Jump to content



Докога ще се омаловажават успехите на първата във фолка - Глория?


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
Песните, които си изброил са просто популярни, но не и хитове.

Глория няма хит от ранга на Лъжа е, Шампанското, Защо повярвах, Две сърца, Луда по тебе, Нещо нетипично, Дяволско желание, Погледни ме в очите и т.н. Знаем, че това грубо ви бърка по всички дупки, които имате, но това са фактите.

Сама си е виновна, че не си отгледа песните във времето и към днешна дата никой никъде не ги пуска и слуша, освен нейните счупени швестерки, които има за фенове.

 

Няма и нито един прием по концерти, който може да се сравни с този на Ивана, Анелия, Деси Слава, Преслава, Камелия.

И не ми обяснявай, какъв прием имала "Кръговрат" на Мура Мега, защото всички помним как излезе "примата на българакия фолк, чиято имитация е невъзможна" ( повръщам :yucky: ) пред скандиращата публика ПРЕСЛАВА. Тотален резил. Дъното. Това на друг изпълнител не се е случвало. Водещият да те представи цветущо и публиката да те обърка с друга.

 

Наистина темата е за ключ. Едно и също милион пъти.

 

Това, че ти не си бил на такъв концерт, на който Глория разбива и публиката се размазва си е твой проблем. Жалко, че не е имало youtube от 1994 до 2004 примерно, за да ви затворим веднъж завинаги некомпетентните и недорасли усти. Точно пък Глория е имала най-силните приеми евър в поп-фолка и днешните кукли могат само да си мечтаят за такива приеми. Нормално е към днешна дата да има силни на деня и те да са приемани добре от днешната младеж, нормално е Глория да е омръзнала и писнала, но пика на Глория е по-силен от пика на сегашните. Това, че вие не сте били и не знаете, не означава, че не е било. Ще ги видим Галена, Преслава и сие след 20 г., когато ще са на сегашното дередже на Глория и когато има нови силни на деня, които да правят пари. Който се смее последен се смее най-добре са казали хората ;)

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

И още едно много важно нещо да кажа на тукашните лапетии. Преди години музикалните канали, по които се въртяха любимките на народа се гледаха от малки и големи, певиците все още бяха уважавани (даже по канал 1 ги въртяха), особено и Глория. Не минаваше рожден ден, имен ден или какъвто и да е повод, в който хората да не се поздравяват и да не гледат тези телевизии. (А сега!?!?) Това никога няма да го бъде отново и вашите любимки никога няма да вкусят от тази всенародна слушаемост и уважение, каквото са усетили Глория, Камелия, Екстра Нина, Цветелина и т.н. Даже и вие ще порастнете и ще спрете да се кефите на Галена, Цветелина Янева, Емануела и прочее, защото може би ще израстнете умствено и емоционално. Това, което те правят са еднодневки за ниЗки страсти и елементарни усещания, което всъщност е огледало и на днешното общество - дай им глупсоти и простотии само, пълно с несериозни и прости хора.

 

Само да попитам: Случайно някой от вас да е бил на концерт на Глория (независимо кога и къде), на който залата от 800 места е била фул на макс и отвън пред сградата чакат поне още толкова, за да пробват да влязат, но да не успяват? Аз съм бил, и то не веднъж. Аз съм бил и в Плаза, когато е пяла Галена и дискотеката е била фул на макс с 400 полупияни и още 80 човека чакащи отпред. Казвам и питам само.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и е за пръв път. Така през март 2004 на НФ наградите докато публиката скандираше Деси Слава, Гло най безцеремонно излезе да прибере Певица на годината. Не, че нямаше заслуги, но щом феновете скандират друга дори и по малко заслуги да има, това е фенски вот...

Глория разцепва 2003 с 5 новаторски клипа, които променят из основи целият жанр, самостоятелен концерт в НДК, и до днес соченият за най-добър албум в чалгата "Крепост", печелещ класацията тук и тази на НФ през 2010 за Топ 100 албуми, 5 тотални хита, а ти ми говориш за някаква Десислава, която има само един голям хит "Не вярвам" през съответната година. Що за наглост?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория разцепва 2003 с 5 новаторски клипа, които променят из основи целият жанр, самостоятелен концерт в НДК, и до днес соченият за най-добър албум в чалгата "Крепост", печелещ класацията тук и тази на НФ през 2010 за Топ 100 албуми, 5 тотални хита, а ти ми говориш за някаква Десислава, която има само един голям хит "Не вярвам" през съответната година. Що за наглост?!

