Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

CNCO ще пеят и на Видеомузикалните награди на MTV на 26 август. Предстои им тази седмица и участие на Билборд на живо (Billboard En Vivo) в Ню Йорк. Изобщо навсякъде са канени- хем на латино награди и събития, хем и на англоезични събития и награди, и най-вече на MTV. Признати са отвсякъде. Най-успешната група от 4 години насам. Как започнаха и докъде стигнаха само. От самото им начало ги гледах как ги избираха в La Banda Рики, Алехандро Санз и Лаура Паузини- от толкова много кандидати накрая избраха само 5 за група и колко неща постигнаха и награди спечелиха досега. 

Браво на CNCO! 👏👏👏
Групата на Рики Мартин и мечтата му да има латино бой банда толкова успешна се сбъдна. Красиви готини, талантливи- събрани от различни краища на света- Куба, Еквадор, Мексико, Пуерто Рико в името на музиката. Кристофър щеше да продължи да прави обувки, ако не беше попаднал в групата CNCO- как се промени живота им изведнъж на всички 5 момчета- Ричард, Кристофър, Забдиел, Джоел и Ерик като станаха известни и въпреки това си останаха все така земни и човечни. Новият им албум се казва "Кои сме ние"( Que Quienes Somos) и 85 % от албума е написан от тях и излиза на 11 октомври:

 

qqs_cnco_portada_final-1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия албум е доста по-слаб от предните два. След първо слушане ми харесаха само четири песни: 

- Cruel summer

- The man

- Miss Americana & The Heartbreak Prince

- Afterglow

Мисля, че именно Мис Американа ми е любима за следващ сингъл. Другите песни наистина не стават и нямат никакъв потенциал. Разбирам, че това и е най-личния албум до момента и е искала да е по-нежен и сладникав, но е могла да направи някоя тупалка от Макс Мартин. Lead сингъла е тотална грешка. Супер зле. Трябваше да е или YNTCD или някоя от споменатите от мен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

 

Един от любимите ми тракове от албума.

Да, той е малко по-живичък и открояващ се, единствено той е добавен и в най-големия плейлист в Спотифай - Today's Top Hits. Иначе на мен ми хареса и това тракче, приятно е, куплетите особено са много приятни за ухо ...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Да си питам тука.😁

Ще има ли навити и за поне един edition Worldvision. Само с чуждестранни проекти от споменатите жанрове в темата.

За съм, но сроковете трябва да са по-дълги, защото хората които слушат световна музика сме далеч по-малко от слушащите само попфолк и балканско. Едва изписваме 1-2 страници тук.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Да си питам тука.😁

Ще има ли навити и за поне един edition Worldvision. Само с чуждестранни проекти от споменатите жанрове в темата.

И аз съм за.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

Да си питам тука.😁

Ще има ли навити и за поне един edition Worldvision. Само с чуждестранни проекти от споменатите жанрове в темата.

И аз съм за. 

Какво стана ще имаме ли нов албум от Адел тая година?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луди са по CNCO на Билборд на живо преди 2 дена. Джоел е много готин и него най- много го харесват:

https://www.youtube.com/watch?v=URSqiZ1KDpo

Джо Джонас все по-готин става.

Луди са по Джонас Брадърс снощи на наградите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , zai4eto82 каза:

Сеньорита е номер 1 в Хот 100 на Билборд.

 

Най-накрая. Напълно заслужено!

Чух албума на Тейлър. Доволен съм. Идва ми горе-долу на нивото на Reputation. Но 1989 си остава ненадминат.

Miss Americana and the Heartbreak Prince, Cruel Summer и The Man са single worthy. Харесват ми и други като Cornelia Street и London Boy, а Soon You'll Get Better ме разтърсва. 

И огромни цифри се очакват. Единствената освен Адел от поколение 2006-2008, която е на такова ниво и днес. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Най-накрая. Напълно заслужено!

Чух албума на Тейлър. Доволен съм. Идва ми горе-долу на нивото на Reputation. Но 1989 си остава ненадминат.

Miss Americana and the Heartbreak Prince, Cruel Summer и The Man са single worthy. Харесват ми и други като Cornelia Street и London Boy, а Soon You'll Get Better ме разтърсва. 

И огромни цифри се очакват. Единствената освен Адел от поколение 2006-2008, която е на такова ниво и днес. Браво.

Във twitter всички са луди по албума. Не мога да си го обясня. Доста по-слаб е от последните два. И аз подкрепям, че само тези три песни стават за сингъл. И наистина мисля, че Miss Americana най-много би се задържала нищо, че в момента върви по-зле от другите две. Изненадва ме колко много ме зариби Lover. Не знам дали това не е скритата лимонка в албума. Като стрийминг и продажби върви супер. Дори по-добре от предните два трака. Не знам защо YNTCD не стана някакъв жесток хит. За близо два месеца няма 200 милиона стрийминг, което е много слабо като за такова име.

Ариана се изложи. След толкова разбити рекорди, два тотални хита и един стабилен такъв очаквах пак да избухне а песента върви по-зле и от breathin. Не знам дали не прекали с толкова много тракове и медийно присъствие. Иначе Скутер продължава да инвестира в нея като луд. Особено в радиото е нещо страшно.

Деми за пореден път мачка с грешни решения. Сама знае, че не е много стабилна и пак се е захванала с триста неща. Мачка с амбиция, но не си ли даде сметка, че не става ? Филм, нова музика, сериал. Пак да не предруса. 

Интересно ми е Майли какво ще представи с новите 2 EP. 'Mother's Daughter' категорично заслужаваше много повече.

Не се обиждай, но твоята любимка мачка. Small talk се прие на ниво Fergie. Вече не може да се обвини нито визия нито нищо. Плачевно е там. Да вземе една дълга почивка ала Адел и да се завърне след някоя година.

Гага се спекулира, че този петък ще пусне surpriese release. И за такъв албум се говори през септ. Нищо не се знае. Загадка.

За моята любимка предпочитам да не говоря. Омръзна ми от нея. Тоя албум е готов от 3 месеца и нито lead single нито изгледи да се занимава с музика. Ходи ми на Дисниленд и снима фотосесии за Пума. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...