Jump to content



Софи Маринова - първата фолк певица със свой концерт в "Арена Армеец"


Препоръчани коментари

Песни, подходящи за концерт:

 

Софка

 

Стари рани

Плачещо сърце

Ти пак си тук

Единствен мой

Аз съм песен

Нов свят

Аз и вятъра

Моят сън

Светица и грешница

В друг свят живея

Път към рая

Един живот не стига

Осъдена любов

Любов моя

Единствени

Ах, леле

Обичам

Джелем, джелем

Амалипе

Буба Мара

Василица

Докрай обичай ме

Бели ружи

Без теб

Бурята в сърцето ми

Остани

Точно ти

Онзи фатален ден

Любов без граници

Едерлези / Чай шукарие

Искам да обичам

Време, спри

Зараза

Bye, bye

Промяна в плана

Любов

По тебе полудях

Най-голямата любов

Като дете

 

При това почти не съм включил бързите й и повечето кавъри от Ара.

 

Също и "Протегни ръце", "Kralice" и "Ми дай насвали". Пя ги по Канал 1, когато гостува в "Полет над нощта" при Драго Драганов, след като спечели българския финал на Евровизия. "Протегни ръце" е на Точно Русев, "Kralice" за турските фенове и "Ми дай насвали" също се обича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Също и "Протегни ръце", "Kralice" и "Ми дай насвали". Пя ги по Канал 1, когато гостува в "Полет над нощта" при Драго Драганов, след като спечели българския финал на Евровизия. "Протегни ръце" е на Точно Русев, "Kralice" за турските фенове и "Ми дай насвали" също се обича.

Несъмнено! Протегни ръце е класика, но реших да не прекалявам в изброяването! Има поне още 10 неспоменати от нас песни! Трябва циганските шлагери да изпее в отделен блок, с духова музика!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Несъмнено! Протегни ръце е класика, но реших да не прекалявам в изброяването! Има поне още 10 неспоменати от нас песни! Трябва циганските шлагери да изпее в отделен блок, с духова музика!

90% от това, което си изброил не съм го чувал в живота си, но аз и на Слави песньовчиците не съм ги чувал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

90% от това, което си изброил не съм го чувал в живота си, но аз и на Слави песньовчиците не съм ги чувал!

Чувал си повечето, но не им знаеш заглавията :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка може да е грозна, проста и т.н., ама има глас. И със сигурност ще бъде интересно, дали ще е шоу-спектакъл или по-скоро сеир, не знам. Но бих се прежалил да я видя, надявам се да има някакви по-цивилизовани сектори, макар че мингяните и по 100 лева биха дали за своята богиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано ако знаех, че няма да е пълно с роми и аз бих отишъл. Тази жена има жестоки песни и хитове. 90% от песните ще звучат добре с оркестър а тя ще ги изпълни жестоко на живо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух по радио Веселина днес, че е пуснала вече аудио реклама, как ни кани да отбележим юбилея и и нали дата, място и час а фона на "Без теб". Времето на концертите отмина, наистина - хората отвикнаха, ходят всяка събота на клуб и не са зажадняли толкова, пък и почти не се дават пари за музика отдавна. Не ми е любимка и не съм много запознат със творчеството и, но има песни, които ми харесват. Заподозряните "Стари рани", "Плачещо сърце", "Без теб" и "Единствен мой", която не харесвам, трябва да изпее. "Моят сън", "Студен пламък", "Нежна е нощта" и "Бели ружи" се надявам също да изпее. Разбира се "Бурята в сърцето ми", "Единствени", та дори и "Любовта е отрова", както и "Онзи фатален ден" и микса "Едерлези - Чае Шукарие" и "Миг, миг", че не може без циганийка. "Остани", "Зараза", "Светица и грешница" и другите дуети с Устата също не са лоши, но не вярвам да ги включи, а от последните лично на мен ми допадат само "По тебе полудях" и "Като дете", както и "Love unlimited" и "Искам да обичам", като мисля, че ще предпочете вторите две. Дано наистина заложи на повече от по - кутурните и лесно смилаеми за нормалните хора песни, така ще направи добро впечатление, а имиджа и ще натежи, доколкото е възможно днес в поп-фолка.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че ще включи обаче, всичко след Ара.

