Jump to content

На кого постовете имате най-малко желание да четете?


Препоръчани коментари

На всеки се е случвало да стои във форума, без да е избрал още дадена тема, която да отвори. Чие потребителко име, след като видите, че е писало последно ви отегчава, и малко или много желанието ви да посетите дадената темата намалява? :3fdb8960598fa63e:

 

Може да дадете и обратното мнение - кой потребител, мигом ви кара да отворите темата, след като видите, че е писал последен?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не чета избирателно, най-много кисна в чат мания и чета всичко :D В поп-фолк скандалите рядко влизам и ако чета е отгоре, отгоре. Общо взето в малко теми влизам и не следя какво е изписано от последното ми посещение :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те са?

 

Тресна с ножа по плота!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eй, много е яко да работиш с колегата Ники.

 

Много яко, че колегата Ники е тука.

 

Да имаш колега като Ники е цяло съкровище.

 

Въй, въй, въй-кой е на рсбота днес с мен-колегата Никииии. ❤❤❤❤😘😜😉😚😙😗😎😊❤❤❤❤

 

Това е побрано в 4 различни поста и то последователни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооооооооооооооо, аз съм в перфектно настроение. :P

 

99b67c4476f2c9f9.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те са?

 

Не е нещо лично, просто си въртиш твоите си неща - всеки ден едно и също.

Но не е като да си останала съвсем без публика, така че моето мнение не те бърка, споко. ;)

С най-добри чувства съм. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да кажа чий единствено са ми интересни - тези на зайчето, всичко друго е дела, документи, бюрокрация, книжни плъхиве, благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам да чета Slavi, adorable, Hotty, Кондьо кефеше ама нещо се промени...

 

Тези дето ме отегчават, не искам да споменавам. Няма смисъл. И без това ги подминавам бързо.

 

Имало е и такива, заради които спрях доста да посещавам. Но напук на тях съм тук.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост на Танчето, колко и да я харесвам и да й симпатизирам, просто нервната ми система не издържа постоянно да чете за феновете на Шарика, Деспасито и Рики. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чаршафите на Фокси, възхваляващи Камелия(иначе другите му са интересни), писанията на Кити и някои от постовете на Зайчето.

Не обичам да чета и статистиките за гледания на песни, независимо кой ги е написал. :helpsmilie:

 

И нека похваля OstapBender, Glamdring, Slavi. Те са потребители, които вдигат нивото тук. Заради форумци като тях все още влизам. :)

pacho i ICEberg-а също имат интересни постове понякога. :1000 (30):

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам постовете на adorable, защото винаги са много грамотно написани, интересни и не използва обиди като спори. Христина също ми прави добро впечатление.

 

Не са ми забавни постовете на Кити

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, свързано с поп фолк го чета по диагонал по задължение. Особено ферманите на Фокса, Слави, SG и другите десови и камелоти. Просто не ме интересуват нито гледанията, нито каквото и да в свързано с личността на която и да е певица.

Кефят ме постовете на А, Путин, Пиер, Чушка, ОстапБендер , Калин, Конди, Ружето, Габи, Салваторе, Боровинката, Браян, Лока, Гламдринг, Денис...- определено са интелигентни хора и стават споучливи дискусии, а и много се забавлявам с тях.

Чета и на Кити понякога, на Таня (когато не присъства името Рики в тях) и на Сенуж (когато не се излага ми е сред фаворитите).

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-често одминавам дългите постове на Фокси и Танчето когато пише за Рики или там за някакви класации като за радио Витоша и слично. Историите винаги и' ги чета и ги очаквам с нетърпение.

Слави има дълги постове но повечето са му според правилата на достойно форумно спорене :3fdb8960598fa63e:

Adorable също има качествени коментари, пристрастието към Драгана започва да ме дразни малко по-малко, а пристрастието към Глора не ми пречи. :3fdb8960598fa63e:

Нормално на Кити всички постове са ми четени, дори и пре-пре-пре-прочетени.

Жалко че Мимчу не е активна тук като беше в Сигнал. :Vishenka_05:

Нено ми е винаги инспирирация за заяждане с неговите постове :3fdb8960598fa63e:

Коментарите на Pierre и -A не ми правят особено впечатление впреки че са мегахаресвани от останалите. :helpsmilie:

Смит, Докето и Фиклена са ми някъде на еднакво ниво... тримата са луди и автентични макар че Смит е Drama Queen. :notworthy:

Кондомчо е една идея по-оригинален от тях.

И да, ако сме откровени, някои постове на Arwity ужасно ме дразнеха, но мина. :3fdb8960598fa63e:

 

Предимно чета постовете на всички :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...