Jump to content



Софи Маринова - първата фолк певица със свой концерт в "Арена Армеец"


Препоръчани коментари

Аз не разбрах само тя защо каза, че той бил режисьор на концерта?

Бил певец, имал дуетИ с "колежката Анелия" и бил режисьор на предстоящия и концерт?!

 

Кои са тия "дуети" с Анелия, че се сещам за едно трио, и тя Анелия не отказва на никой (дует, де), и откога някакъв сводник-изнудвач стана и режисьор? Аз ако съм на мястото на един Люси примерно ще се изям с парцалите от яд, това е гавра - сводник, изнудвач, побойник и не знам си какъв го направи тая проста мангасарка певец, сега щял и режисьор - егати гаврата с опитните режисьори.

А оператор и монтажист няма ли да е?

 

Потрес, не знам дали има връзка с концерта, но предвиждам, че нищо няма да излезе от това. Тая работа с ареста и за PR няма да послужи, от сега ми е ясно, че тоя концерт ще събере нейните колеги и всички от махалата и околията, които са склонни да дадат няколко лева за билетче (и изобщо за каквото и да е, което не се краде и продава).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
Има вече реклама за концерта по Планета! :whistling:

 

Във всички вестници на Пеевски (политически и спортни) има големи реклами на по половин страница, за концерта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...