Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Маро, Маро...

Мара продължава да гради прилична дискграфия и през години добавя към нея диаманти като Всичко е платено, Страдам. Изключително разнообразен репертоар и повечето и парчета през годините са били авторски.

 

И визуално си е същата сега като я гледам в брадъра. Само устата е проблем, но да не е прекалявала навремето с филърите и корекциите... Яд ме е, че си направи устата като женски полов орган. От далеч е секси, но от близо е фрапантно. Освен това и създава трудности в комуникацията...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ще се гласува в топа на Марчелис.

+1, винаги съм си мислил, че дискографията ѝ не е кой знае какво, но сега викам да си отделя песни и съм си записал 47 засега, лол. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1, винаги съм си мислил, че дискографията ѝ не е кой знае какво, но сега викам да си отделя песни и съм си записал 47 засега, лол. :helpsmilie:

Още по-скандалното е, че песните след XII изобщо нямат място за топ 20.

-А.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-скандалното е, че песните след XII изобщо нямат място за топ 20.

-А.

В интерес на истината имам само една любима песен след "13" - "Мен избра". Има още няколко добри - "Чисто или с лед", "Пази сърцето си", "Да съм с теб", "Чуй ме", ама са далеч от песните ѝ преди това. Безобразие, при все, че е издала едно 30 песни оттогава насам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината имам само една любима песен след "13" - "Мен избра". Има още няколко добри - "Чисто или с лед", "Пази сърцето си", "Да съм с теб", "Чуй ме", ама са далеч от песните ѝ преди това. Безобразие, при все, че е издала едно 30 песни оттогава насам. :mf_surrender:

Абсолютно. Някога бях "Гергана и Мария фен", имам всичките й албуми до "13" включително + беста от 2012, но последните години смъкна нивото, макар да има и попадения понякога. Например сбърка с това редуване на поп бози с люти кючеци в един период, доста време не беше пускала нормално поп-фолк парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Някога бях "Гергана и Мария фен", имам всичките й албуми до "13" включително + беста от 2012, но последните години смъкна нивото, макар да има и попадения понякога. Например сбърка с това редуване на поп бози с люти кючеци в един период, доста време не беше пускала нормално поп-фолк парче.

 

Интересно. След Токича, Гергана няма нито един хит или поне аз не се сещам, а продължаваш да си неин фен, а си спрял да бъдеш на Мария.

Малкото песни, които е изкарала, направи и най-големият гаф, който може да бъде направен. Беше публично унижена, а тя самата не знаеше как да реагира на всичко, въпреки че купува продукт, а не знае съдържанието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. След Токича, Гергана няма нито един хит или поне аз не се сещам, а продължаваш да си неин фен, а си спрял да бъдеш на Мария.

Малкото песни, които е изкарала, направи и най-големият гаф, който може да бъде направен. Беше публично унижена, а тя самата не знаеше как да реагира на всичко, въпреки че купува продукт, а не знае съдържанието.

Може би точно заради малкото продукция още харесва Гергана, тъй като нито количествено, нито качествено може да задмине златните ѝ години. Мария издава по 5-6 клипа на година, повечето от които гръцки кавъри с нескопосани текстове. Отделно това парадиране с богатства и спирането на участия и въпреки това много продукция много досадиха и направиха лошо впечатление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. След Токича, Гергана няма нито един хит или поне аз не се сещам, а продължаваш да си неин фен, а си спрял да бъдеш на Мария.

Малкото песни, които е изкарала, направи и най-големият гаф, който може да бъде направен. Беше публично унижена, а тя самата не знаеше как да реагира на всичко, въпреки че купува продукт, а не знае съдържанието.

Не разбрах защо намеси Гергана, честно. :dontgetit: Продукцията й може да не е хитова колкото беше при Токича и да издава рядко, но все пак според мен запази едно добро ниво на качество и когато пусне нещо, то ми харесва. Не е като съвсем да няма успешни песни след него, имала е няколко хитови парчета от 2009 до днес, а и едни от най-смислените песни в кариерата й: "Благодаря ти" и "Който иска, да вярва" също са след Токича. Не е пяла мазни кючеци, не е залагала прекалено на голота и не е пяла вулгаризми. (освен репликата "с най-голям ли си" в скандалния проект "Твоите думи") Мислех, че говорим за Мария - кой каза, че само заради песните не я харесвам вече? Надутото й поведение без покритие и парадирането също оказа влияние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами всеки е имал златни периоди, но не виждам да има специално отношение към някоя, само заради това си минало. В крайна сметка миналото си е минало, имала е хубави песни, не го отричам.

