Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

В момента:

Ариана>Деми/Селена>Майли

В цялостност до момента:

Ариана>Майли>Селена>Деми

Теорията ми за в дългосрочен план, която съм изразявал преди:

Ариана>Деми>Селена>Майли

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента:

Ариана>Деми/Селена>Майли

В цялостност до момента:

Ариана>Майли>Селена>Деми

Теорията ми за в дългосрочен план, която съм изразявал преди:

Ариана>Деми>Селена>Майли

Всъщност year end позициите на Селена са по-добри от тези на Деми. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност year end позициите на Селена са по-добри от тези на Деми. :3fdb8960598fa63e:

В тези позиции не пише коя е възхвалявана в цялостност заради таланта и коя е била стабилно обсъждана за Грами и дори сложена в графата с прецаканите изпълнители там, където освен нея са само А-листъри. А и ако гледаме неуспехите, и там позициите на Селена са по-добри. :3fdb8960598fa63e:

Тази година са наравно, за първи път от доста време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тези позиции не пише коя е възхвалявана в цялостност заради таланта и коя е била стабилно обсъждана за Грами и дори сложена в графата с прецаканите изпълнители там , където освен нея са само А-листъри. А и ако гледаме неуспехите, и там позициите на Селена са по-добри. :3fdb8960598fa63e:

Тази година са наравно, за първи път от доста време.

Аз гледам факти с които ще се запомнят а те са:

Селена е третата най-стриймвана певица на годината.

Селена е изпълнителката с най-продаван женски трак за годината.

It aint me в годишната класация е 20 позиции над SNS.

За top artist и top female artist също е над нея.

Bad liar е 4-тата най-acclaimed песен на годината.

Селена също е стабилно обсъждана за Грами и сложена в графата прецакани.

А за неуспехи - нека коментираме последния трак или Instruction. :Vishenka_05: (И двете с много по-лоши позиции от двата ''провала'' на Селена).

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледам факти с които ще се запомнят а те са:

Селена е третата най-стриймвана певица на годината.

Селена е изпълнителката с най-продаван женски трак за годината.

It aint me в годишната класация е 20 позиции над SNS.

За top artist и top female artist също е над нея.

Bad liar е 4-тата най-acclaimed песен на годината.

Селена също е стабилно обсъждана за Грами и сложена в графата прецакани.

А за неуспехи - нека коментираме последния трак или Instruction. :Vishenka_05: (И двете с много по-лоши позиции от двата ''провала'' на Селена).

Половината от тези неща са за песен, в която се води feat. Няма да споря, че е нейн приноса за успеха, но не трябва да отричаме, че Деми каквито успехи е имала тази година, ги е имала съвсем сама и те ще се водят само нейни.

Селена не знам да е била толкова обсъждана за Грами, дори и наполовина не са я споменавали колкото Деми. Тя всъщност с какво въобще е била претендентка, с It Ain't Me ли? Само тук във форума бях чел, че я обсъждахте.

Песента TMYLM е рано да я обсъждаме, а Instruction дори не е нейна песен, въпреки което с No Promises все пак имат добри позиции по Европа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майчице мила, какъв трак, какъв хит, какво избухване - Кралицата на купона!!!

 

3:43

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да знае какво се случва с Ariana Grande и Megan Trainor?

Ариана почива след турнето, слуховете са, че работи по новия албум, но няма нищо официално.

За Меган не знам, може би почива след провала на последния албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 години от surprise ерата на Бионсе. :happybday:

Това е моята любима песен, коя е вашата и какво мислите за този албум ? :Vishenka_05:

Готино за феновете, ама не ѝ се получи в общ план. 1 хит с много усилия, а ако си беше реализирана по класическия начин, мисля, че щяха да са повече.

 

Как ще коментирате латино бумът? То е ясно, че е повлиян от Despacito, ама и успехът му не е случаен.

Вчера примерно гледах класации на Билборд и имаше 4 песни в 100-тицата, 2 от които в топ 10 (Despacito и Mi Gente). Очевидно е, че все още им трябват големи имена, за да пробиват в Щатите, но все пак си е впечатляващо. А в същото време топ американски изпълнители не могат да направят супер хит като преди. Havana дори не я слагам в бройката, все пак Камила пробива от щатския пазар към Южна Америка, а не обратното.

