дори баладите "Ангелите плачат" и "Изневериш ли ми". Популярни са "Поздрав за жена ти", "Изкушение", "Кораба майка", "Все едно ми е" (на този етап поне). От късно лято-ранна есен имаме "Как да изтрезнея", "Без чувства", "Дразни ме", "Тук жена му пази", "С тебе ми е най", "Ще ме научиш ли". За капак слагаме и "ъндърграунд" песните "Шушана" и "Моята жена" (която има 3 милиона за 2 седмици) и имаме пълна доминация количествено и качествено. Попът имат "Герои", която е по-слаба от летните предложения и на тримата, и "Листата падат", "Недей" и да кажем "Имаме цялото време", които са по-скоро популярни, отколкото хитове. Не съм в България, за да кажа колко реално се слушат песните, но като гледам социални мрежи и гледания, това са ми впечатленията.

 

Съгласен съм, че положението се оживи чувствително. И все пак мисля, че основна роля за успеха на концерта има местоположението, рекламата (макар да не знам каква е била тя) и ниската цена на билетите.

 

Всъщност ти следиш нещата, в какво се изрази рекламата на събитието?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...