Момиче, научи български. Написах, че Глория има заслуги за наградата, но Десовите бяхме много тогава. 2000 свидетеля, че залата скандираше ДесиСлава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момиче, научи български. Написах, че Глория има заслуги за наградата, но Десовите бяхме много тогава. 2000 свидетеля, че залата скандираше ДесиСлава

Аз Български език и стилистично, и граматично, и пунктуанционно знам в пъти по-добре от теб.

Явно още от тогава ви е било трудно да се примирите, че Деса е бита карта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заучени приказки повтаряни с години. Все празни думи. :whistling:

То само с това ще си останете. С големите теории, които развивате по форумите и на които само вие си вярвате.

Навън обаче реалността е друга. Дооста по-различна. Гло е в десета глуха. Интересът към нея нулев.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заучени приказки повтаряни с години. Все празни думи. :whistling:

То само с това ще си останете. С големите теории, които развивате по форумите и на които само вие си вярвате.

Навън обаче реалността е друга. Дооста по-различна. Гло е в десета глуха. Интересът към нея нулев.

 

Затова пълни НДК, точно защото интересът към нея е нулев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Български език и стилистично, и граматично, и пунктуанционно знам в пъти по-добре от теб.

Явно още от тогава ви е било трудно да се примирите, че Деса е бита карта.

Като го знаеш защо пишеш български с главно Б. Това да не ти е България :1000 (29):

Сам се довърши... :1000 (29):

 

Да не снимам матура да те унижавам. Да не те свържа по ФБ с даскалицата ми по БЕЛ да ти каже кой беше топа. Да не ти обяснявам сега на теб чий внук съм, но ако случайно някой ден имаш късмет и родиш, детето ти сигурно ще изучава дядо ми по БЕЛ :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Ние се бяхме примирили още 2010. От къде да знаем и да предполагаме, че 5 години по-късно ще докара 2002 на старини и ще изрита кръщелницата си от топ 3 към черните чували за смет, където и е местото - като най красивия боклук ще я шамарят с Галче за разнообразие и кеф

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заучени приказки повтаряни с години. Все празни думи. :whistling:

То само с това ще си останете. С големите теории, които развивате по форумите и на които само вие си вярвате.

Навън обаче реалността е друга. Дооста по-различна. Гло е в десета глуха. Интересът към нея нулев.

 

Откажи се вече. Хората извън твоя свят са на друго мнение. Казахме ти вече. И да се хабиш излишно, няма да промениш факта, че на Глория залите са пълни, албумите все още продавани и е уважавана заради гласа и репертоара си. Цели семейства са й почитатели, не само швестерки. Майки с деца, възрастни хора, мъже с различни професии. На концерта й в НДК имаше толкова много букети, че после бусът на Планета едва ги побра. Имаше цели колегии от фирми. Хора, които са отишли, без да се срамуват и без дори да слушат този стил. Това не са мои фантазии, а реалността. Хората дори не свързват Глория с Пайнер и не ги интересува, че им е дала трамплин. Почти нямаше и роми или подозрителни. Така е било и в Русе в Канев център. Днеска е в Испания. Предстоят й концерти в Плевен и Хасково, а вие си дрънкайте. Участията си ги е намалила по своя преценка, щото до 2013 имаше интензивно такива и после прецени да си запази здравето, тъй като от 1991 не е малко да водиш предимно нощен живот. Въобще живее си живота жената и не е зависима от фирмени схеми и пазарлъци. Ако спре да се ангажира със Симона, ще направи услуга и на двете и сменяйки екипа за новите песни, нещата ще придобият друг вид, но вие пак ще плюете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaквото и да си говорим , Глория е единствената , която има нужния репертоар , за да напълни НДК ..

А Рени с чий репертоар го напълни??? С нейния си. Точно 3 пъти :baaasmiley:

 

Ивана, Анелия, ДесиСлава и Преслава имат РЕПЕРТОАРИ. Не забравяй, че тя е народна певица, така че пооловинаа концерт ще мине с народно.

