Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:happyppl: :phpgrin2: 1000%20(6).gif

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Помниш ли темата "Истината за отнoшенията между insatiable и AMAZING."?

 

Оттам видяха и почнаха и те да правят теми "Истината за еди кой си..." :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Помниш ли темата "Истината за отнoшенията между insatiable и AMAZING."?

 

Оттам видяха и почнаха и те да правят теми "Истината за еди кой си..." :gun_bandana:

Много неща тръгнаха от нашата група тук през 2012, все скандални и забавни. :roll1: Но твоята памет е по-услужлива от моята, трябва да ти призная - моята нещо ми изневерява напоследък хах, та ми отне известно време да се сетя за тоя случай. Тогава бяхме истински звезди и никой не ни налагаше, нямахме спонсори и не си купувахме гледания, нито ги брояхме. :roll1: Затова ми е трудно да се впиша в новото време, но важното е, че съм тук. :roll1:

Моля да ни извинят за чата, който не е по темата. Пийнали сме, не е грях. :hahaha: :cheers:

 

Ивана ще има ли нова песен, или го е ударила само на живот?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ще има ли нова песен, или го е ударила само на живот?

 

Днес съм в еуфория от успеха на Камчатка и съм на мнение, че нито Глория, нито Ивана са в състояние да изкарат такъв хит. Ревизирам си прогнозата за "Дразни ме" от на 3 млн. на 4-5 млн. до 2018.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес съм в еуфория от успеха на Камчатка и съм на мнение, че нито Глория, нито Ивана са в състояние да изкарат такъв хит. Ревизирам си прогнозата за "Дразни ме" от на 3 млн. на 4-5 млн. до 2018.

Честито! Аз лично, бих си пуснал 100 пъти Защо повярвах и 0 пъти новата й песен, ако ще и 10 млн. Да събере. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично, бих си пуснал 100 пъти Защо повярвах и 0 пъти новата й песен, ако ще й 10 млн. Да събере. :P

 

И аз точно в тоя момент, докато го чета това, се случи да слушам "Защо повярвах". :wacko:

 

И не ми се плези, щото ще ти разчекна езика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли как през Лято 2008 цяла България и беше в краката, след като в рамките на два месеца пусна 3 мегахита и албум? :Vishenka_05:

 

И да - Райна не е имала масов хит от "Нежна полиция" насам, но не можем да отречем успехите на "Вътре в мен", "Ако е - да е", "Нахално хубава", "Принцеса". Те се доближават най-много до понятието хит. Да не изброявам и всички стойностни песни, които за жалост не се оцениха. Дано случи на хит с новата песен. След последната, много ясно се видя какво се иска от Райна. Дано да ни го предложи.

Невероятна беше кралицата. Жалко, че и станах фен чак 2007, Малко успях да се насладя на нейните пикови моменти!

Надявам се да смаже като Яница и да види някакъв силен хит. :3fdb8960598fa63e:

 

Това преди няколко дни прозвуча три пъти в Аврамов Дом.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Има любов" е може би най-романтичния, най-чувствен и сантиментален албум, издаван някога в поп-фолка. Да не забравяме, че повечето текстове са писани от Явор Кирин, автор на повечето от песните на Лили Иванова. Камелия тогава се беше постарала доста, но... никой не го оцени. Изглеждаше мега секси във фотосесията - и днес момичетата продължават да си мачкат така косите, все едно излизат от банята.

Страшни текстове, страшни песни, страшни музики... И любима Камелия, олицетворяваща любовта в най-красивата й форма. Нищо изчанчено, нищо вулгарно, нищо прекалено в повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите уважения към труда на Глория и Камелия относно последната песен на едната и на другата, но изглеждат супер аматьорски срещу Сбогом Адиос и Ти си (например)

 

Съгласен. Та посочените от теб са национални мегахитове. Но ще видиш, че за днешните условия и реалност песента на Камелия ще стане хит. Може би най-големият, който е имала за последното десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен. Та посочените от теб са национални мегахитове. Но ще видиш, че за днешните условия и реалност песента на Камелия ще стане хит. Може би най-големият, който е имала за последното десетилетие.

Хит не хит, аз и мнооого други, ще си пуснем тези песни точно 0 пъти. И не, не живеем в миналото, просто миналото беше по добро от настоящето в този жанр. Затова съм се приориентирал към друг тип музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше в топ 3 за миналата година. Сега, след като е бременна, ще излезе от играта за бая време (понеже, като я знаем, ще й трябва поне половин година да отслабне, след като роди).

Дали ще отслабне някога? Вече е на по-зряла възраст и се слабее по-трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще отслабне някога? Вече е на по-зряла възраст и се слабее по-трудно.

На кого му дреме дали ще отслабне, след като хората й се радват всякак ? Хубаво е популярните личности да имат приличен външен вид, но не това е най-важното! Какво сте я захапали за тези килограми, като се разбра, че е и бременна. Много е гнусно и долно да се подиграване на външния вид на една бременна жена!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше в топ 3 за миналата година. Сега, след като е бременна, ще излезе от играта за бая време (понеже, като я знаем, ще й трябва поне половин година да отслабне, след като роди).

 

Сладур. 6 месеца, мн смело предположение и голям виц. И това на базата на постигнаните преди пълненето на фурната резултати ли са - туловище с габаритите на два ТИР-а, и то след като публично раздухваше над една година че била на заслабваща диета и влизала във форма?

 

На кого му дреме дали ще отслабне, след като хората й се радват всякак ? Хубаво е популярните личности да имат приличен външен вид, но не това е най-важното! Какво сте я захапали за тези килограми, като се разбра, че е и бременна. Много е гнусно и долно да се подиграване на външния вид на една бременна жена!

