Jump to content



25 Години Радио Веселина - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Цеца или Азис имаха по голям прием. Ще излъчват ли концерта?

 

Изчакай малку мило. Трябва да се обработи Галкиния дял. Има доста за режене, монтиране, нали трябва да звучи като славей.

Да чопнат от на Цеца и Азис приема, публиката в екстаз, па да наслагат на Галка.

Кога ще е тип - топ всичко, тогава. Трябва тя да е с най-добър прием и да внушат хората че е била най-голямата звезда на концерта.

Търпение само......

И след това, коментарите тук че е звучала ужасно, няма да важат повече. Нали друго ще виждаме по телевизията....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчакай малку мило. Трябва да се обработи Галкиния дял. Има доста за режене, монтиране, нали трябва да звучи като славей.

Да чопнат от на Цеца и Азис приема, публиката в екстаз, па да наслагат на Галка.

Кога ще е тип - топ всичко, тогава. Трябва тя да е с най-добър прием и да внушат хората че е била най-голямата звезда на концерта.

Търпение само......

И след това, коментарите тук че е звучала ужасно, няма да важат повече. Нали друго ще виждаме по телевизията....

:1000 (29):

 

Ами то който има набито ухо много бързо ще усети дали изпълнението е от концерта или е презаписано. Точно в Рама подобни номера трудно минават. А ако тук не минат, хотарена ще се погрижи за другото :girl_witch:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Ами то който има набито ухо много бързо ще усети дали изпълнението е от концерта или е презаписано. Точно в Рама подобни номера трудно минават. А ако тук не минат, хотарена ще се погрижи за другото :girl_witch:

 

Ами кога Галкините нещо повторат 1000 пъти и веднага става истина.

Така и за пеенето по участия. Виж....тя пеела на живо и много уважавала публиката, а преса-плейбека не. Ама клипчетата друго казват. Записа си върви, а Галка наща крещи върху него.

И в момента когато прегракне и се чува ясно записа отдолу......1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами кога Галкините нещо повторат 1000 пъти и веднага става истина.

Така и за пеенето по участия. Виж....тя пеела на живо и много уважавала публиката, а преса-плейбека не. Ама клипчетата друго казват. Записа си върви, а Галка наща крещи върху него.

И в момента когато прегракне и се чува ясно записа отдолу......1000%20(29).gif

И на мен ми е смешно като под живо пеене се има впредвид грачене върху плейбек. Като ще е плейбек да е плейбек. Като ще е живо, да е живо. Няма среден вариант. Да ми се дере върху плейбек колкото да отчете уж живо пеене е абсолютна пародия за жанра.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е смешно като под живо пеене се има впредвид грачене върху плейбек. Като ще е плейбек да е плейбек. Като ще е живо, да е живо. Няма среден вариант. Да ми се дере върху плейбек колкото да отчете уж живо пеене е абсолютна пародия за жанра.
Не го прави само Галена. Целите участия на "ангелския глас" Емилия преминават по този начин. Била съм на Джена и Анелия - същото е. Преслава и тя си го позволява. При Мария и Коцьо пък даже няма надвикване на записа. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го прави само Галена. Целите участия на "ангелския глас" Емилия преминават по този начин. Била съм на Джена и Анелия - същото е. Преслава и тя си го позволява. При Мария и Коцьо пък даже няма надвикване на записа. :1000 (29):

Да,но само тези на Галена се изкарват , че са на живо от феновете й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен концерт, Цеца почти заспива на сцената, Цветелина Янева по някакъв начин хем се дере, хем не се чува, Галена не звучи добре, публиката не пее, сцената е постна ...

 

... предвид обстоятелствата около този концерт очаквах нещо скъпо, лъскаво и жесток купон.

 

Обаче, очевидно когато правиш нещата без сърце и душа, понякога не се получават.

 

Цеца е бледа сянка на самостоятелните си концерти ... железно пеене и никакъв контакт с публиката, никаква емоция и от двете страни.

 

Цура е студийна певица, на живо гласа й е ужасно натрапчив и режещ за слушане, а липсата на контакт с публиката си е нейна отколешна черта.

 

Някои хора така и не се научиха, че без пари не се живее, но само с тях - пак не.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не очаквах и друго.

Галя неадекватна до болка. Ами пееш народно бе пиле, какви са тия подскачаня, мърснишки погледи, обратни захапки, облизване, ракомахане, мятане коси, търчи напред - назад, шептене на ухо, това кърчмата да не ти е? Чувала ли е за хармония с дуетният партнюр, при изпълнение?

Тиха, фалшива, па на моменти иска и се да запее, ама няма как....без глас не става, опва се, но не, не бива. 1000%20(29).gif

И пак.........промърнкай две думи и подай на публиката.

Цветелина далеч поадекватна и обрана......тиха на моменти, ама пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт се надявах да се получи, че да им вдъхне малко увереност и желание на всички, но пак същия проблем. Лъскави и наперени по видеоклипове, среден 3 на контакт и владеене на публика, специално визирам тези двечките. По-добре поне за момента да сме си силни в дискотеките и докато не станат (ако изобщо е възможно) пак златни години за жанра, тогава да опитваме. Обаче честно казано и българската публика е една умряла от скръб... Не ми се говори. Гледаш някакви сръбски концерти, хората ще си скъсат ризите и на най-тъпите песни, тук ти излизат с уж най-доброто, нашите стоят и гледат в една точка. Щом и Цеца им е малка, дано на Азис са показали реакция. То и аз да съм, не бих се трудил за концерт, за какво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Първата ми асоциация беше с разказ на Йовков и цитгат от там. А именно: "БОЖЕ, КОЛКО МЪКА ИМА ПО ТОЯ СВЯТ, БОЖЕ” .

 

Отвратителни жени. Цветелина поне горе-долу се справя с пеенето, докато Галена е по-зле вокално и от Камелия.

Не мога да разбера каква е тази наглост да присъстваш на концерт на живо, да знаеш, че не можеш и 20 секунди да изпееш и да драпаш до имена като Цеца и Азис.

Болна амбиция, надут балон и какво ли още не е Галена. Изключително грозна картинка.

Да не говорим, че с това си изпълнение за мен показва и неуважение към песни като тази. Не може така бе хора.

Правете това, в което сте добри. Снимайте лъскави дрешки, качвайте си снимки в инстаграм, правете готини клипове, но не се бутайте там, където нищо не можете.

Ужасно е просто, дори не можах да го изслушам до края.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой хора са много превзети, нежни, абе направо ужасни.

Да не говорим, че й големи разбирачи се извадиха. И двете певици са с музикално образование, от къде на къде ще се заклеймяват за бездарни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...