Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти си женският вариант на Фаст. Галена сякаш ти е направила много болезнено сефте отзад, та търсиш под дърво и камък статии и снимки, на които изглежда зле. Тя поне има фотоси, дето е излезнала перфектно след раждането, та дори и повреме на бременността. Не забравяй, че смядовската е въплащение на Луцифер, а в наше време злото винаги побеждава... Обречена е твоята кауза. :3fdb8960598fa63e:

 

Колкото до Деси Слава - ясно е, че жената има проблем. Дали е наследствен или от възрастта, или е нещо хормонално - само тя си знае. Но един себеуважаващ се изпълнител, който на всичкото отгоре се води за секс символ, трябва да знае кога да сложи край на публичните си изяви, за да не се излага. На последните снимки от участия е същински син кит, че даже й се налага да прекара половината от програмата си в седнало положение. :mf_surrender:

Аз мога да ти кажа, че Гери Симеонова пръсва Галена по всеки един параграф - и сега, и когато Галя е била на 20-30. Ако визираш фотосесиите - там яко играе фотошопа...Галена изглежда добре в профил, но ме и в анфас, това е положението. Но както казах след основният ремонт пак ще си върне предишното обаяние.

Деса трябва в месарница да иде, те слоновете изглеждат по-добре от нея, не знам защо прогресивно наедря от 2014 до сега, каквато е мъничка, сладичка, хич не й ходи прасец като радиатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не знам за Боса, Камелия и други, но забелязахте ли, че Анелия реално не е излизала от топ 15 с Дай ми още от декември. :helpsmilie:

От топ 10 по-скоро. Ами нормално песента й е хита на 2017-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да си го покаже и да не си го, факт, че никой не се вълнува от пръдлата Райна.

Нито хитове, нито участия, нито фенове!

Подкрепям.

 

Все ми е тая пее или не. Участия има някакви, но фенска база отдавна няма както преди години, когато се стараеше и вадеше хитове.

 

В един момент реши да се прави на 60 годишна лелка, оплакваща се от младото поколение , и забравяйки що превръзки показа на концерти, що задници въртя по турнета, то не бяха 1.90 м. , Песни за 20 см. Сетете се какво и "секс през деня, секс през нощта, секс и след това".

 

Лицемерна пръдла. Проста истеричка, евала на Коце , че и би шута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям.

 

Все ми е тая пее или не. Участия има някакви, но фенска база отдавна няма както преди години, когато се стараеше и вадеше хитове.

 

В един момент реши да се прави на 60 годишна лелка, оплакваща се от младото поколение , и забравяйки що превръзки показа на концерти, що задници въртя по турнета, то не бяха 1.90 м. , Песни за 20 см. Сетете се какво и "секс през деня, секс през нощта, секс и след това".

 

Лицемерна пръдла. Проста истеричка, евала на Коце , че и би шута.

Той пък Коцето е едно цвете за мирисане... Машина за пране на п*ри и др*га.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На новата махала в Люлин ли й викат Македония?!

Хората в Македония са необразовани и без вкус, простено им е.

Слушай Преса = образование

Оке взимам съвет.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля колко от големите чалгарки са пълни боклуци... Даже и които сме имали за читави се оказаха ниско ниво.

 

А като погледнем големите имена в попа... даже те изглежда безобидни пред чалгарската участ.

 

Онзи ден бях пуснал някаква нова пайнерска песен и се загледах в клипа. Изглеждаше ми толкова ретро, старомодно, вехто. Клипчето беше приятно, просто фолка буди у мен нафталинени спомени и всичко ново ми се струва познато и претоплено.

 

Оказва се, че песента на Жалин и Лорена не е толкова зле. Даже взе да ми харесва. Явно пак от липсата на нови неща.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за Боса, Камелия и други, но забелязахте ли, че Анелия реално не е излизала от топ 15 с Дай ми още от декември. :helpsmilie:

 

Анелия направи голям хит няма спор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Специално за всяка" минава до дни "Калифорния" по гледания.. Кой би си помислил, че това е възможно точно преди една година? :wacko: И двете песни ще достигнат 10 млн. eventually.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решила е да го запази а да не абортира. Има право на това.