Защото...?!

 

Това, че вече няма договор с някоя си музикална компания, не означава, че няма право да изпълнява песните наживо - не може да ги издава след това като DVD примерно... Все едно Камелия да не пее най-големите си хитове, издадени докато е била в "Пайнер". Авторското право е различно от сродните права на авторското, ако това имаш предвид, разбира се. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото...?!

 

Това, че вече няма договор с някоя си музикална компания, не означава, че няма право да изпълнява песните наживо - не може да ги издава след това като DVD примерно... Все едно Камелия да не пее най-големите си хитове, издадени докато е била в "Пайнер". Авторското право е различно от сродните права на авторското, ако това имаш предвид, разбира се. ;)

Според мен Ара не биха й направили проблем, дори да ги издаде. Или ще се разберат нещо изгодно, или ще се прежалят в името на рекламата :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка и преди беше в Диапазон, Ненчо й беше продуцент.

Не може да издаде почти нищо старо, защото песните са кавъри и няма права. Всичко маркираха с Музика: ХХХ

 

Златен хит, песен на Тончо Русев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка и преди беше в Диапазон, Ненчо й беше продуцент.

Не може да издаде почти нищо старо, защото песните са кавъри и няма права. Всичко маркираха с Музика: ХХХ

 

Златен хит, песен на Тончо Русев.

Музика: Точно Русев

Текст: Ефтим Ефтимов

Аранжимент: Пламен Велинов

Албум: Моят сън

 

:1000 (19):

 

Песни като "Плачещо сърце" и още някои от песните в оригинал на Джансевер няма да има проблем да ги пее, те са приятелки с нея, може да ги е уредила или да оправят в момента правата за концерта. И без това пак е в Диапазон, сигурно ще им е по- лесно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка ще напълни залата, то е ясно! Не разбрахте ли, че общите концерти вече са отживелица и пайнерските го доказват? Сега големите имена трябва да действат, моментът е на самостоятелните такива! Наскоро се замислих кои изпълнители от чалгата биха прилично нпълнили залата сами, и Софи бе една от тях - железен репертоар, вечени хитове колкото искаш. Пожелавам й успех, и сигурен съм, че ще го има. Ако си бях в България бих отишъл на концерта й, определено.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Продажбите са трагични, ако не докара рейсове от махалата да напълнят поне пред сцената не виждам как ще стане тоя концерт...

Септ. месец сигурно ще почне да обикаля всички предавания за да го рекламира.

Слави е голяма приятел и сигурно също ще помогне.

Може да вземе пак участие във Випа за реклама.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи има дискография бетон, изпяла е може би най-хубавите балади в поп фолка и е страшно обичана, при нея никога не е важало циганка/чалга певица. Цяла България я признава. Така че мисля, че ще напълни залата поне 2/3 от капацитета й. Да не говорим, че и Слави ще й помогне на 100% и ще участва сигурно, трите им дуета са толкова емблематични. Като цяло и самата Софи има голямо присъствие и завладява, в случая повече от Глория, която също има всичко описано по-горе, но просто показва по-малко емоции поне за мен на сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Знаех си аз, че има нещо гнило в Дания, но трябваше да арестуват Гринго, за да се сетим защо Софка стана толкова смела, че да ангажира "Армеец арена". :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакам си аз рекламата на този "мегаконцерт", то Септември мина, днес, впрочем, съзрях един-единствен плакат на Софито на една ограда около пл. "Руски паметник", явно само за толкова й стигат парите :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При така стеклите се обстоятелства с Гринго, май концерта ще е по-натам.?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...