 

Мария в последните години е пълна дупка и никога не съм твърдял обратното. Има някои приятни песни, но повечето й, даже не съм ги слушал целите. Но не бих й простил, само защото преди е правила хубави песни. Те си остават там.

 

Парадирането с богатство и охолен живот, мен не може да ме жегне, защото това е от лично естество и няма отношение с професионалния аспект. Имала е късмет, уредила се е и продължава да го прави с богати и заможни мъже, само заради това че на някого му е неприятно или му става кофти, това си е негов проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#TheBoss присъства в новата игра на Виваком "тагни, поздрави и спечели слушалки" :happybday: В днешно време е цяло чудо чалгарка, макар и с песен дело на Криско, да присъства в някаква рекламна кампания.

 

https://media.giphy.com/media/l378mx9uz4ssle02A/giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

#TheBoss присъства в новата игра на Виваком "тагни, поздрави и спечели слушалки" :happybday: В днешно време е цяло чудо чалгарка, макар и с песен дело на Криско, да присъства в някаква рекламна кампания.

 

https://media.giphy.com/media/l378mx9uz4ssle02A/giphy.gif

 

TheBoss не е дело на Криско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

TheBoss не е дело на Криско.

Да бе, вярно, че беше на Ганев - нали е като продължение на #МамаУраган и затова се обърках. Още по-добре тогава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1, винаги съм си мислил, че дискографията ѝ не е кой знае какво, но сега викам да си отделя песни и съм си записал 47 засега, лол. :helpsmilie:

Нормално когато си нискоинтелигентен и ти се насява всеки ден Мария, Мария да почнеш да я харесваш. Нямаш силата да изразяваш позиции и да държиш на своето, а искаш или не се сливаш с масовката и почваш да харесваш това което те харесват. След фалшивия интерес към Мария, което ми е точно като "Всяко чудо за три дни" ще се върнеш към старото си аз и ще се чудиш защо си ги писал тея неща. :1000 (29):

 

Имайте идентичност, слепци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално когато си нискоинтелигентен и ти се насява всеки ден Мария, Мария да почнеш да я харесваш. Нямаш силата да изразяваш позиции и да държиш на своето, а искаш или не се сливаш с масовката и почваш да харесваш това което те харесват. След фалшивия интерес към Мария, което ми е точно като "Всяко чудо за три дни" ще се върнеш към старото си аз и ще се чудиш защо си ги писал тея неща. :1000 (29):

 

Имайте идентичност, слепци.

Провокирал ли съм те, шеф Петров, че от нищото да ме наричаш "нискоинтелигентен"? Може шума около Мария да ме е накарал да се досетя за дискографията ѝ, но по никакъв начин не ме е накарал магически да я захаресам. Това са песни, които слушам буквално от 3-годишен, вече 17 години. Дали за 2 дни съм решил, че са ми любими? Айде без глупости, че да не почна и аз с обидите. Не си ти този, който ще ми дава квалификации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провокирал ли съм те, шеф Петров, че от нищото да ме наричаш "нискоинтелигентен"? Може шума около Мария да ме е накарал да се досетя за дискографията ѝ, но по никакъв начин не ме е накарал магически да я захаресам. Това са песни, които слушам буквално от 3-годишен, вече 17 години. Дали за 2 дни съм решил, че са ми любими? Айде без глупости, че да не почна и аз с обидите. Не си ти този, който ще ми дава квалификации.

Обръщаш се към мен като идолизирания идол който виждаш в любимките си. Първо не отива на един мъж да приема идентичността и маниера на изказ от една жена, второ не знам кой е човека с който ме сравняваш защото ако ти си без идентичност и си прозрачен като платно, а си мислиш че си кораб..еми не, не всички са като теб. Някой си е той. Денислав се казвам и не ми е приятно, че водя дискусия с теб но изпитвам нужда да те провокирам за да видя реално колко умствен багаж притежаваш и дали съм прав със атаката си. И да, прав съм. Трето аз се обръщам към с директна атака, но не с лошо а със провокация да проведем ИСТИНСКА дискусия засягаща чалгата, но не по феминизирания начин който водят 99% от хората в форума. Не знам дали си ме разбрал, а и не ме интерсува. Важното е че все някой ще схване и тва ми стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...