Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

"Искам секстремно, нещо неземно за пълнолетни ... "

 

Брутална песен от Райна, яко ме кефи! Поздрав за всички!

Уникална е тази песен! И аз не я спирам. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е тази песен! И аз не я спирам. :girl_witch:

 

Както и казах в другата тема, очите ми останаха там кадето е на пилона. Тази жена има брутално тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се махне от Пайнер - идеално. :3fdb8960598fa63e:

 

Пайнер? Какви бяха тия? Деса, Коцьо, Веско Маринов, Славка Калчева и Тони Дачева струват по-малко от Синан Сакич, който е ветеран, на 61 години....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"Искам секстремно, нещо неземно за пълнолетни ... "

 

Брутална песен от Райна, яко ме кефи! Поздрав за всички!

Жестока! Жалко, че не се забележи!

 

На Райна договорът да не й изтича, че я пръскат от ротация по Планета?

Не. Пускат всичко ново по няколко пъти и се създава някаква илюзия, че много я въртят.

 

Пайнер? Какви бяха тия? Деса, Коцьо, Веско Маринов, Славка Калчева и Тони Дачева струват по-малко от Синан Сакич, който е ветеран, на 61 години....

Беше ли на Славка Калчева ? Как се представи тази кралица ? Спекулира се, че лятно време ходи с ветрило по участия - жестока!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук много изкривявате истината, спрямо това дали харесвате даден изпълнител или не. "Моро му" е един от хитовете на годината, всяка вечер в сторитата на инстаграм мои познати от различни дискотеки по морето и тук в София качват клипове с фон "Моро му" и се вижда, че тази песен е огромен хит и на никой освен на вас не е омръзнала. "Моро му" е песен, която ще остане във времето, защото песента е смислена и различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ли на Славка Калчева ? Как се представи тази кралица ? Спекулира се, че лятно време ходи с ветрило по участия - жестока!

 

Не можах, нея и Мухерем ги изпуснах, че ми свърши отпуската. Добре е минала иначе. 50:50 % плейбек и на живо, но не е мрънкалник. Малко сърдита само на СА, че се е обадила в Пайнер, а не направо на нея, но той и Веско Маринов се мръщеше за същото. До този момент не знаех на 100%, за тези взаимоотношения на Пайнер с някои от старите имена, но сега съм 1000% сигурен. В тази връзка направо му се чудя на дъртия що не процедираше по същия начин и с Кама, но това си е негов проблем. Иначе, поне сега, като наблюдавах отвътре целия процес мога да ви кажа, че сме мнооооооооого далеч от истинския бизнес в музиката. Традициите и натрупаният опит имат значение, каквото и да бърборят от Димитровград. Общият извод след този панаир е, че трябва да се канят само сърби. Оборотите се удвояват веднага, като те се появят. Жалко за нашите, накрая ми приличаха на клоуни, в сравнение с ония хора...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук много изкривявате истината, спрямо това дали харесвате даден изпълнител или не. "Моро му" е един от хитовете на годината, всяка вечер в сторитата на инстаграм мои познати от различни дискотеки по морето и тук в София качват клипове с фон "Моро му" и се вижда, че тази песен е огромен хит и на никой освен на вас не е омръзнала. "Моро му" е песен, която ще остане във времето, защото песента е смислена и различна.

 

Проблемът на половината форумци е, че дискотеки не помирисват, но иначе много ги разбират нещата, съдейки само и единствено по гледания. Само дето Тубата адски много изкривява картинката понякога. Иначе как бихте обяснили, че "Специално за всяка" вече мина "Калифорния" по гледания? Коя е по-големият хит. По мое мнение "Калифорния" е един от най-големите хитове на Емилия въобще и е песен, която тя ще пее и след 5-6 години, за разлика от другата и едва ли някой ще го отрече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи вестничето с 324 000 тираж на Пеевски вече ми преписва бакалските сметки в едни сайтове и прави статии от тях? :roll1:

 

ЕТО КОЛКО МИЛИОНА Е ГУШНАЛА КАМЕЛИЯ ЗА 20 ГОДИНИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можах, нея и Мухерем ги изпуснах, че ми свърши отпуската. Добре е минала иначе. 50:50 % плейбек и на живо, но не е мрънкалник. Малко сърдита само на СА, че се е обадила в Пайнер, а не направо на нея, но той и Веско Маринов се мръщеше за същото. До този момент не знаех на 100%, за тези взаимоотношения на Пайнер с някои от старите имена, но сега съм 1000% сигурен. В тази връзка направо му се чудя на дъртия що не процедираше по същия начин и с Кама, но това си е негов проблем. Иначе, поне сега, като наблюдавах отвътре целия процес мога да ви кажа, че сме мнооооооооого далеч от истинския бизнес в музиката. Традициите и натрупаният опит имат значение, каквото и да бърборят от Димитровград. Общият извод след този панаир е, че трябва да се канят само сърби. Оборотите се удвояват веднага, като те се появят. Жалко за нашите, накрая ми приличаха на клоуни, в сравнение с ония хора...

Това ще рече, че ако се обадят директно на Славка за участие, тя си взима 100% от хонорара?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще рече, че ако се обадят директно на Славка за участие, тя си взима 100% от хонорара?

 

Точно така, с Веско е същата работа. Работят с Пайнер по този начин от много години и няма проблем. Затова му се чудя на дъртия за Кама. Можеше да и урежда каквото може (а той може), да си взима процента по договор, а каквото тя си намери сама, да си го взима без да му отчита нищо. Те всъщност се бяха разбрали за това през пролетта на 2014-та, но Деса му се предложи тогава фалирала и той се надъха, че и с Кама може да постигне същият резултат при преговорите, като даде Деса за пример. За Пайнера много години бе ерес дори да си помисли, че най-оборотните и доходни ще имат отворени договори, като Веско и Славка Калчева. Явно си мислеше, че е толкова силен, че е служил похлупак на целия бизнес и не може да съществува никой без него, медиите му и промоутърският отдел, който държи изкъсо. Да де, ама се оказа, че това далеч не е така и Камелия му го доказа в предните 3 години. Затова сега много от изпълнителите му започнаха да преосмислят безмисленото стоене в каталога на Пайнер. А факта, че СА вече урежда участия, на няколко от изпълнителите му и си взима комисионна е знак, че ледовете започват да се топят. И понеже този процес е необратим, направо недоумявам, за какво му беше това с Кама от последните 3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво излиза?

Че едни от най-оборотните на фирмата не са по "договори", а са на бакалски сметки и схеми. :1000 (29):

Тая фирма няма бъдеще!

Има!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обичам, когато тук във форума една песен е подценявана, а всъщност е голям хит.

 

https://www.instagram.com/p/BYk5Xe9l8Rj/?ta...y=emilia.online

На плейбек ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...