 

Аз съм убеден , че и Преслава и ДесиСлава биха напълнили НДК без проблем с поне 2500 човека. Ивана И Анелия не ги виждам с повече от 1200 човека. Но може и да греша за Ивана. За Анелия съм сигурен, че няма да се справи. Хитове има, репертоат има, но някак си идва скучна и досадна по мои наблюдения на концерти. Едно време каква исерия покрай нея. Деса връчи награда на Тракия фолк.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чакам източник за твърдението, че "12 диаманта" е платинен... :3fdb8960598fa63e:

 

Интересно кога получава платинен статут, след като бива обявен за златен някъде към февруари-март 2001 година, почти 12 месеца след излизането си, когато вече продажбите са стихнали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Рени с чий репертоар го напълни??? С нейния си. Точно 3 пъти :baaasmiley:

 

Ивана, Анелия, ДесиСлава и Преслава имат РЕПЕРТОАРИ. Не забравяй, че тя е народна певица, така че пооловинаа концерт ще мине с народно.

 

Аз съм убеден , че и Преслава и ДесиСлава биха напълнили НДК без проблем с поне 2500 човека. Ивана И Анелия не ги виждам с повече от 1200 човека. Но може и да греша за Ивана. За Анелия съм сигурен, че няма да се справи. Хитове има, репертоат има, но някак си идва скучна и досадна по мои наблюдения на концерти. Едно време каква исерия покрай нея. Деса връчи награда на Тракия фолк.

Която има нужния репертоар казах ..

Иначе да, и ДесиСлава , и Преслава , и Ивана мисля , че преспокойно могат ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като го знаеш защо пишеш български с главно Б. Това да не ти е България :1000 (29):

Сам се довърши... :1000 (29):

 

Да не снимам матура да те унижавам. Да не те свържа по ФБ с даскалицата ми по БЕЛ да ти каже кой беше топа. Да не ти обяснявам сега на теб чий внук съм, но ако случайно някой ден имаш късмет и родиш, детето ти сигурно ще изучава дядо ми по БЕЛ :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Ние се бяхме примирили още 2010. От къде да знаем и да предполагаме, че 5 години по-късно ще докара 2002 на старини и ще изрита кръщелницата си от топ 3 към черните чували за смет, където и е местото - като най красивия боклук ще я шамарят с Галче за разнообразие и кеф

О, Боже мой, ти може да си внук и на Васил Левски да си, но това не променя постиженията на Васил Левски и твоето надменно, евтино и празно съдържание. Той и малък Тошко е внук на Тодор Живков, ала всички помним как си развяваше члена като Самарското знаме из Вип Брадър. Аз имам 5,70 на матурата по Бел след 7 клас и 5,60 на ДЗИ, както и 2-ро място на национален конкурс за есе в 10-ти клас. И видно, пиша 1000 пъти по-грамотно и издържано от теб. Това, че някаква даскалица те бутала, за да не опетни творческият път на дядо ти, слабо ме вълнува.

Десислава може само да си мечтае за кариерата на Глория и кариерата на Преслава, тя нито стадион ще види, нито награда за "Певица на годината". Пък камоли 200 участия в една година и 10 К хонорар. И не феновете на Преслава са злобни, а вие, ако те види какви ги дрънкаш - ще се отрече от теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чакам източник за твърдението, че "12 диаманта" е платинен... :3fdb8960598fa63e:

 

Интересно кога получава платинен статут, след като бива обявен за златен някъде към февруари-март 2001 година, почти 12 месеца след излизането си, когато вече продажбите са стихнали.

Уикипедия:

Компактдискът е сертифициран златен по продажби от Българската асоциация на музикалните продуценти (БАМП). [12] След сертификата за златни продажби, албума получава и сертификат за платинени продажби, на територията на България –над 16 000 продадени компактдиска. Платинен сертификат има и албумът на Камелия от същата година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уикипедия:

Компактдискът е сертифициран златен по продажби от Българската асоциация на музикалните продуценти (БАМП). [12] След сертификата за златни продажби, албума получава и сертификат за платинени продажби, на територията на България –над 16 000 продадени компактдиска. Платинен сертификат има и албумът на Камелия от същата година.

