Jump to content



Софи Маринова - първата фолк певица със свой концерт в "Арена Армеец"


Препоръчани коментари

sofi_002.jpg
Софи Маринова през 2017-а чества 20 години на сцената. Фолк звездата подготвя голяма изненада по този повод.
"Дай Боже, всичко да стане така, както сме го запланували. На 9 декември ще изнеса голям концерт в „Арена Армеец”. Аз или правя нещо като хората, или просто няма да тръгна да се занимавам. Така че екипът ще е голям, ще умуваме кое как да бъде. Ще пея на живо с орк. „Кристали”, но ще има гост-звезди, които няма да обявявам предварително" - споделя тя пред "Шоу".
По всичко личи, че именно Софи Маринова ще стане първата българска фолк певица, която ще изнесе самостоятелен концерт в най-голямата зала у нас.
"Той и Слави Трифонов се води чалгаджия. Той сам си казва: „Чалгар съм”. Ще се постарая нещо подобно да направя като него. Обичам Слави и „Ку-ку бенд”, защото са големи професионалисти" - казва изпълнителката.
За идеята за юбилейния си концерт разказва още: "15-годишнината ми я направиха Слави и „Ку-ку бенд” и оттогава фенове все ме питат какво ще правя за 20 години на сцена. Те с въпросите си ме бутаха да се замисля за такъв концерт. Наистина ми е много интересно да видя какво ще направя и колко хора ще вкарам в залата. Нали все казват, че хората ме обичат и харесват песните ми, хайде сега да видим дали това е така!"

Признава, че изпитва притеснение дали ще може да напълни голямата зала и подчертава: "Естествено, че го има притеснението. Но това е тръпката, иначе за какво да го правя изобщо. (смее се) Често ме питат дали се притеснявам, когато трябва да излизам на сцената, след като съм толкова години в тази сфера. А то точно това е интересното – пеперудките в корема. Това обаче трае по време на първата песен, след което се отпускам и с публиката се зареждаме взаимно".

http://www.eventim.bg/bg/bileti/20-godini-...8044/event.html
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Евала за куража, ма кюпек.

 

Цени от 20 до 50 лв. Тая ако събере повече хора от Пайнерци на тия цени, ще падна от смях.

 

Дали Глория някога ще се престраши за Армеец? Не мисля, че има по-малко фенове от Софи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Софка ще напълни залата. Нека не забравяме, че:

 

1. Слави сто процента ще рекламира няколко пъти шоуто в неговото предаване и ще я покани. Отгоре на всичко сигурно и той самия ще присъства за да изпеят дуетите.

2. Циганите може два дни да не ядат, но ще идат на концерт.

3. Софка пее за едни от най-богатите цигани. Те като изкупят билети за родата и махалата и ето ти залата.

 

 

Повече от ясно е, че над 50% от присъстващите на този концерт ще са цигани, но ще е скандално ако тя събере повече хора от Пайнер. :D

 

Иначе ако пее предимно стари песни сигурно всякакви хора ще идат. Жената си има поне 10-тина емблематични песни. Най-гледаното и коментираното изпълнение в ''Капките'' за изминалия сезон е този на Михаела и как я имитира - буди интерес.

 

Фокси, коментирай! Според теб Камелия щеше да е първата. :P

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя за момента не е продала и 100 билета, а сме август.

В пълна заблуда сте ако си мислите, че Софка ще напълни нещо, дори зала 1 в НДК ще ѝ бъде широка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя за момента не е продала и 100 билета, а сме август.

В пълна заблуда сте ако си мислите, че Софка ще напълни нещо, дори зала 1 в НДК ще ѝ бъде широка.

Страхуваме ли се, че някой може да отнеме титлата на Глория като кралица на самостоятелните концерти ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще напълни залата сама поне толкова, колкото Пайнер са я пълнили с целия бардак. Тепърва ще рекламира. Кой следи сега концерти, камо ли купува билети през август...

Като се замисля, Софка почти никога не е имала просташки песни, освен няколко закачливи, но в никакъв случай вулгарни преди 20-на години, така че почти целият й репертоар е подходящ за голяма сцена и свирене на живо.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхуваме ли се, че някой може да отнеме титлата на Глория като кралица на самостоятелните концерти ? :3fdb8960598fa63e:

Не, не се страхуваме, защото едната го е правила 4 пъти вече, другата 0.

