Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

На кой? Днес излезе този на Пинк.

 

Как на кой- Саймън Уеб от групата Блу.

 

 

И най- важното днес ще се състои концерта на годината. Както каза Рики това ще бъде историческо- толкова много звезди на едно място и ще се предава на живо от Маями по Телемундо и Унивисион.

 

Сред звездите ще са и Бруно Марс, Уил Смит, Уилмър Валдерама- бившето гадже на Деми, Zoe Saldana, Пи Диди и Ciara и сред множеството звезди и Рики ще бъде там. И после нека да казват, че не бил важен Рики, когато той днес ще бъде сред толкова големи световни звезди, а други като Енрике Иглесиас и Шакира дето са свободни на днешния ден как не ги е срам да не отидат да пеят на този концерт:

Концертът ще се предава и по MTV, MTV 2, NBC, VH1, Wapa TV, MTV Live и други:

9197706J.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Октомври и ноември ще са месеци на награди- Американски музикални награди, Латиноамерикански музикални награди, Латино Грами.

На Американските музикални награди Бруно Марс има и най- много номинации, а Деспасито е номинирана и на Американските музикални награди за клип на годината и за любима песен.

 

Becky G ще води Латиноамериканските музикални награди.

 

Предстоящи награди: Американски музикални награди- 19 ноември в Ел Ей

Латиноамерикански музикални награди: 26 октомври

Латино Грами: 16 ноември

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледсте ли Деди Янки пее микс и сега Деспасито. Рики откри, много як беше. Много народ има.

В ютюб го предават, Телемундо, Унивисион, фейса на Джей Ло, фейса на концерта и много други канали.

Колко са сплотени латиноамериканците.

Свга Джей Ло ще пее. Много е готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне като ни надуваш главите, дай линк от Youtube?

 

Няма как, през телефонс и в леглото съм. И във фейса на Джей Ло предават, и фейса на концерта и други. Търси.

 

Всички лица ги знам от водещите, който гледа Унивисион, Телемундо. Сега Maroon 5.

Дотук минаха Марк Антъни, Рики, Джей Ло, Daddy Yankee, Bad Bunny, Magic, Prince Royce.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дават и кадри от опустошеното Пуерто Рико.

Сега пак пее Марк Антъни , но с Ромео Сантос.

Дано Рики излезе 2-ри път да пее. Всичко е фул и разпродадено

 

Няма плейбеци тука, всеки пее на живо..

 

Ииии сега Бруно Марс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дават и кадри от опустошеното Пуерто Рико.

Сега пак пее Марк Антъни , но с Ромео Сантос.

Дано Рики излезе 2-ри път да пее. Всичко е фул и разпродадено

 

Няма плейбеци тука, всеки пее на живо..

 

Аз кво те питам, ти кво ми казваш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уилмър -бившия на Деми е на телефоните да приема обажданията нс хората за дарения, Елън. Джей Ло им задаваше въпроси.

 

Сега Марк Антъни и Алехандро Санз ще пеят.

Санз е нс 50,а как изглежда само.

Латиноамерикснските изпълнители са много готини.

 

Вин Дизел сега на испански говори.

Nicky Jam сега.

И фейса на Марк Антъни предава ма живо.

Джей Ло е събрала близо 16 000 долара вече от даренията от концерта в момента.

 

И сега Хенте Де Зона.

Сега е пак Джей Ло-още по-гореща. Ей, много се раздава-уникално шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална Джей Ло- каква енергия, уау.

 

Айде сега Ми хентеее и Джей Балвин-кскво гладко лице тоя път

Крис Мартин, Мери Джей Блайдж .

Леонардо Дикаприо се обади.

 

Тимбърлейк със специално съобщение.

.Демиииии.

Тя пее същата песен, която Фонси пя в дует с една скоро "Алилуя".

Уилмър пляскаше на Деми.

Аз трябва да ставам за работа след час, не съм спала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си го свалих концерта е HD от youtube, близо 3 GB e. :P

 

Думите на Селена Гомез снощи на концерта за Рики: Не можем да си представим тази вечер без следващия човек. Той е любящия син на Пуерто Рико, който прави всичко направо от сърцето си- дали с музиката си или за всички постижения на грижовен гражданин на света, защото Пуерто Рико го е направил такъв какъвто е. Той е тук да изпее силната си песен, която се казва "I Am Made Of You". Дами и господа- Рики Мартин :P

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах Деми така да флопне с албума.

Вчера беше извън топ 100 ww albums и днес се изкачи с 68 позиции и заема 85. Доста зле като за изпълнител със силен хит в момента. За справка Майли е на 18 място.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майли винаги е била по-голяма от Деми по света. И все пак, през първата седмица Деми имаше по-добри цифри от Майли WW. През втората се очертава същото в САЩ, там дори и Шаная пада под нея. А в световен мащаб не са цветущи нещата и за трите- позициите там дори нямат значение вече, защото продажбите са някакви мижави.

Пинк е силата при албумите в момента. Не съм и очаквал, че ще успее да направи такова ударно завръщане след тъй дълга пауза. Нейният албум ще е с най-голямата първа седмица за жена за годината. След като излезе на Тейлър ще падне на номер 2, но пак ще е добре. Към момента Кейти завършва на номер 3, но има още време за изненади.

Като споменах Кейти- Roulette става хит в Русия, без дори да е официален сингъл или да има клип или промо. Явно след като Америка взе да отхвърля Катето, главният им конкурент е готов да я приеме с отворени обятия хаха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

 

 

 

 

Мартин Строховски: Голямата звезда е тая няма що, сега й гледам последния сингъл "Best Behavior" издаден Март 2017 - 12 милиона стриймвания. Справка: Гери-Никол - Направо ги убивам, издаден Юли 2017 - 22 милиона стриймвания 😂

Like · Reply · 1 · 6 mins

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шакира отново вън от The Voice TV Top 10 днес. Хората не гласуват за нея, едва стигна на номер 9. Зейн пада на номер 4.

Кой ще е номер 1- oтново Дара за 2-ри път или CNCO се връщат на върха за пореден път.

 

CNCO са номер 2, Дара е отново за 2-ри път номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...