 

А не-не, в Уикипедия аз мога да напиша, че "Златна рибка" е диамантен по продажби. Искаме официални източници като сп. "Нов фолк" или някоя сериозна медия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Боже мой, ти може да си внук и на Васил Левски да си, но това не променя постиженията на Васил Левски и твоето надменно, евтино и празно съдържание. Той и малък Тошко е внук на Тодор Живков, ала всички помним как си развяваше члена като Самарското знаме из Вип Брадър. Аз имам 5,70 на матурата по Бел след 7 клас и 5,60 на ДЗИ, както и 2-ро място на национален конкурс за есе в 10-ти клас. И видно, пиша 1000 пъти по-грамотно и издържано от теб. Това, че някаква даскалица те Е бутала, за да не опетни творческият път на дядо ти, слабо ме вълнува.

Десислава може само да си мечтае за кариерата на Глория и кариерата на Преслава, тя нито стадион ще види, нито награда за "Певица на годината". Пък камоли 200 участия в една година и 10 К хонорар. И не феновете на Преслава са злобни, а вие, ако те види какви ги дрънкаш - ще се отрече от теб!

Снимай, празни приказки не говори. Отдавна никой не ти вярва. Клавиатурата не ми позволява по-грамотно. А и с мойте романи... Дори и аз не искам да си ги чета, че да си проверя написаното. Докато твоите видно са от некомпетентност и незнание. Помниш ли си изцепката за ШОА вместо ШОУТА. Сложил съм ти и едно Е между те и бутала, че от много знание забрави да го напишеш. 5.70 викаш си имал :roll1: А и още нещо - 2-3 пъти ме цитираш и от тъпотията, кояато си избълвал оставам впечатление, че дори не си схванал какво искам да кажа. Не знаеше очевидно какво значи клише и направо ме отказа да се занимавам с теб и като на малоумно да му обяснявам :1000 (29):

Когато врабче реши да се перчи като петел, трябва да е сигурен в битката, която води, защото в противен случай увисва като срани гащи на простор. Поне петима потребителчета ще разсмея, гледайки как без лоша дума и грубости те схрусках за закуска. Занимавай се с малолетните си въображаеми другарчета, че гледам цял ден никой не ти отговаря и не те отразява. Цял ден като медуза гледаш да се лепнеш на някой, но не позна. Марш на дъното. В реалния живот успели и постигнали пичове като мен не комуникират с ментално нестабилни, чиито мечта се простира до шуменските курове на мангалите. Ма и за ниво говори малката нагла сенужа :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дядо ти ще го изучават по БЕЛ, а теб - в Господарите :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо лично. :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Да си припомним едно паметно концертно участие на Кралицата:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Да си припомним едно паметно концертно участие на Кралицата:

Това е много по-паметно и се вижда разликата в приемите на двете :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дядо ти ще го изучават по БЕЛ, а теб - в Господарите :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо лично. :Vishenka_05:

Нищо лично, просто форум :Р

 

Мен вече сте ме изучили доста добре в Господарите. Май искате нова порция унижения върху репортера :girl_witch: А мога и да уредя един златен скункс за вас ГлоФенс за бонуса в биографията и, който най безцеременно сте и преписали измежду реалните и постижения . Нали все за признания и статуетки претендирате :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не-не, в Уикипедия аз мога да напиша, че "Златна рибка" е диамантен по продажби. Искаме официални източници като сп. "Нов фолк" или някоя сериозна медия.

Просто няма. Феновете на баба ти си измислят факти, както и променят такива, само в полза на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си имаше успехите навремето. Беше най - голямата с най - много хитове. Но изпусна няколко поколения и днес те я нямат за нищо. Това си е лично нейн проблем, че липсваше от концерти и се правеше на обидена. Но да я изкарвате нищо е ваш проблем, защото говори колко малко знаете за жанра. И ако искате концерт на който Глория е разбивала, гледайте нейният собствен или този тук:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще извъртят, че Маргарита Ло се е мазала на Гло и е измислила фалшиви цифри на "12 диаманта", колко са предвидими.

Тази тема е бижу, добре, че я създадох. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще извъртят, че Маргарита Ло се е мазала на Гло и е измислила фалшиви цифри на "12 диаманта", колко са предвидими.

Тази тема е бижу, добре, че я създадох. :3fdb8960598fa63e:

To тя е написала и за платитения на Камелия, ние друг източник за него нямаме. И това не е Лозанова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...