Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин Вафлата:

Назад, назад, моме Преславо не мой да одиш подир мен, че у назе има хубава жена и две три дребни дечиня че у назе има хубава жена и две три дребни дечиня

 

 

 

Преслава:

Ке се престорам на църна чума и пак при тебе ке дойдам, жена ке уморам дечиня ке гледам вечно твоя ке бида жена ке уморам дечиня ке гледам вечно твоя ке бида.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, нека вземем Мишо Шамара и компания. Малко ли пяха за това? Каризма ли не направиха клип, прокламиращ наркотици, макар уж да се водеше като кампания "срещу".

 

Кой ти говори за хомо? Аз говоря като цяло, че и по наше време се пееха простотии и слабо морални текстчета.

 

А да не забравяме "да не би да си дрогиран", което беше втрещило всички през 2008ма. :whistling:

 

Нали това ми е тезата - че чалгата не подтиква към наркотици, а само шибаните представители на другия жанр.

 

"Да не би да си дрогиран?" е въпрос, Преслава не е пеела да й начерят линии, да й свият и "пуф-паф" в песните си.

 

Пробвал съм всякакви наркотици освен хероин и гъби. Не е лошо човек да пробва, докато е жив, да почувства усещането, но от сегашната си гледна точка на зрял човек мисля, че да рекламираш подобни дейности в творчеството си само и само да минеш за cool е тотално дъно. Има лабилни деца, които ще пробват понеже идолката им го прави и се смята за готино, и ще се зарибят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали това ми е тезата - че чалгата не подтиква към наркотици, а само шибаните представители на другия жанр.

 

"Да не би да си дрогиран?" е въпрос, Преслава не е пеела да й начерят линии, да й свият и "пуф-паф" в песните си.

 

Пробвал съм всякакви наркотици освен хероин и гъби. Не е лошо човек да пробва, докато е жив, да почувства усещането, но от сегашната си гледна точка на зрял човек мисля, че да рекламираш подобни дейности в творчеството си само и само да минеш за cool е тотално дъно. Има лабилни деца, които ще пробват понеже идолката им го прави и се смята за готино, и ще се зарибят.

 

 

Е аз не виждам директно да споменават наркотици. Винаги е метафорично.

 

Чалгата ли е чиста, която прокламираше 2-3-4 години цигари Мерилин НЕЗАКОННО и нагло? Нали искаш пример за вредно естество () . :gun_bandana:

 

Изобщо не е толкова цветущо при нашите разпоретини. Даже по вреда - имат много повече заслуга, защото зомбираха обществото с всеки втори клип, който пускаха. 1. Рекламата на цигари е строго забранена 2. Рекламират вреден за здравето продукт

 

Сигурно само 2-3 фолк изпълнители нямат клип с цигари Мерилин. :mf_surrender: Да не говорим за Преса и Коцио дето и песен направиха и така започнаха цялата мръсна кампания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи! Анелия наистина е снимала нов клип с Кристалите...

Сигурно това е песента, коята Теди Александрова отказа

Нима има някой изненадан? Все пак това е Анелия-мерудията, която приема дуети с всеки, само и само да няма месец през който не е пуснала нищо. Когато някогашната попаджийка обира парчета, отказани от Теда Александрова :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бременната Деси Слава представи бащата на детето си на тъща му и обра бакшишите на българите в Лондон

Малката Кобра, и мама Женя придружили гласовитата блондинка в ресторант "Уникат". През по-голяма част от времето боксьорът си седял кротко на масата и не му било много до веселие.

За разлика от него тъща му припкала с вирнат нос около известната си дъщеря и видимо се гордеела с факта, че точно тя е родила една от любимките на народа.

Доволни количество бакшиши певицата изкарала от българите в Лондон. Щедрите нашенци поръчвали песни до сутринта и се отплатили подобаващо на Деси.

 

Шокиращи цифри: Деси Слава прилапва всеки месец колосална сума от хонорари

 

Бременната Деси Слава вади поне по 50 хиляди лева на месец от хонорари, откакто се разбра, че ще става майка на второ дете, твърди "Уикенд".В момента тя работи като за последно – пуска нови песни най-много през месец, снима клипове, а участията й са през вечер, като за всяко взима по 5000 лева. От тези пари се отделят за продуцента й Митко Димитров, но отделно от тях певицата получава и бакшиши, за които се твърди, че стигат почти същата сума. Наскоро Деси имаше изява и в Лондон, където събра няколко стотин българи, живеещи в Англия. Говори се, че хонорарът й за този концерт е бил по-висок от стандартния.

 

 

днес.бг

Деси Слава е една от певиците, които рядко могат да чуят критики за изпълненията си. Независимо че е попфолк изпълнител, колегите й от другите браншове не пестят комплиментите за нея.

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана е наистина проста, вместо да пусне една самостоятелна песен и да спаси провала на цел Пайнер, тя с дуети си осира този хитовен пик :mf_surrender:

Тя плюс това си има заснето самостоятелно парче с Люси. В клипа участва Маги Желязкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия треньор в новия сезон на "Гласът на България". Потвърдено! :speak_cool:

Ако имаш впредвид гостуването на Камелия в COOL...T, там нищо не потвърди. Каза само какво би направила, ако пак е треньор, но нямаше директно зададен въпрос или категоричен отговор от нейна страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима има някой изненадан? Все пак това е Анелия-мерудията, която приема дуети с всеки, само и само да няма месец през който не е пуснала нищо. Когато някогашната попаджийка обира парчета, отказани от Теда Александрова :1000 (27):

Лоша дума против жената хит Анелия да не съм чул.

Тя смаза и Десислава, и Жалена, и Емануела, Анелия е лидерката, не евтинджоса облечен във Филип Плейн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още едно доказателство, че приходите им въобще не са това, за което се говори. И да не ми дрънкат, че жена в 6-я месец е активна като в 3-я и няма проблем. Като знам по какви пътища "прекрасни" ще дойде и как през минутка разминвава тирове, направо да поръчам линейка, че туко-виж го изръсила по пътищата на северозапада.

Фокси, разчитаме на теб да ни я пазиш, че да са добре и тя, и плодът! :Vishenka_05:

 

Обаче наистина този път Камелия изкара хит. Парчето е супер зарибяващо. :)

А относно YouTube, смешно е да се твърди, че на някой не му пука за гледанията. Всички следят как вървят песните им там и им е важно те да са колкото може по-гледани.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, разчитаме на теб да ни я пазиш, че да са добре и тя, и плодът! :Vishenka_05:

 

Обаче наистина този път Камелия изкара хит. Парчето е супер зарибяващо. :)

А относно YouTube, смешно е да се твърди, че на някой не му пука за гледанията. Всички следят как вървят песните им там и им е важно те да са колкото може по-гледани.

 

Как да не им пука? Те са по-големи броячи и от нас хахах :1000 (10): Не броят само тея дето не будят интерес. За тях не е важно. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...