Изобщо не коментирам YouTube, там щом не LWYMMD, а Mayores е най-гледаното женско видео за годината, е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готино за феновете, ама не ѝ се получи в общ план. 1 хит с много усилия, а ако си беше реализирана по класическия начин, мисля, че щяха да са повече.

 

Как ще коментирате латино бумът? То е ясно, че е повлиян от Despacito, ама и успехът му не е случаен.

Вчера примерно гледах класации на Билборд и имаше 4 песни в 100-тицата, 2 от които в топ 10 (Despacito и Mi Gente). Очевидно е, че все още им трябват големи имена, за да пробиват в Щатите, но все пак си е впечатляващо. А в същото време топ американски изпълнители не могат да направят супер хит като преди. Havana дори не я слагам в бройката, все пак Камила пробива от щатския пазар към Южна Америка, а не обратното.

Изобщо не коментирам YouTube, там щом не LWYMMD, а Mayores е най-гледаното женско видео за годината, е ясно.

 

Рики пък да не е пробил на американския пазар с някой. Проби си сам и никой не може да му мине рекорда от латино изпълнителите за дебют на англоезичен албум в Билборд 200- нито Шакира, нито Енрике Иглесиас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики пък да не е пробил на американския пазар с някой. Проби си сам и никой не може да му мине рекорда от латино изпълнителите за дебют на англоезичен албум в Билборд 200- нито Шакира, нито Енрике Иглесиас.

Говоря в момента, новата "реколта" пробиващи в САЩ и Европа. Рики, Енрике, Шакира и Джей Ло са друга категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на годината излезе днес!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да видиш, Малума ще го правят световна звезда през 2018 с англоезичния му албум. Подписал е сделка със Сони.

Изобщо не вярвам да пробие на англоезичния пазар.

Знаех си, че това предстои съвсем скоро, само така си обяснявах защо пусна 9324234 песни с клипове, че и фийчъринги и включвания на английски. Според мен ще му се получи поне за кратко, пазарът е много гладен и за латино, и за трап, а той се справя еднакво добре и в двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че това предстои съвсем скоро, само така си обяснявах защо пусна 9324234 песни с клипове, че и фийчъринги и включвания на английски. Според мен ще му се получи поне за кратко, пазарът е много гладен и за латино, и за трап, а той се справя еднакво добре и в двете.

 

Колкото му се получи на Prince Royce с англоезичния албум, толкова и на Малума. Никога няма да бъде като Рики. Нали го виждам колко е скучен на концертите си. А Рики ще пее на най- новия круизен кораб в Маями на кръщаването на кораба на 21 декември заедно с Андреа Бочели.

Винаги на големи събития канят Рики. Защо не канят Малума или Енрике Иглесиас като е толкова уж.

Рики за 2-ри ще път ще има резиденция във Вегас догодина, февруари 2018 пък ще закрива Джаз фестивала в Дубай.

Малума има пасти да яде пред Рики. Няма да е никога световна звезда, колкото и Сони да се опитват да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото му се получи на Prince Royce с англоезичния албум, толкова и на Малума. Никога няма да бъде като Рики. Нали го виждам колко е скучен на концертите си. А Рики ще пее на най- новия круизен кораб в Маями на кръщаването на кораба на 21 декември заедно с Андреа Бочели.

Винаги на големи събития канят Рики. Защо не канят Малума или Енрике Иглесиас като е толкова уж.

Рики за 2-ри ще път ще има резиденция във Вегас догодина, февруари 2018 пък ще закрива Джаз фестивала в Дубай.

Малума има пасти да яде пред Рики. Няма да е никога световна звезда, колкото и Сони да се опитват да го направят.

Защо трябва да бъде като Рики, за да е успешен. J Balvin като Рики ли е?

И не разбирам защо се кефиш на световните успехи на Фонси, а оплюваш тези на другите, преди дори да са опитали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...