И какво като се познава с него от няколко дни ? Алоо, българи - еволюция. 70% от младежите го правят след няколко думи - не виждам феновете на Рени да сте отишли в манастир поради този факт! Нека си прави кефа - млада е.

80% от хората са имали пиянска вечер. Дай да я прокудим от България а на границата ще я замеряме с камъни!

О, моля ти се. Не ми защитавай Рени в този Вип Брадър. Пет дни и трябваха да клекне пред интелектуалците. Няколко пъти е говорила против Емануела и творчеството, но фактите са едни - Рени масово мразена от публиката на този формат а Емануела масово обичана и с 50 хиляди лайка за 12 часа. :)

Ами лично и категорично последните проекти на Емануела ( ''Почти перфектен'', ''Виновна'', ''4-5-6-7'' и ''Незабравима'' т.е. всички след Випа) са много по-изпипани и нямат изразни като ''боклук''.

Да, изгледах интервюто. Следващия път да не се смее толкова фалшиво.

Остави решението да не абортира, не ти ли е странно, че на 16 се е стигнало до там, че и сватба вдига - явно е ромка. Каква еволюция, ало, 70-те процента си го правят във дискотеки и закътани места, а тя е със статут на звезда и го направи пред погледа на цяла България в национален ефир! Това е обратното на еволюция, за бога.

Какви клякания те гонят, Рени не е причислявана никога към чалгарките тип Емануела и почти няма как да се впише. Избра правилното за нея място сред нормални и начетени хора, видяхме поне в интернет клипчета как си говорят за националности и култури на различни държави, за семейство, годините на прехода, абе всякакви теми. Против творчеството и не е говорила, а против проявите и, които щом оправдаваш не е добре за теб. Фактите са едни - Рени е без специални договори и договорки, докато Пайнер биха инжекция против излагане на Ема. А тези 50К лайка ще издишат, ако направи собствен канал, и второ ако бяха толкова напред технологиите, повярвай ми Рени щеше да събира двойно в силните си периоди - много тъпа логика. Защо не ги докара на концерта тези лайкове и защо не направи концерт в НДК, след като има толкова фенове? Ама няма лично, няма категорично, избирателно - последните проекти, ти каза от цялата продукция на Ема до сега. "Боклук" пред шедьоври като "Духай", "Като теб", "Дълго сладко", таралежи и левове - не случайно оплюваха нейните песни, а не тези на Рени. Егати хейта, то на черното бяло ще каже :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не забравяй, че смядовската е въплащение на Луцифер, а в наше време злото винаги побеждава... Обречена е твоята кауза. :3fdb8960598fa63e:

Това иска да ви накара да вярвате дявола, но в края на краищата винаги губи, а блудницата вавилонска от Смядово ще бъде заточена в пъкъла, окачена на кука за езика си и ще крещи от ужас, докато змии и гущери пълзят из всяка нейна дупка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това иска да ви накара да вярвате дявола, но в края на краищата винаги губи, а блудницата вавилонска от Смядово ще бъде заточена в пъкъла, окачена на кука за езика си и ще крещи от ужас, докато змии и гущери пълзят из всяка нейна дупка.

 

Интересно от твоите дупки какво ще пълзи, имайки предвид, че главното, което демонстрираш тук е жлъчен сарказъм и негативизъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това иска да ви накара да вярвате дявола, но в края на краищата винаги губи, а блудницата вавилонска от Смядово ще бъде заточена в пъкъла, окачена на кука за езика си и ще крещи от ужас, докато змии и гущери пълзят из всяка нейна дупка.

Леле мале ме тресе от този коментар!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не сте чели старобългарска литература, ще ви тресе.

Старобългарската литература става само за,разпалки, а съм фен на твоята духовноизвисяваща и позитивна реч тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старобългарската литература става само за,разпалки, а съм фен на твоята духовноизвисяваща и позитивна реч тук.

 

Сузанита да бъде включена в конспекта за матури по литература!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...