Jump to content


Online: Бони - Заведи ме там


Препоръчани коментари

Boni Star :3fdb8960598fa63e: И за този клип ли беше всичкото това превъзнасяне от "професионалния екип"? :3fdb8960598fa63e:

Клип нищо общо с песента, изключително дразнещи и не на място огънчета. Подбраните надписи от припева дори няма и да ги коментирам, доста не адекватно са сложени. Самата Бони е красива без в последната си визия, но пък там е самата тя. В другите визии, вярвам и тя самата няма да се познае, направили са я нереална! Да и е честит проекта и да се радва, милата! :mf_surrender:

 

PS: Присъединявам се към горния коментар, че Бони отдавна не е име и няма никаква тежест в фолка! Ако чака милиони гледания /реални/ и за това и беше всичкия зор покрай изтеклата песен, е в огромна заблуда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен,но Бони е глупачка!

 

Тихо, че ще те съди! :roll1:

 

Като цяло много добър проект, но никоя по-голяма страница няма да и сподели песента и няма да добие популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ударна песен, съмнява ме да се наложи обаче ..Бони не е име!

 

п.п.Новия й нос е малко страшен в някои кадри!

Чудя се защо ми прилича на Алисия, то какво било. Така е по-хубава, браво на Бонка, ударила е джакпота с някой, най-накрая ѝ се отплаща кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента!В последните години пускаше само песни за слушателите от махалата - тази не е такава!

 

А защо се е разделила със Съни Мюзик?В Пайнер 2 пъти се връща, в Съни също 2 пъти - да се готви Ара :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента!В последните години пускаше само песни за слушателите от махалата - тази не е такава!

 

А защо се е разделила със Съни Мюзик?В Пайнер 2 пъти се връща, в Съни също 2 пъти - да се готви Ара :)

Решила е сама да се продуцира и не само а и да кани и други певци в компанията и Бони Стар :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не си я бях пускал тази песен, тези дни ми излезе отстрани и викам: айде да я чуя. Че тя е супер, бе! Качествен попфолк, текст, различен от статуквото, Бони винаги е на ниво вокално. Браво, успех ѝ желая, като гледам, ще придобие популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...