Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Снощи бяха наградите Teen Choice 2019. Част от наградите са за CNCO за латино изпълнител и латино песен за Pretend. Лятна песен отива при Шон Мендес и Камила за Сеньорита. Филмът Аладин е взел за фантастичен филм. а Уил Смит и Наоми Скот, които изиграха принцеса Жасмин и Джина също са взели награди. Лятна група са взели Джонас Брадърс. Тейлър Суифт пък е взела за Икона и е първата, която взема такава награда на тези награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Празнували са 30-я рожден ден на Джо Джонас на турнето на Джонас Брадърс. Жена му Софи донесла торта със свещички, цялата публика му пее честит рожден ден и после Джо целува жена си Софи:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@Starboy вчера видях,че и ти слушаш Били,така че коментирай този хит💓

 

Обожавам яяяяяя! Това момиче разклати всичките големи имена тази година, просто не мога да я спра, албумът и е БРУТАЛЕН! А bad guy е един невероятен хит, сега точно преди броени минути излезе информация официална от Билброд, че детронира "Old Town Road" и другата седмица ще е номер 1! Просто разби всичко живо, обичам я!!!

Ако си падаш по ремикси ти препоръчвам този, днес цял ден го слушам ...

 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Обожавам яяяяяя! Това момиче разклати всичките големи имена тази година, просто не мога да я спра, албумът и е БРУТАЛЕН! А bad guy е един невероятен хит, сега точно преди броени минути излезе информация официална от Билброд, че детронира "Old Town Road" и другата седмица ще е номер 1! Просто разби всичко живо, обичам я!!!

Ако си падаш по ремикси ти препоръчвам този, днес цял ден го слушам ...

 

"Old town road" ми е най-противната песен от тази година. 

Иначе аз за Били научих съвсем случайно. Докато си слушах музика веднъж и ютюб ми предложи тази й песен

И оттогава все си пускам песните й.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

"Old town road" ми е най-противната песен от тази година. 

Иначе аз за Били научих съвсем случайно. Докато си слушах музика веднъж и ютюб ми предложи тази й песен

И оттогава все си пускам песните й.

Чуй мигом целия албум When we all fall asleep where do we go? след което EP-to don't smile at me ! Всички песни са много различни от всичко предлагащо се, интересни и скандални. Друг интересен факт е, че песните ги пишат тя и брат ѝ, просто разцепиха всичко живо!

  • Thanks 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми стана на 27. Празнува рождения си ден на концерт на Ариана Гранде. Двете имат общ мениджър. Ариана и танцьорите й са я поздравили после лично и Ариана й казала,че много я обича. Те приятелки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Харесвам много Without Me, но Nightmare ми е досадна по някаква причина.

О, много силно парче. И то ми е от фаворитите, но ''Кошмар'' е просто перфектна. Не мога да повярвам, че така флопна. Скоро ще пуска албум - дай боже силни парчета.

Иначе очаквате ли новите проекти на Селена ? Говори се, че ще са с ретро нотка. В текстовете ще разкаже за всичко което се е случило в последните три години. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Пишат че Lover бил лийкнат.

Да, намерих го даже, изтърпях го до половината - скучен ми идва много!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...