А и са коренно различни, включително в публиката.

Но има 4 месеца, ще поживеем, ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, Софка ша напълни залата, въпреки цената на билетите. Ни я мислете. Даже аз ако съм си у бг декември ша ида.

 

Срам и резил за кокошарника, които в пълен състав пълнят 1/5 от капацитета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще напълни залата сама поне толкова, колкото Пайнер са я пълнили с целия бардак. Тепърва ще рекламира. Кой следи сега концерти, камо ли купува билети през август...

Като се замисля, Софка почти никога не е имала просташки песни, освен няколко закачливи, но в никакъв случай вулгарни преди 20-на години, така че почти целият й репертоар е подходящ за голяма сцена и свирене на живо.

Факт, че има жестоки песни. На нея най-големите хитове са някакви умерени или балади. Изобщо не виждам смисъл да включва кючеци.

Може да покани Азис за да изпеят скандалната ''Един живот живеем или нещо подобно''.

Аз искам тези двете:

 

Не, не се страхуваме, защото едната го е правила 4 пъти вече, другата 0.

А и са коренно различни, включително в публиката.

Но има 4 месеца, ще поживеем, ще видим.

Е, нека сме искрени - не е едно и също да напълниш Арена Армеец и НДК, но аз поста го написах в кръга на шегата. Нека повече правят такива неща. Дано Глория се опита след някоя друга година.

Чак коренно различни не са. И двете са най-силни в умерените песни с издържани текстове.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

20 лв. минимална цена за билет - wtf?! :mf_surrender: Не се пълни така огромна зала като "Арена Армеец". Интересно как преди 10-12 години, когато жанрът беше в пика си, цената за билет беше 5 лв., а сега когато е в застой се пускат на двойна или дори четворна цена, както при Софка. Успех все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 лв. минимална цена за билет - wtf?! :mf_surrender: Не се пълни така огромна зала като "Арена Армеец". Интересно как преди 10-12 години, когато жанрът беше в пика си, цената за билет беше 5 лв., а сега когато е в застой се пускат на двойна или дори четворна цена, както при Софка. Успех все пак.

Все пак наема на залата е 100 000, как да се избият иначе тези пари, плюс това как даваха същите пари за билети за Никос Вертис, Василис Карас, Цеца, Миле Китич, и всичките сърби, които идваха. Защо да не дадат и за Софка - тя има страхотен глас, има както гадни, така и яки песни, сигурен съм, че ще се постарае, че ще пее на живо, музикантите ще свирят перфектно и ще е приятен концерт. Съвсем си заслужава цената, предвид цената и пълните зали на горните изброени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама така без реклама ще се провали! Да започва да обикаля телевизиите, с Гринго, с Лоренцо, ако иска и с цялата махала, но да е там и да говори за концерта, да направи една хубава реклама със златните си хитове и да я пусне по националните телевизии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама така без реклама ще се провали! Да започва да обикаля телевизиите, с Гринго, с Лоренцо, ако иска и с цялата махала, но да е там и да говори за концерта, да направи една хубава реклама със златните си хитове и да я пусне по националните телевизии.

 

Рано е бе човек, хората още са по морето, и тя тамън го е обявила. За декември.

 

Септември месец е правилното време да се почне рекламна офанзива по всички пътеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е бе човек, хората още са по морето, и тя тамън го е обявила. За декември.

И септември да е, пак ще е добре. Макар че не смятам, че е рано. Колкото по-рано започне да говори за него, толкова повече билети ще продаде, а до декември може и да продаде почти всички...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще напълни залата, и аз мисля да отида! Наскоро се замислих, че единствената фолкпевица, която първа трябва да се престраши и да направи такъв концерт е Софи Маринова, но не знаех дали би го направила! След тази крачка има възможността след години да се доближи по успех до най- българската певица за всички времена- Лили Иванова! Софи е обичана от всички етноси в България. А аз съм сигурен, че много българи и то от всякаква възраст ще си купят билети!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно е че опитва ако успее да напълни залата ще пренесе кариерата си на съвсем друго ниво. И аз смятам че е рано за реклама, Септември когато започне новия телевизионен сезон е идеално време да да обикаля студиата. Ако рекламира концерта като хората според мен има всички шансове за успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...