 

1) Ние сме се фанали за килограмите много преди Фатмата да забременее.

 

2) Абе те хората нека и се радват, ама интересно дали е заради нея си, или я бъркат с хипопотам? Щото хипопотама на мен би ми бил по интересен.

 

3) На друг незнам, ама чичо Митьо не ги ли гонеше такива добре окръглените?

 

Изобщо с Фатмата е свършено и интересно ква песен ша пеете нейните като м/у бременността и туловището и резнат договора с кокошарника и свалят клиповете от съответния канал ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Камелия от кога са приятелки?

 

Откакто пияните братя Пулеви напълниха пазвата на Кама с много по 100 евра, на някакво участие. Според мен е по-добре да си широко скроен, въпреки не добрите чувства към някого в миналото, отколкото като публична личност да те налазят "жълтите" и да ти създадат етикет на рогоносец. Щото това за жена, която има проблем с Камелия е най-лесното нещо, за отиграване в нашия шоубизнес. В тази вразка, Алисия имаше същия проблем едно време, когато се уреждаше при палавникът Валери Божинов, който пък тепърва бе подписал за 1 милион евра заплата с "Ювентус" (Торино) и хвърляше пачки навсякъде.

 

 

"Има любов" е може би най-романтичния, най-чувствен и сантиментален албум, издаван някога в поп-фолка. Да не забравяме, че повечето текстове са писани от Явор Кирин, автор на повечето от песните на Лили Иванова. Камелия тогава се беше постарала доста, но... никой не го оцени. Изглеждаше мега секси във фотосесията - и днес момичетата продължават да си мачкат така косите, все едно излизат от банята.

Страшни текстове, страшни песни, страшни музики... И любима Камелия, олицетворяваща любовта в най-красивата й форма. Нищо изчанчено, нищо вулгарно, нищо прекалено в повече...

 

.... и в този сюблимен момент се появи Ивана и се провикна: "- Води ме в някоя квартална кръчма".... и разговорът се измести към пиене и кютеци. :drunk:

 

 

Между другото, имам усещането, че Деса изпада в дупка... след капките.

 

Аз пък имам чувството, че след като се закрепи финансово, след фалита и позорното връщане в Пайнер, Деса е решила да докаже на бившият си тъпкач Митко Трендафилов Димитров - Пайнера, че въпреки подаването на гъза за кариера в 1999 година, тя е толкова яка мадама, че и на 38 години може да зарибява младежта, че и деца да ражда от тях. Все пак Митака догодина ще е на 65 и ще се пенсионира по нашето законодателство, а Деса търси рестарт и на личния живот, който бе пълна катастрофа така, както и кариерата до преди 2-3 години. Не знам защо всичкото това, което прави тя ми се струва като реваншистки отговор на бъзици в коридорите на Пайнер, които не са забравени и 18 години, след началото на полегналата и музикална автобиография???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще отслабне някога? Вече е на по-зряла възраст и се слабее по-трудно.

Да го кара като Камелия 24ч. (32ч.?) само на вода, после на хумус, редовен секс и може и да влезе във форма, ахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък имам чувството, че след като се закрепи финансово, след фалита и позорното връщане в Пайнер, Деса е решила да докаже на бившият си тъпкач Митко Трендафилов Димитров - Пайнера, че въпреки подаването на гъза за кариера в 1999 година, тя е толкова яка мадама, че и на 38 години може да зарибява младежта, че и деца да ражда от тях. Все пак Митака догодина ще е на 65 и ще се пенсионира по нашето законодателство, а Деса търси рестарт и на личния живот, който бе пълна катастрофа така, както и кариерата до преди 2-3 години. Не знам защо всичкото това, което прави тя ми се струва като реваншистки отговор на бъзици в коридорите на Пайнер, които не са забравени и 18 години, след началото на полегналата и музикална автобиография???

 

 

Не мисля, че се реваншира към Митьо. По-скоро има едно такова отношение към публиката. Пък и самолюбие, което личи отдалеч. Деса иска да е винаги първа, а тази спортна злоба й личи страшно много.

 

По-скоро се е лепнала за младежа и е решила да му даде бебе, докато във фолка цари тишина. А пък тъкмо да го върже трайно. Или поне да се опита.

 

Иначе, както виждаш, всички чалгаджийки родиха в последните 2 години. Това говори, че се възползват от момента. :whistling: Не може да е случайност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Има любов" е може би най-романтичния, най-чувствен и сантиментален албум, издаван някога в поп-фолка. Да не забравяме, че повечето текстове са писани от Явор Кирин, автор на повечето от песните на Лили Иванова. Камелия тогава се беше постарала доста, но... никой не го оцени. Изглеждаше мега секси във фотосесията - и днес момичетата продължават да си мачкат така косите, все едно излизат от банята.

Страшни текстове, страшни песни, страшни музики... И любима Камелия, олицетворяваща любовта в най-красивата й форма. Нищо изчанчено, нищо вулгарно, нищо прекалено в повече...

 

"Има любов" е един от най-слабите албуми на голямо име в чалгата. Текстовете са мега елементарни, а хит така и не се открои, макар песните с клипове да се забелязаха. Заглавната песен е страхотна, но не може да изнесе цялата тежест върху себе си.

А да не забравяме, че в пилотната песен се казваше "нямаш сантиметри"... изключително любовно, в най-красивата му форма. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво трябва да се промени, за да започне клипът на Камелия да се появява отстрани? :)

Thumbnails that are sexually suggestive, violent, or graphic may cause your video to be age-restricted. Age-restricted partner videos will not have advertising served against them and will not appear on browse pages.

 

Миниатюрата трябва да се смени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...